Moudrost dávných léčitelů ve spojení s moderními technologiemi je tu pro nás.

12.12.2020

Již odedávna byly bylinkářky na jednu stranu velmi vážené a lidé se na ně obraceli se svými neduhy i kožními problémy. Na straně druhé byli i zatracovány, spojovány s čarodějnictvím.

I v dnešní době vidíme jak se ve velkém vracíme k používání jejich receptur a využívání bylinek, přesto i dnes se setkáváme s tím, jak se velké farmaceutické i kosmetické firmy brání tomu, abychom je využívali ve velkém. Je nám zakazováno a přikazováno co smíme a nesmíme prezentovat o léčivých vlastnostech bylin, co lze a nelze pro zmírnění různých obtíží prezentovat a podobně. Je to jakýsi novodobý hon na "na čarodějnice"?

Pokrok nezastavíme - pravda. Máme nové technologie a máme zároveň tisícileté zkušenosti starých léčitelů a právě toto je spojeno v kosmetice Tiande (přeloženo: Nebeská dokonalost).
Formule výrobků je založena na starých recepturách čínského, tibetského a altajského léčitelství, které byly po staletí zkoušeny. 

Spojení kosmetologie a farmacie výrazně zvyšuje účinnost výrobků. 

TianDe kosmetika je bioaktivní doplněk pro kůži a její účinek lze přirovnat k terapeutické "léčbě". Zaměřuje se především na použití přirozených a zdravých přísad, spoléhá na znalosti účinků bylin a dalších "pokladů", které vytvořila příroda s cílem zajistit péči o vaši krásu a podporu zdraví. (např. hadí sérum, ovčí placenta, červený kaviár, protein hedvábí, ženšen, Lingzhi, Shou Wu, Thai květ, zázvor, lotos, perly, zlato, stříbro, a další.) 

Obsah aktivních složek v této kosmetice je vysoký 15-20%, tj. na úrovni profesionálních produktů.

...TianDe, to je kosmetika, která podpoří zdraví Vašeho těla a pohladí Vaší duši.
Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný terapeutický efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismus.
Účinnost produktů je téměř okamžitá.
Kosmeceutika dokáží svým účinkem zpomalit nebo odvrátit změny na naší pleti, které způsobuje zhoršené životní prostředí, stres nebo stárnutí.
TianDe nabízí díky bohaté škále svých exkluzivních produktů podporu řešení pro vrásky, akné, pigmentové skvrny, kuperózu (rozšířené žilky v obličeji), bolavé klouby, celulitidu, lupénku atd. a to vše v pohodlí Vašeho domova!
TianDe nám přináší tajemství starých čínských léčitelů.  
TianDe - více než kosmetika.

A my nyní máme možnost využívat tuto exkluzivní a vysoce účinnou kosmetiku. 

Mám to štěstí, že se s Vámi mohu podělit prostřednictvím TianDe o poklady starověké moudrosti, které se staly nedílnou součástí mého života, zárukou podpory mého zdraví, péče o pleť a tělo.
Podle 5.000 let starých zkušeností čínských léčitelů mají bylinné přípravky jemnější působení, jsou méně toxické než syntetické, a při správném použití nejsou návykové a nevyvolávají alergie.
Jsou schopny zvýšit imunitu člověka a pomáhají vyrovnat se s nemocí.
Princip harmonizace energií tvoří např. základ programu Ženské zdraví. 
Založen je na metodách tradiční čínské medicíny a využívá přednosti fytoterapie, aromaterapie a akupunktury.