Krém na ruce Goji Shambala

DENNÍ I NOČNÍ KRÉM
DENNÍ I NOČNÍ KRÉM

Goji, nebo-li kustovnice čínská. Její léčivé účinky jsou přímo zázračné. V tradiční čínské medicíně je kustovnice čínská považovaná za nenahraditelný doplněk stravy. Je to silný antioxidant, který zabraňuje předčasnému stárnutí a podporuje celou škálu zdravých procesů v organismu. 

GOJI - KUSTOVNÍCE ČÍNSKÁ
GOJI - KUSTOVNÍCE ČÍNSKÁ

Podle čínské medicíny dokáže kustovnice prodloužit život a zpomalit proces stárnutí, je to silný antioxidant .Mírní různé alergické projevy. Pomáhá i při kožních potížích - může omezit rozšiřování lupénky. Působí protizánětlivě.

Goji obsahuje:

  • 18 druhů aminokyselin
  • 21 stopových minerálů - např. zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen, fosfor, hořčík
  • betakaroten
  • až 500krát více vitamínu C než pomeranče
  • vitamíny B1, B2, B6 a vitamin E
  • protizánětlivé činidlo
  • kyselina linolová (mastná kyselina)
  • 8 polysacharidů a 6 monosacharidů, které upevňují imunitní systém

Další aktivní složky

Přirozený hydratační faktor (NMF)

Příroda vybavila naši pokožku vlastním hydratačním faktorem. Jedná se o komplex molekul NMF (Natural Moisturizing Factor), které se nachází přímo v rohové vrstvě pokožky. Komponenty NMF dokáží také vázat vzdušnou vlhkost a podílí se na hydrataci pokožky. Pokud jsou komponenty NMF přidány do kosmetického přípravku, mohou pronikat i do hlubších vrstev rohové vrstvy a zvýšit tak schopnost udržet vodu v pokožce. Hydratace, která je zajištěna tímto způsobem vydrží déle, a je méně závislá na vlhlkosti okolního prostředí. 

Aminokyseliny kukuřičného glutenu  zahrnují:

Methionin - Obsahuje vyvážený poměr vitamínů skupiny B.  Pomáhá při regeneraci pokožky. Podílí se na tvorbě kolagenu a elastinu.

Lysin (L-Lysin) je aminokyselina, důležitá složka kolagenu a elastinu.Pomáhá hojení a regeneraci. 

Threonin - Pomáhá s tvorbou protilátek a tím posiluje imunitní systém. Podporuje tvorbu kolagenu, svalové tkáně a elastinu.
  Urychluje hojení. 

 


 

 

Kyselina mléčná

Kyselina mléčná se v kosmetice používá především pro své exfoliační schopnosti (rozpouští látky, které drží odumřelé kožní buňky pohromadě, tím se odhaluje jemnější a mladě vypadající vrstva pokožky). Redukuje první známky stárnutí jako vrásky i pigmentové skvrny a sjednocuje barevný tón pleti. Mimo jiné upravuje pH produktu, pleti i vlasů. Také má hydratující a zvlhčující účinky.  

V ČEM JSOU KRÉMY tianDe PEČUJÍCÍ O RUCE JINÉ,NEŽ TY, NA KTERÉ JSME BĚŽNĚ ZVYKLÉ? 

Péče o ruce

Chcete se o přípravcích - kosmeceutika dozvědět více?

Přijměte pozvání do fb skupiny, kde najdete návody, rady a osobní zkušenosti uživatelek. Požádejte o členství ... (nezapomeňte odpovědět na dotazy).

Zvu Vás: