Péče jako pro princeznu

10.12.2020

"... Její pleť v okamžiku ochabla a pokryla se množstvím vrásek. Zdálo se, že mládí odletělo navždy, ale odvar z kvítku, jenž rostl ve vysokohorských jezerech Ťan-šanu, jí navrátil ztracenou krásu..." Toto jsou slova ze staré čínské legendy o princezně jménem Zhenfei, kterou zlý čaroděj proměnil ve stařenu.

V životě každé ženy představuje nelítostného čaroděje, který odebírá mládí a krásu, ČAS.

 A vlastností zázračného kvítku, o němž se zmiňuje pověst, se úspěšně využívají i v současné kosmetologii k regeneraci uvadající pleti. 

Řeč je o sněhobílém ťanšanském lotosu , jehož výtažek je hlavní složkou řady Zhenfei perfect. 

Výtažek z lotosu je poměrně drahá kosmetická ingredience: pro získání 1 kg výtažku je potřeba zpracovat 16-18 kg listů a květů lotosu. 

Věděli jste, že: Leknín posvátný, častěji nazývaný Lotos, zaujímá v kultu rostlin a stromů starověkých Egypťanů spolu s papyrem nejvýznamnější místo. Byl symbolem horního Egypta a v sepjetí s životodárným Nilem byl považován za symbol života. 

Nevíte kde začít? Jak správně kombinovat? NEVADÍ

Napište mi ještě dnes. Nebo volejte: 731 102 700

Společně vybereme právě ty přípravky, které budou pro Vás přínosem 

K dalším pečujícím složkám této kosmetické řady patří:

Jojobový olej se uplatňuje při péči o pleť suchou, kterou dokáže do hloubky hydratovat, vyhlazovat, dále při péči o pleť mastnou, neboť je skvěle vstřebatelný a nezanechává na pleti mastný film, ale také pro péči o pleť citlivou a postiženou ekzémy. Ekzematickou pleť dokáže jojobový olej zklidnit a zmírnit zarudnutí.

Kyselina hyaluronová - je přirozenou součástí kůže "královna zvlhčování"

Řasy jsou naprosto geniální a univerzální účinnou látkou pro normální, suchou a stárnoucí pleť.

Allantoin chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Často se používá k minimalizaci pórů, ale i kvůli anti-agingovým schopnostem.

Štrucha zelná - V Asii se užívá již tisíce let, je běžně známa v tradiční čínské medicíně . Je plná vitaminu, minerálů a dalších prospěšných látek. Má výrazný kosmetický efekt.

Základní péči o pleť provádíme ráno a večer - jsou to čtyři kroky. 

 Ráno i večer pleť vyčistíme čistícím mlékem a dočistíme tonikem. Protože v této řadě není v základní nabídce tonikum použijeme tonikum např. z řady Collagen Active, Tibetské byliny. Čistící gel šetrně odstraní make-up i s nečistotami a tonikum pleť zklidní. Už v této fázi bude o Vaši pleť dobře postaráno.

Teprve na vyčištěnou pleť nanášíme krémy. Ráno denní a večer noční krém. Zapomínat nesmíme ani na oční okolí. O tenkou pokožku očního okolí je třeba intenzivně pečovat a to přípravky, které jsou k tomu speciálně určené a to ráno i večer.

Základní péče : Jemné čistící mléko, Tonikum, Intenzivní hydratační krém (den), Vyhlazující krém proti vráskám (noc) Krémový gel na oční vrásky nebo Oční krém na vrásky. 

Doplňková péčePro intenzivní vyhlazení jemných vrásek a mimických vrásek doporučuji Omlazující energetickou emulzi. Expresní peeling - četnost podle typu pleti. 

JAK JE NA TOM VAŠE PLEŤ? 

Expresní peeling - Zajišťuje perfektní čištění, zjemňuje a rozjasňuje pleť, vyhlazuje její povrch. Stimuluje obnovu buněk, redukuje počet jemných obličejových vrásek a pigmentových skvrn. 

ZHENFEI - čistící mléko - Příjemný pocit svěží pleti bez pocitu napjatosti. Lehká textura podobná fluidu (za lat. fluidus - "tekutý") tohoto kosmetického přípravku umožňuje jemně odstraňovat špínu, přičemž neucpává póry.

Intenzivní hydratační krém - Hydratovaná, vláčná a sametová pleť. Hodí se pro všechny typy pleti. Krém má jemnou, snadno se vstřebávající texturu. Nezanechává na pokožce mastný lesk.

Intenzivní pečující krém na vrásky - Lehce se nanáší a rychle se vstřebává. Krém je obohacen o výtažek z mořských řas a allantoin.

Omlazující energetická emulze - Elastická, pružná a zdravá pleť - Pleť 35-letých pociťuje nejen potřebu hydratace, ale i výživy, kterou zabezpečují aktivní složky omlazující energetické emulze.

 Krémový gel na oční vrásky - Ve složení produktů pro pokožku kolem očí z řady Zhenfei perfect jsou obsaženy zvláštní komponenty - peptidy. Peptidy jsou "posledním výkřikem" kosmetické módy. Jedná se o třídu aktivních bílkovinných látek, Ve složení krému je také výtažek z lotosu, bambucké máslo, hydrogenizovaný jojobový olej, kyselina hyaluronová a vitamín E. 

Nevíte kde začít? Jak správně kombinovat? NEVADÍ

Napište mi ještě dnes. Nebo volejte: 731 102 700

Společně vybereme právě ty přípravky, které budou pro Vás přínosem


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Tmavé skvrny patří mezi časté problémy, které ženy řeší. Projevují se nejčastěji na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často říkáme, "stařecké skvrny", protože kvůli nim pokožka vypadá starší. Ale není to tak docela pravda, protože dávno nejsou záležitostí starší generace.

Také denně trávíte s mobilem, před monitorem nebo obrazovkou hodně času? Uvádí se, že to často může být průměrně až šest hodin denně.

Zařadit séra do své kosmetické rutiny se doporučuje po 25 letech. Zdá se Vám to příliš brzy? Naopak! Je vhodné začít s používáním ideálně právě kolem 25. roku života, kdy se dostavují první drobounké vrásky a v pleti začíná ubývat kolagen. Prevence je vždy vhodnější, než pozdější napravování rozsáhlejších problémů.