Péče jako pro princeznu

27.11.2017

"... Její pleť v okamžiku ochabla a pokryla se množstvím vrásek. Zdálo se, že mládí odletělo navždy, ale odvar z kvítku, jenž rostl ve vysokohorských jezerech Ťan-šanu, jí navrátil ztracenou krásu..." Toto jsou slova ze staré čínské legendy o princezně jménem Zhenfei, kterou zlý čaroděj proměnil ve stařenu.

V životě každé ženy představuje nelítostného čaroděje, který odebírá mládí a krásu, ČAS. A vlastností zázračného kvítku, o němž se zmiňuje pověst, se úspěšně využívají i v současné kosmetologii k regeneraci uvadající pleti. Řeč je o sněhobílém ťanšanském lotosu , jehož výtažek je hlavní složkou řady Zhenfei perfect. 

Pokud jste například ve dvaceti hojně vystavovali pokožku slunečním paprskům, již v 35 se na ní může objevit lentigo - stařecké pigmentové skvrny. 

Výtažek z lotosu umožňuje napravit tento kosmetický nedostatek díky obsahu organických kyselin. Pravidelné používání produktů řady Zhenfei perfect Vám pomůže získat vyrovnanou barvu v obličeji.

ZHENFEI PERFECT

Čím více se blíží 30 let, tím častěji ženy začínají přemýšlet nad tím, jak o sebe pečovat, aby se zpomalilo stárnutí a pleť se obnovila.

V tomto věku se v organismu spouští proces biologického stárnutí kůže: zpomaluje se buněčná obnova, výrazně se snižuje množství kolagenu a elastinu. To všechno vede ke ztrátě pružnosti, objevují se viditelné vrásky kolem očí a rtů a také v oblasti dekoltu, zhoršuje se barva obličeje.

Lotos je hlavní složkou této řady a dává této řadě její unikátnost.

Výtažek z lotosu je poměrně drahá kosmetická ingredience: pro získání 1 kg výtažku je potřeba zpracovat 16-18 kg listů a květů lotosu.


Doporučuji:

Základní péče : Jemné čistící mléko + Expresní peeling + Intenzivní hydratační krém + Krémový gel na oční vrásky nebo K

Doplňková péče : Pro intenzivní vyhlazení jemných vrásek a mimických vrásek doporučuji Omlazující energetickou emulzi

Expresní peeling - Zajišťuje perfektní čištění, zjemňuje a rozjasňuje pleť, vyhlazuje její povrch. Stimuluje obnovu buněk, redukuje počet jemných obličejových vrásek a pigmentových skvrn. 


ZHENFEI - čistící mléko - Příjemný pocit svěží pleti bez pocitu napjatosti

Lehká textura podobná fluidu (za lat. fluidus - "tekutý") tohoto kosmetického přípravku umožňuje jemně odstraňovat špínu, přičemž neucpává póry.

Intenzivní hydratační krém - Hydratovaná, vláčná a sametová pleť. Hodí se pro všechny typy pleti. Krém má jemnou, snadno se vstřebávající texturu. Nezanechává na pokožce mastný lesk.


Intenzivní pečující krém na vrásky - Obnovení hladkosti a pružnosti pokožky!  Lehce se nanáší a rychle se vstřebává. Krém je obohacen o výtažek z mořských řas a allantoin.

Fakt: 1 kg mořských řas obsahuje tolik mědi, zinku a hořčíku, kolik je v 10 tunách mořské vody.

Byl odhalen potenciál mladosti kůže!


Omlazující energetická emulze - Elastická, pružná a zdravá pleť - Pleť 35-letých pociťuje nejen potřebu hydratace, ale i výživy, kterou zabezpečují aktivní složky omlazující energetické emulze. 

Účinky 

• Intenzivně hydratuje kůži, obnovuje pružnost a elasticitu. 

• Napomáhá vyhladit vrásky, vyrovnává barvu a mikroreliéf pleti. 

• Chrání před škodlivým působením okolního prostředí. Krémový gel na oční vrásky - Ta nejtenčí (5-7 krát tenčí než na tvářích) a nejjemnější kůže víček má ty nejnáročnější požadavky na péči. Proto jsou ve složení produktů pro pokožku kolem očí z řady Zhenfei perfect obsaženy zvláštní komponenty - peptidy. 

Peptidy jsou "posledním výkřikem" kosmetické módy. Jedná se o třídu aktivních bílkovinných látek, Jsou to signální látky, které efektivně regulují a koordinují životní funkce buněk. Ve složení krému je také výtažek z lotosu, bambucké máslo, hydrogenizovaný jojobový olej, kyselina hyaluronová a vitamín E. 

Chcete vyzkoušet? Napište mi. Stačí vyplnit tento formulář a já Vám doporučím ověřené metody, postupy a produkty, s přesným návodem jak postupovat, kdy a jak používat. A po celou dobu ve mně budete mít svého průvodce a poradce, nebudete na to sama.

Chcete-li si přípravky kupovat pro sebe a své blízké můžete využít zákaznické slevy ve výši 35% bez jakéhokoli vstupního poplatku! Chcete nakupovat s VIP cenou