Pečujete o své vlasy správně?

21.07.2018

Víte, jak správně používat šampón, masku, kondicionér nebo balzám na vlasy? Pro to, abychom využili všechny účinné látky a nenadělali víc škody než užitku, platí určitá pravidla... 

Péče o vlasy
TianDe má řešení pro všechny problémy s vlasy: 

padající, poškozené, mastné, slabé a bez objemu. Umí řešit lupy, seboreu i plešatost.

Adaptogeny obsažené v jejich recepturách pomohou od stresu, který má významný vliv na kvalitu vlasů i pleti.
Zapomeňte to, co znáte o běžné vlasové kosmetice. 

Vlasové řady TianDe mají dvě roviny působení: řeší příčiny nedostatků a zároveň udělají i okamžitý efekt pro zlepšení kondice vlasů.
Pokud chceme dosáhnout maximálních výsledků je nezbytné používat šampony i masky (balzámy). Šampony zajistí dokonalé umytí a detoxikaci kůže a připraví na masku. Masky i balzámy se vtírají do vlasové pokožky (na rozdíl od běžných kondicionérů). Působí na kořínky vlasů, výživu folikulů, zlepší prokrvení a tím i lepší výživu, okysličení a hydrataci.
Silný detoxikační, harmonizační a výživný účinek působí na kvalitu a růst vlasů.
Tiande má velký výběr vlasových řad a každý si tam najde své.  

Produkty, které skutečně pomáhají

(Kopírování snímků není dovoleno a bude považováno za porušení autorských práv.) 

PRO POŠKOZENÉ A OSLABENÉ VLASY -   "Kamélie"

Vždyť tento fantastický olej z kamélie je používán v Japonsku již stovky let. Japonky tento olej cení hlavně pro jeho hydratační, regenerační a omlazující účinky. Olej ze semen japonské kamélie obsahuje vitamíny A, B a E a minerály jako zinek, kalcium, železo, mangan a hořčík. Velmi důležitou složkou je i přírodní skvalen. Skvalen je přirozenou součástí pokožky, jehož nedostatek způsobuje předčasné stárnutí pokožky, vznik vrásek a ztrátu pevnosti pokožky. Tento olej je jedním z nejvíc hydratačních olejů, který hydratuje i hluboké vrstvy pokožky. Navíc dokáže vyrovnat pH pokožky a vytvořit tak ochranný štít proti průniku škodlivých látek. Obsahuje vysoký podíl omega-9 nenasycených mastných kyselin, což v praxi znamená, že se extrémně rychle vstřebává.
A co víc, Kamélie je považována za královnu Východních květin a její účinky znaly a využívaly již dávno japonské gejši, které jsou známé svou bezchybnou pletí a nádhernými vlasy.
No nejsem já ostuda? Takový poklad a já ho skoro nepoužívám a přitom i nádherně voní.
Pokud tedy přemýšlíte co na poškozené, slabé,barvené vlásky , potřebujete hydratovat ... neváhejte a vyzkoušejte.

Více informací i o jiných vlasových řadách najdete zde: Péče o vlasy.

A co řešíte právě Vy? Chcete se zbavit lupů, seborey? Chcete větší objem? trápí Vás plešatění? Padají Vám nadměrně vlasy? 

Napište mi a najdeme pro Vás společně řešení.

Stačí vyplnit tento formulář ( a já Vám sestavím produkty přesně Vám na míru.