Lupénka a TianDe

17.10.2017

Lupénka a ekzémy ...
při své práci pedikérky se setkávám i s méně příjemnými postiženími pokožky než jsou vrásky... a i zde se snažím pomoci svým klientkám s pomocí TianDe a lidičky ono mi to funguje...
minulý týden jsem setkala s velice milou dámou, kterou trápí velice dlouho (viz. foto)
Jedná se o tzv. Pustulózní lupénku plosek
Tato forma lupénky je charakterizována úpornými recidivujícími výsevy drobných puchýřků zaplněných hnisavým mléčným obsahem. Vyskytuje se v oblasti dlaní, plosek nohou a prstů.
No a přesto žejsem začala fungovat jako dvorní pedikérka rodiny, teprve před týdnem ☺ a paní vyzkoušela už co se dalo,rozhodli jsme se spolu, že se do toho pustíme s Tiande ... před týdnem jsem pro začátek aplikovala bylinné koupele, hadí pytlík( jak jinak☺), aloe vera gel - ( mám ho v zásobě) ☺ a již po týdnu paní hlásí mírné zlepšení, takže dnes jsme nasadily tento komplexní program ( viz. obrázek)
Návod na vhodnou terapii:
1. Čaj Tibetský sběr: (15 dní)
2. Čaj s Ostropestřcem: (2 měsíce)
3. Detoxikační náplasti: zelené nebo hnědé (15-30 dní)
4. Univerzální peeling - je nezbytný k odstranění stroupků:
5. Tělové soli (používat namísto sprchového gelu a vhodnější je se v solích koupat než jen sprchovat)
6. Hadí krém na nohy Regenerační
7. Aloe Vera Gel
8. Univerzální mycí gel
9. postižená místa omývat přírodní houbičkou Konjac
Důležité u těchto forem je udržovat kůži neustále vlhčenou, vláčnou aby se nevysoušela ... a hlavně důsledně dbát na odstraňování odumřelých buněk pomocí peelingu a solí protože u lupenky proces odumírání buněk až 7x rychlejší než za normálních okolností.
Za normálních okolností dochází k obnově povrchu kůže (procesu dozrávání kožní buňky) za cca 28 dní, což je doba, kterou potřebují buňky, aby z nejhlubší vrstvy kůže doputovaly k povrchu. U lupénky je tento proces zrychlen na pouhé 4 dny, což je proces 7× rychlejší.
možná tento příspěvek někomu pomůže☺?
Ale podotýkám stále mějte na paměti, že TianDe je kosmetika a jakkoli je skvělá vždy je třeba tento fakt brát v úvahu a nepodceňovat návštěvu lékaře. ☺
S našimi pokroky se ráda v budoucnu podělím ☺