Krásné řasy nemusí být jen umělé.

11.12.2020

Již odedávna ženy toužily po uhrančivém pohledu. A tato touha přetrvává stále. 48% Češek nosí, nebo si alespoň jednou za život vyzkoušelo umělé nebo nebo prodloužené řasy. K dennímu použití, my ženy, využíváme řasenku. Řasenka je dnes nejpoužívanější líčidlo na světě.  

Ale krásné dlouhé řasy toužily mít i ženy na Blízkém východě, v Jižní Asii či v antickém Římě, kde byly výrazné řasy vyloženě dámskou záležitostí. Měly být dlouhé, husté a zatočené - vlastně takové, po jakých ženy touží i dnes.

Pro zajímavost: Věděli jste, že již ve starém Egyptě si oči a řasy zvýrazňovaly ženy i muži? A nebylo to jenom kvůli uhrančivému pohledu. Důvody byly i zcela praktické. Směsice kajalu, tedy nadrceného minerálu stibnitu, a přírodních mastí pomáhala chránit oko před slunečními paprsky. 

My ženy jsme v touze po této ozdobě ochotné zajít dál a dál. Řasenka nám již nestačí. Populární se staly umělé, prodloužené řasy. Pro mě osobně tento způsob není řešením. Umělé řasy vyžadují svou specifickou péči a to není nic pro mě. Pro mě jsou  nejlepším kosmetickým objevem posledních let zpevňující séra na řasy a obočí, která podporují přirozený růst.  

JAK SÉRUM FUNGUJE?

  • Řasy a obočí mají velmi krátkou růstovou fázi a to je důvod proč jsou kratší.
  • Aplikací séra dochází k prokazatelnému růstovému efektu a to až o 40-45% jejich původní délky.

Je to unikátní přípravek, který obsahuje komplex vysoce účinných biopeptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. 

Aktivní složky séra nejen podporují růst, ale také pečují o citlivou pokožku očí, pečují o ní. 

Kyselina hyaluronová - Hydratuje pokožku, vytváří na povrchu prodyšný ochranný film a tak zabraňuje odpařování vlhkosti, brání dehydrataci hlubších vrstev pokožky.                                  Panthenol - Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky.                                                                                                                              Pivoňka čínská - Extrakt z kořene pivoňky čínské zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění.    Tremella - Výtažek z tremelly skvěle hydratuje, má mimořádnou výživnou hodnotu. Kromě těchto vlastností tremella také působí na růst řas a prodlužuje jejich přirozený cyklus.              Peptidový komplex WKPep® Pro-Lash - Probouzí spící vlasové folikuly, stimuluje růst nových chloupků, předchází jejich lámavosti a vypadávání. Dobře se vstřebává a je prokazatelně efektivní: peptidy se dostávají hluboko do kořínků a zpevňují je, také přispívají ke zlepšení struktury řas.

Doporučila bych ho všem ženám, které touží po krásných dlouhých řasách a potřebují preparát bez vedlejších účinků. Vhodný i pro citlivé oči. Chceš vyzkoušet? Napiš mi. Objednáme.