Krém na ruce Hebká protěž

PRO DENNÍ I VEČERNÍ POUŽITÍ
PRO DENNÍ I VEČERNÍ POUŽITÍ

Unikátní složkou tohoto krému je výtažek z alpské protěže - Je to vzácná složka prémiové třídy. Říká se, že protěž vznikla z mladé ženy, která našla svého muže mrtvého na alpském svahu a v zoufalství se rozhodla zůstat a zemřít s ním. Z jejího těla se zrodila tato krásná bílá květina. 

Jejím přirozeným prostředím jsou vysokohorské (1800 m až 3000 m) sutové stráně s velice malou vlhkostí, silným slunečním zářením během dne a chladným větrem v noci. Pouze silná květina může obstát v tomto těžkém prostředí a klimatických podmínkách. Protěž se sbírá především ručně, patří v celé Evropě k chráněným druhům. Toto vše nám dává tušit, že se jedná o rostlinu s mimořádně silnými účinky. 

AKTIVNÍ SLOŽKY KRÉMU 

Výtažek z alpské protěže 

 Je účinnou ochranou před UV zářením, různým chemickým látkám i cigaretovému kouři. Působí jako vynikající antioxidant chránící pokožku a předcházející jejímu stárnutí. Má 1,35x vyšší účinnost než klasický čistý vitamin C. Přípravky s obsahem protěže mají hojivé, antiseptické, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, jichž je využíváno v oblasti farmacie a kosmetiky. Byl dokázán i prokrvující a protizánětlivý efekt .Protěž urychluje hojení kůže, má i  detoxikační a odvodňovací účinky.

Mandle

Mandlový olej je bohatý na řadu vitamínů a minerálů. Konkrétně obsahuje vitamín A, E, F a z minerálů třeba draslík, vápník, či hořčík. Má regenerační a protizánětlivé účinky. Mandlový olej se dříve používal (a stále občas používá) na zklidnění kůže a k ošetření drobných poranění. V čínské medicíně a ajurvédě je to běžný nástroj k léčení ekzémů a lupénky. 

Lanolin

Lanolin je přírodní olejový extrakt z ovčí vlny. Lanolin se používá jako přísada do krémů, přičemž změkčuje a zjemňuje pokožku. Je vhodný i na atopický ekzém.

  • regeneruje pokožku jedinců s atopickým ekzémem a lupénkou;
  • slouží k ošetření pokožky diabetiků;
  • urychluje hojení jizev;
  • má hojivé a zklidňující účinky pro podrážděnou pokožku;
  • hydratuje.

Kyselina mléčná

Kyselina mléčná se v kosmetice používá především pro své exfoliační schopnosti (rozpouští látky, které drží odumřelé kožní buňky pohromadě, tím se odhaluje jemnější a mladě vypadající vrstva pokožky). Redukuje první známky stárnutí jako vrásky i pigmentové skvrny a sjednocuje barevný tón pleti. Mimo jiné upravuje pH produktu, pleti i vlasů. Také má hydratující a zvlhčující účinky.  

Přirozený hydratační faktor (NMF)

Příroda vybavila naši pokožku vlastním hydratačním faktorem. Jedná se o komplex molekul NMF (Natural Moisturizing Factor), které se nachází přímo v rohové vrstvě pokožky. Komponenty NMF dokáží také vázat vzdušnou vlhkost a podílí se na hydrataci pokožky. Pokud jsou komponenty NMF přidány do kosmetického přípravku, mohou pronikat i do hlubších vrstev rohové vrstvy a zvýšit tak schopnost udržet vodu v pokožce. Hydratace, která je zajištěna tímto způsobem vydrží déle, a je méně závislá na vlhlkosti okolního prostředí. 

K-ém na ruce ,,Hebká protěž"

Péče a výživa pro suchou pokožku

Běžná cena: 93,-

Cena pro VIP členy: 60,-


Krém na ruce ,,Hebká protěž" je skvělý na suchou kůži, která je náchylná k popraskání. Aktivní složky krému, poskytují bezkonkurenční efekt. Každý den budou vaše ruce měkčí a jemnější.

  • Chrání kůži před působením volných radikálů
  • obnovuje poškozené buňky, stimuluje tvorbu nových
  • vyživuje a regeneruje pokožku rukou
  • udržuje pokožku mladistvou
  • dodává rukám jemnost a hebkost.

V ČEM JSOU KRÉMY tianDe PEČUJÍCÍ O RUCE JINÉ,NEŽ TY, NA KTERÉ JSME BĚŽNĚ ZVYKLÉ? 

Chcete se o přípravcích - kosmeceutika dozvědět více?

Přijměte pozvání do fb skupiny, kde najdete návody, rady a osobní zkušenosti uživatelek. Požádejte o členství ... (nezapomeňte odpovědět na dotazy).

Zvu Vás: 

Nebo mi rovnu napište mi a já Vám ráda pomohu vybrat ty správné přípravky právě pro Vás.

Ukáži jak si objednat s VIP cenou (se slevou) ? Stačí vyplnit formulář a já Vám vše zajistím. 

Zároveň získáte bezplatný klientský servis - poradenství, návody, zkušenosti uživatelek.