Nefrit - symbol čistoty, vyrovnanosti, štěstí. Nefritová svěžest - ochrana, zdraví, síla.

10.01.2021

Těžiště jeho schopností je v obnovení intimního přívalu energie a hojnosti prožitku. 

Nefrit byl velmi ctěn ve staré Číně a Babylonu. 
Lidé věřili, že dokáže pomoct při řešení neočekávaných situací. Číňané ho používali při různých duchovních obřadech. 

Staré čínské přísloví říká "Zlato je drahé, nefrit má ale neocenitelnou hodnotu".  Říká se mu také "královský drahokam". V jejich kultuře vyjadřoval 5 hlavních ctností císařů, kterými jsou odvaha, moudrost, spravedlivost, milosrdenství a skromnost. Čína se dokonce nazývá jako nefritové království. Má tedy dlouho historii a obdiv všech Číňanů. Oblíbené jsou hlavně jeho energetické účinky, protože je považován za médium mezi "nebem a zemí". 

Název "NEFRITOVÁ" svěžest je tedy opravdu symbolický. 

Bylinné zábaly řady "Nefritová svěžest" obsahují výtažek z 19 bylin, které svým obsahem blahodárně působí na pohlavní orgány a sliznici dělohy. Pravidelné používání přírodních menstruačních vložek podporuje intimní zdraví žen.

Účinek profylaktických vložek na bázi bylin normalizují kyselino zásaditou rovnováhu ženských pohlavních orgánů oslabují životaschopnost choroboplodných bakterií a kandidóz pomáhají obnovení zdravé mikroflóry dělohy zlepšují místní krevní oběh, zmírňují otoky v oblasti pohlavních orgánů zmírňují bolestivé pocity napomáhají upevnění výsledků dosažených během léčby ženských problémů.

Bylinné obklady "Nefritová svěžest to není jen vložka pro každodenní použití. Jsou to bylinné zábaly s patentovaným fytokomplexem výtažků z máty peprné, kamélie japonské a hřebíčkového oleje, které

  • odstraňují bakterie a nepříjemný zápach
  • odstraňují svědění a podráždění
  • napomáhají normalizaci menstruačního cyklu
  • pečují o ženské zdraví
  • dodávají pocit komfortu a svěžesti

Chcete vědět více? Trápí i Vás ženské obtíže?  

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.