Mládí na dlouho!

28.01.2019
Hýčkejte si svou pleť.
Hýčkejte si svou pleť.

Krása a šneci? Co mají společného?

Už jste slyšeli o zázraku jménem šnečí mucín? Je to unikátní sekret (hlen), který produkují žlázy hlemýžďů. Tento  podporuje regeneraci, vyhlazení a změkčení pokožky, odstraňuje suchost a odlupování.

 Tato řada Snail Secret má silné regenerační účinky a hojivý efekt. Hlavní devizou je obnova buněk.  Pracuje s lymfou (otoky) Vhodná pro mastnou a nečistou, citlivou i problematickou pleť ve věku 35+, výborně doplňuje i  ostatní pleťové řady TianDe. 

"Elixír mládí ze šneků"

V některých asijských kosmetických salonech dnes není nouze o zákazníky. Čekací doba je i několik měsíců dopředu. Ženy čekají na novou exkluzivní službu, která jako kosmetický přípravek nabízí hlemýždě.Ve spojených státech nebo v Asijských zemích je to nyní velmi žádaná kosmetická procedura. Za pár minut "šnečího slizu" však zaplatíte tísíce. 
Během kosmetické procedury se hlemýždi plazí po pokožce obličeje a zanechávají slizké stopy. 5 minut takové legrace stojí nejméně 100 dolarů.
Společnost TianDe poskytuje možnost pocítit vliv sekretu hlemýždů, bez front do kosmetických salonů. 

TianDe nabízí novou řadu krémů s Mucinem z hlemýžďů , v této kosmetické řádě, hlemýždí sekret se nachází v očištěné a koncentrované formě - ve formě výluhu - mucinu.

Produkty série Snail Secret jsou balené do jednotlivých sáčků po 10ti gramech s praktickým dávkovačem. Zmenšená dávka snižuje počet používaných konzervačních látek: čím je menší objem kosmetického přípravku, tím méně konzervačních látek je nezbytné pro trvanlivost výrobku. Hermeticky zapečetěný sáček a dávkovač - spolehlivá bariéra proti proniknutí mikrobu uvnitř sáčku s krémem .
Kosmetické vlastnosti hlemýždího slizu si všimli, zahradníci, kteří sbírají hlemýždě z růžových keřů, protože jejich listy je oblíbená pochoutka měkkýšů. Pěstitelé růží si všimli že škrábance a modřiny na rukou, rychleji se hojí než obvykle po sběru hlemýžďů, a pokožka na dlouhou dobu zachovává hebkost a svěžest.
Elixír mládí
Nicméně, historie říká, že šneci se používali pro kosmetické účely ještě ve starověkém Řecku: Hippokrates nazýval sekret hlemýždí "elixírem mládí" a dělal kožní mast z drcených hlemýžďů.
Naštěstí, dnes hlemýždí sekret sbírají "humánním" způsobem a šneci zůstávají zdraví a živí .
Aby dostali hlemýždí sekret, žlázy hlemýžďů stimulují tím že umisťují je do kolotoče- speciálního rotujícího kontejneru.
Výsledkem této atrakce se stává zvýšená produkce sekretu.
Jedná se o přirozenou reakcí hlemýžďů na stres. Pomocí svého sekretu (mucinu) šneci nejen se pohybují, ale i opravují svoje orgány a krunýř. 

Regenerační potenciál hlemýžďů obdivoval ještě Charles Darwin, zejména vědce překvapovali schopnosti hlemýžďů opravovat jejích poškozenou hlavu. Molekuly Mucinu, z chemického hlediska, jsou glykoproteiny (bílkoviny + sacharidy).
Proteinové složky mucinu hlemýžďů (aminokyseliny, peptidy) vyživují pokožku, podporují syntézu pojivové tkáně a stimuluje buněčnou obnovu , zabraňuje stárnutí kůže.

Obsahuje :

  • aminokyseliny - buněčná obnova a výživa
  • sacharidy - hydratují a vyhlazují pleť, zlepšují pružnost
  • allantoin - zklidňuje podráždění, podporuje regeneraci buněk
  • bakteriofágy -chrání kožní mikroflóru, působí antibakteriálně

Přípravky pro každodenní péči: 


Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďůhlemýždí mucin v tomto krému doplňuje: máslo Ši, ( bambucké máslo, máslo karíte) extrakt aloe vera a hyaluronát sodný. Zpomaluje stárnutí pleti, podporuje obnovu buněk v epidermis, zachovává pleti mladistvý vzhled. Vhodný i na citlivou pleť, poškozenou pleť, na jizvy po akné atd.. Urychluje regeneraci a zároveň velmi omlazuje!

Vícefunkční krém na oči s mucinem hlemýžďů - Obsahuje: mucin hlemýžďů, kyseliny hyaluronové + trehalózu, peptidy. Nanáší se na oční okolí 2x denně ráno a večer a zajišťuje vyhlazení vrásek a pomáhá odstranit tmavé kruhy pod očima a zašedlost. dodává elasticitu, pružnost, energii v oblasti očí.

 Regenerační tonikum s mucínem hlemýžďů - Regenerační tonikum kombinuje výhody tonizujícího a pečujícího přípravku. Má hladkou obalující strukturu a obsahuje velké množství aktivních látek. Tento přípravek nejen završí čištění pleti, odstraní zbytky nečistot, tvrdé vody, ale také se skvěle vyrovnává s úkolem obnovení hydro-lipidového pláště a zajistí optimální úroveň hydratace.

Základní složkou toniku je hlemýždí mucin, který obsahuje velké množství cenných kosmetických složek. Neobsahuje alkohol a parabeny.

Maska na obličej s mucinem hlemýžďů - Maska má omlazující efekt díky obnovení přirozených funkcí pokožky. Zklidňuje zánět a podráždění, vyhlazuje pokožku, snižuje viditelnost vrásek, aktivně doplňuje nedostatek hydratace, dodává zářivý vzhled.

Základem krému je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou a další. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.
Složení obsahuje: mucin, prášek z poupat japonské růže, ovesné peptidy, hyaluronát sodný. 

Není bez zajímavosti, že i např.

Katie Holmes si obličej potírá šnečím slizem ( info staršího data ) 
Pro krásu jsme ochotné podstoupit téměř cokoliv. Herečka Katie Holmes (34) například nedá dopustit na hlemýždí výměšky.
Díky nim má prý pleť nádherně vyhlazenou.
Katie, která se loni v červenu rozešla se svým manželem Tomem Cruisem (50), prozradila, že na obličej používá jen kosmetické přípravky, které obsahují mucin - hlemýždí extrakt.
"Minulý rok byl pro Katie tvrdý. Ví, že toho musí spoustu dohánět, pokud jde o její kariéru. Snaží se proto vypadat co nejlépe. Kamarádka jí doporučila šnečí gel a Katie je z něj nadšená," prozradil americkému magazínu Look zdroj z hereččina okolí.
Sama herečka tvrdí, že její pleť nikdy nebyla hladší. "Zázračným" účinkem krému je doslova ohromena.
Trocha historie nikoho nezabije
Krém obsahující šnečí sliz byl populární v Koreji a Africe už před několika lety. Teprve nedávno se však díky renomovaných kosmetickým značkám rozšířil i do Ameriky a nakonec i do Evropy.
Primárně byl určen na "léčbu" pokožky postižené akné k redukci pigmentových skvrn a jizviček. Až když si před patnácti lety chilští sběrači hlemýžďů náhodou všimli, že se jejich kůže hojí rychleji a po ranách jim nezůstávají jizvy. Svůj poznatek neváhali zužitkovat a založili společnost na výrobu "omlazující" kosmetiky.
Tiande má velkou řadu se šnečím mucínem a výsledky jsou opravdu velmi rychlé a bravurní!!!

A není bez zajímavosti, že i např. světoznámý imunolog 

RNDr. Josef Šmarda,který měl možnost se seznámit s produkty tianDe, konkrétně i přípravky se šnečím mucínem oceňuje unikátnost a účinnost těchto přípravků A to natolik, že přijal pozvání na konferenci TianDe v Praze, kde nám k tomuto zázraku poskytne své odborné vyjádření. 

Pokud takovéto kapacity žasnou nad složením našich produktů nemám co řešit. A opět musím říci. Miluji unikátnost a funkčnost produktů TianDe. 

 

RNDr. Josef Šmarda - imunolog, Vědec a vizionář, který svůj profesní život zasvětil imunologii. Je zakladatelem aplikované imunologie, na svých přednáškách po celém světě nabádá k ochraně životního prostředí.

https://www.ibestof.cz/medicina/rndr.-josef-smarda-%E2%80%93-imunolog.html?fbclid=IwAR0xosuihwbTembEnulIbLqYvoS74zaL_-movF6vFQtK8g3x61GNfHbcfDg

Chcete i Vy vyzkoušet na vlastní kůži? Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.