PLATINOVÉ TSUNAMI KRÁSY

11.01.2021

Omlazení pleti bez jehel a injekcí je snem každé ženy. Čas je neúprosný. Pro každou ženu je jen otázkou času, kdy si stále více při pohledu do zrcadla uvědomí, že ty roztomilé vějířky kolem očí od smíchu již dávno nejsou tak roztomilé. Že vrásky, kterým dříve nevěnovala pozornost stále více přitahují její pozornost, mění celkový vzhled a výraz obličeje. Už mi není -cet a i já na své tváři stále častěji nacházela víc a více nechtěných vrásek. A protože cítím potřebu vypadat dobře, protože souzním s myšlenkou, že věk je jenom číslo, že záleží na nás jak si své roky budeme užívat, jak se přitom budeme cítit začala jsem se více zajímat o kosmetiku. O kosmetiku, která by mi pomohla stárnutí zastavit zároveň vyhověla mé potřebě speciální péče ( mám od mala citlivou kůži se sklonem k reakcím). Pro mě proto bylo nemyslitelné smířit se s běžnými přípravky v běžné síti prodejen, které jsou většinou koktejlem čehosi s velice nízkým obsahem účinných složek. 

Zatímco řada žen bojuje s vráskami pomocí injekci, já se rozhodla jít jinou cestou Z injekcí mám totiž docela slušnou fobii a jsem vždycky trochu hysterická.

Proto jsem vsadila na šetrnou a bezpečnou možnost využívat sílu účinných emulzí - sér, pleťových masek, které cíleně míří na mechanismy způsobující stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Dokáží při pravidelném používání účinně a se srovnatelným efektem nahradit pro mě osobně, tak stresující proceduru.

Toto přání mi mezi jinými plní i Platinová peptidová slupovací maska na lifting pleti: ošetření pro omlazení, rozzáření a lifting pleti s koloidní platinou, výtažky perel, kolagenem, peptidovým komplexem ... 

Použití vzácných složek v kosmetice není žádnou novinkou. Už od starověkého Egypta, Indie a imperiální Číny lidé používali všechny možné druhy pleťových masek nejroztodivnějších ingrediencí, aby dosáhli krásné a zářivé pokožky. My dnes můžeme čerpat sílu z jedinečných a vzácných ingrediencí obohacené o vědecký výzkum a zkušenosti. 

Platinová peptidová slupovací maska na lifting pleti je procedura, která pokožku omladí okamžitě a zcela bezbolestně. A nejde jen o povrchové omlazení. Toto ošetření je navrženo tak, aby působilo až do hloubky pokožky, doslova mění strukturu buněk. 

Peptidy obsažené v masce uvolňují svaly. Říká se jim peptidy s botox-efektem, jelikož dokážou uvolnit mimické svaly a tím zmírnit jejich pohyblivost. Výsledkem je vyhlazování vrásek.

Signální peptidy
Používají se ke spuštění procesu tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Aktivují totiž bílkovinu, která působí na faktor růstu dermis, a spouští syntetické procesy, tedy dávají signál k regeneraci a růstu.

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.