MENSTRUACE - nepravidelná, bolestivá, příliš silná

06.06.2019

Během své praxe poradce máme spolu s ženami, které tímto problémem trpí skvělé výsledky, bez potřeby polykání chemických preparátů a zatěžování těla chemií a hlavně, obtíže nejen mizí, ale navíc dochází k celkovému zlepšení ženského zdraví, vitality, energie, imunity ... A já se dnes s Vámi o návod podělím. 

Je totiž dokázáno, že u žen, které trpí bolestivou, nepravidelnou nebo příliš silnou menstruací je v nerovnováze hladina hormonů a je zcela odlišná od žen, které tyto poruchy nemají. 


Co pomáhá? 

- užívání speciálních bylinných směsí 
- bylinné obklady
- správná a vyvážená strava, pitný režim
- dostatek pohybu (zejména v období mimo menstruaci)
- suché teplo na oblast břicha v době menstruace (prohřívací efekt)
- transdermální fytonáplast s protibolestivým efektem (100% nahradí preparáty k vnitřnímu užití) 

Jak na to?

Bylinné obklady s preventivním léčivým účinkem. Tiande nám nabízí exkluzivní sérii prostředků z programu ženského zdraví, u kterých se opírá o znalosti receptur TČM, znalosti léčivých vlastností bylin. Svými vlastnostmi převyšují všechny dostupné prostředky osobní hygieny. Jsou jedinečné a nikde jinde je nenajdete. 


  • PRVNÍCH 10-14 DNŮ - Používáme bylinné obklady (vložky) Nefritové s anionty Pokud budete mít v té době menstruaci, přejděte na menstruační z Nefritové řady. ( více zde: Nefritová svěžest.) 
  •  Dalších 7 dní - používáme bylinný obklad Energie životaBylinný zábal pro Vaši " Životní Energii "
  • Bylinná směs pro ženy - tento bylinný odvar užíváme po dobu 1 měsíce. 
  • Dalších 14 dní - Kůru dokončete tak, že budete používat vždy 6 dnů vložky Nefritové (růžové nebo zelené), a sedmý den vložku Energie života. 

Chcete vědět více? Trápí i Vás ženské obtíže? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo.Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.podle potřeby a potíží doporučím, které jsou pro Vás nejlepší... Do 24 hodin se s Vámi spojím.