LEDEN - Podpora močového měchýře

06.01.2018

A máme tu LEDEN.

V lednu je nejzatíženějším orgánem MOČOVÝ MĚCHÝŘ

Nejsilnější energie močového měchýře je každý den odpoledne mezi 15 - 17 hodinou. V tuto dobu je v maximální aktivitě. Naopak nejslabší energie močového měchýře je každý den ráno mezi 3 - 5 hodinou.

Problémy močového měchýře, např. začínající zánět, poznáme snadno pálením při močení, častým nutkáním k močení, bolestí v bedrech. Problémy s ledvinami a močovým měchýřem mohou projevit i na vzhledu:  váčky pod očima, tmavými kruhy, také červenými fleky či vyrážkou v oblasti spodní části brady směrem ke krku, na čele v hranici vlasů, vlasy jsou nelesklé a lámavé, potíže se mohou projevit častou bolestí v krku, častými angínami, bolestí kolen, otoky kotníků, ztuhlostí šíje, ale také třeba oslabením sluchu atd. Mohou nás také postihnout výkyvy nálad, strach ze selhání, nechuť cokoli řešit.

A jak tedy můžeme nejen v lednu močový měchýř podpořit a co jíst?
- Hodně tekutinHodně pijte! Ideálně vodu, vlažnou, ráno s citronem, který pomůže tělu k odkyselení a zároveň dodá vitamín C, který je při zánětech důležitý. 

Pijte čaje (černý omezte),pro zimní období je výborný zahřívací zázvorový čaj. 

Tiande pro Vás má výborné čaje

Rostliny pro bylinné čaje řady "Dary Shambaly" byly sesbírány na Altaji - v jednom z nejčistších míst na planetě.
Vysoká účinnost čajů je dána jedinečností místa sběru a technologií zpracování. Všechny receptury vycházejí z filozofie tradiční čínské medicíny - cíleného a synergického kombinování bylin. Každý čaj má svého "císaře" - bylinu, která určuje záměr působení čaje a další "premiéry" a "vyslance" - byliny, které "slouží císaři" - doplňují a posilují účinky hlavní byliny.

Při potížích pijte opravu hodně, zkuste si to hlídat, zavodněte tělo, podpoříte tím vylučování odpadních látek. Snažte se omezit případně zcela vyloučit pití kávy a alkoholu.

Mezi další projevy oslabeného močového měchýře se řadí také studené ruce a nohy (pozor na jejich prochladnutí) 

- Buďte v teple! Chraňte si ruce, nohy a oblast ledvin před prochladnutím. Je to věru pravda, jak se říká - chce to klid a nohy v teple Něco na tom bude..... Dopřejte si teplou koupel s mořskou solí


Smyslovým orgánem močového měchýře jsou uši, dávejte si tedy pozor na jejich ofouknutí zimním větrem.Leden-uši. Proto se právě v tomto období můžeme setkávat s častějším výskytem zánětů středního ucha, bolestí uší.

I na tento problém má Tiande řadu pomocníků. Více najdete zde : BOLESTI A ZÁNĚTY UŠÍ.

A pokud Vás přece jenom postihne zánět močového měchýře TianDe pomůže ... Více informací zde Řešení zánětu močových cest

Omezte cukr a sladkosti, 

Omezte nebo ještě lépe vynechte bílou mouku, polotovary, dochucovadla.

Pokud tedy v lednu pocítíte tlak v bederní oblasti, vlezte si do vany se solí, pouvažujte, co Vás tíží, co je třeba pustit. Pak si natáhněte teplé ponožky, zabalte se do deky, uvařte si konev čaje. Odpusťte, odložte všechny nepotřebné negativní emoce, co se stalo - nezměníte, . Žijte "tady a teď" a buďte spokojení! Ostatní přijde samo, uvidíte.

Chcete se blíže seznámit s produkty, které mi pomáhají ... nejen s uvedeným močovým měchýřem? Díky , kterým nemusím používat chemii a u lékaře jsem nebyla .... no ani sama nevím? 

Klikněte na tlačítko a přidejte se do mé skupiny kde Vám spolu se svým týmem poradců ukáži jak na to... krásný a pohodový leden