Pevná a krásná ňadra. Prodlužte jim mládí s tianDe.

15.03.2019

Asi každá žena touží po pevných ňadrech. Zatímco v pětadvaceti si většina z nás s tímto vrásky nedělá postupem času každá zjišťujeme, že již nejsou tak dokonalá.

Věk a gravitaci nezastavíme, to je fakt. Ale správnou péčí můžeme vliv času na svůj dekolt alespoň zpomalit! Jak prodloužit mládí svých prsou co nejdéle? 

Vzhled našich ňader ovlivňuje spousta faktorů: 

 1. Držení těla - Pokud jsme pěkně narovnané a zpevněné, nejenže vypadají prsa větší (rozhodně jsou výraznější), ale navíc zatínáme ty správné svaly, které přispívají k jejich pevnosti.
 2. Hormonální rovnováha( tu Vám z Tiande  pomůže upravit: Ženský čaj, vložky Energie bylin a Energie života. )
 3. Pevnost svalů - pomáhá cvičení, ZhuiFeng Forte  náplasti ,Collagen active gel
 4. Pevnost a pružnost pokožky - pomáhají masáže, hydratace, výživa.
 5. Detox a doplnění energie, kvalitní a vyvážená strava, pohyb a cvičení.


HARMONIZACE - PŘÍPRAVA- 1. MĚSÍC

 • Čaj Tibetský sběr 2x denně
 • Detoxikační náplasti - 7 dní a 3 dny pauza
 • Současně začínáme  pracovat i s pokožkou poprsí (čištění, tonizace, 2x denně gel Collagen Active (večer můžeme nahradit emulzí na krk a obličej)

HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA - 2.MĚSÍC

 • Ženský čaj
 • Vložky Energie bylin denně (a 7 dní kúra s vložkami Energie života)
 • Detoxikační náplasti  - 7 dní lepit a 3 dny pauza
 • Současně budeme pracovat i s pokožkou poprsí (čištění, tonizace, 2x denně gel Collagen Active (večer můžeme nahradit emulzí na krk a obličej);

3.MĚSÍC

 • Jaterní čaj s ostropestřcem mariánským
 • jinak vše jak druhý měsíc

Základní péče o prsa

Velmi důležité je čištění pokožky ( při čištění obličeje rovnou vyčistěte i pokožku na dekoltu a ňadrech. Čistící gel Fucoidan je na to ideální. Můžete požívat i tyto soli ( s ženšenem a s mořskými řasami) - 3x týdně.

Velmi důležitá je také hydratace pokožky. Výborným pomocníkem je tonikum z ovčí placenty nebo Booster.

Dalším krokem je výživa.  Collagen active gel - ten hraje hlavní roli a pomáhá i vyhlazovat strie, pokud je máte. Další výrobek, který pomůže Vašim ňadrům k lepšímu vzhledu, jsou tzv. "žluté rybičky" ( naplněné olejem s 40% hedvábím).

Energie obnovy - zde pomůžou naše vložky Energie bylin, které pomáhají dávat do rovnováhy i hormonální systém. Velice důležitý je zelený olejíček s názvem Tajemství blahodárných vrcholů. Naprosto dokonale funguje energeticky.

Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.