Krém na ruce s hadím tukem

NOČNÍ KRÉM
NOČNÍ KRÉM

Olej (tuk) hada Mamushi je zdrojem polynenasycených mastných kyselin Omega-3, které jsou pro náš organizmus životně důležité. Mimo jiné jsou Omega-3 zodpovědné za stavbu buněčných membrán, stimulují produkci kolagenu a elastinu, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a UV záření.

Krémy s výtažky z hadího tuku dokonale regenerují pokožku, viditelně omezují výskyt vrásek, jizev i pigmentových skvrn. Hadí tuk je takovým malým kosmetickým zázrakem. Pleť oživuje, omlazuje a perfektně ji detoxikuje.  Hadí tuk nejenže zkrášluje a omlazuje, ale především léčí, zklidňuje a uzdravuje. Výrazným způsobem pomáhá  při léčbě lupénky a jiných kožních obtíží. 

Další aktivní složky

Aloe

Aloe vera je pro pokožku i náš organizmus hotovým pokladem, neboť je bohaté na množství antioxidantů a vitaminů, tělo regeneruje a aktivně zklidňuje pokožku. Používaná je již po tisíciletí. Tato látka je zmiňovaná již v dávných dobách pro účinnou léčbu ekzémů. Aloe vera nejen velmi účinně hydratuje, ale také vyživuje suchou pleť a zklidňuje podrážděnou pokožku. Aloe vera velmi účinně regeneruje. Proto jsou také produkty postavené na Aloe vera tak účinné, podporují obnovu kožních buněk a hojení jizev, přispívají k noční hloubkové regeneraci. Aloe vera obsahuje také řadu vitamínů a aktivní látku Aloeverosu, které pokožku vitalizují a harmonizují. 

Kyselina stearová

je přirozeně syntetická mastná kyselina, může být extrahována jak ze živočišných, tak rostlinných tuků a olejů.

Pomáhá hydratačním krémům na pokožce udržet více vody, hydratace

Allantoin

Allantoin je kosmetická látka, která poskytuje pokožce fantastickou ochranu a zjemňuje ji. Jejím působením se buňky velmi rychle regenerují a množí a vaše pleť je pak mladší a zdravější. Chrání odřenou a popraskanou pokožku, tím, že urychluje přirozené hojivé procesy kůže a zvyšuje obsah vody v buňkách

Běžná cena: 135,-                                                              Cena pro členy VIP klubu: 88,-

V ČEM JSOU KRÉMY tianDe PEČUJÍCÍ O RUCE JINÉ,NEŽ TY, NA KTERÉ JSME BĚŽNĚ ZVYKLÉ?

Více zde: Péče o ruce

Chcete se o přípravcích - kosmeceutika dozvědět více?

Přijměte pozvání do fb skupiny, kde najdete návody, rady a osobní zkušenosti uživatelek. Požádejte o členství ... (nezapomeňte odpovědět na dotazy.

Zvu Vás: 

Nebo mi rovnu napište mi a já Vám ráda pomohu vybrat ty správné přípravky právě pro Vás.

Ukáži jak si objednat s VIP cenou (se slevou) ? Stačí vyplnit formulář a já Vám vše zajistím. 

Zároveň získáte bezplatný klientský servis - poradenství, návody, zkušenosti uživatelek. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT.

DALŠÍ KRÉMY PRO PÉČI O POKOŽKU RUKOU