Kouzelné jehličky

09.02.2021

Protože již patřím k ženám 50+ a chci vypadat trochu k světu zajímá mě jak o svou pleť pečovat co nejefektivněji a třeba i v domácích podmínkách. Tak jsem objevila i "KOUZELNÉ JEHLIČKY" - MEZOROLLER.  

Tento "masážní" váleček je komfortní alternativou k injekčním metodám omlazení, tzv. mezoterapii, kterou se stimulují kolagenová a elastinová vlákna a zároveň umožňuje až 85% vstřebávání účinných složek používaných přípravků. 

Za zakladatele mezoterapie je považován francouzský lékař Michel Pistor, který tuto techniku v roce 1958 popsal. Je to metoda zavedení účinné látky do kůže prostřednictvím většího množství mikroinjekcí. Jeho slova: ,,ZŘÍDKA, MÁLO A DO SPRÁVNÉHO MÍSTA" se stala mottem mezoterapie. 

Plus - jde o velmi efektivní metodu proti vráskám, k omlazení pleti, redukci jemných vrásek , stažení rozšířených pórů a k léčbě akné. Probíhá tak, že jemné jehličky pronikají do pokožky, kde vznikají mikrokanálky, které umožňují účinným látkám pronikat tam, kde můžou dosáhnout požadovaného efektu. Pokožka potom reaguje tak, že si začne postupně budovat i svá kolagenová a elastinová vlákna a tím se zpevňuje, nestárne.

Mínus - mezoterapie se nyní nazývá medicínou vysoké módy. A všechno, co je v módě, jak víme, je drahé. Hlavním nedostatkem (mínusem) mezoterapie je její cena.

Začíná se od 3000 Kč za proceduru. Kůra mezoterapie se skládá z 6-8 ošetření .

Já používám MEZOROLLER a díky němu je moje peněženka chráněná. 
Procedura mezoterapie se tak stala i pro mě  dostupná díky tomuto revolučnímu vynálezu estetické medicíny.

Mezoroller 

 • je účinný jako mezoterapie 
 • eliminuje riziko bolesti, zarudnutí, otoku, boule a modřin na obličeji 
 • nezanechává stopy na tváři
 • ošetření si mohu provádět sama doma každý týden 
 • stojí několikanásobně méně než jedna procedura mezoterapie v salonu

Jehličky mezorolleru jsou z lékařské oceli, která je používána pro výrobu chirurgických nástrojů. 

Tloušťka jehličky je srovnatelná s tloušťkou lidského vlasu. Jehličky šetrně narušují vnější rohovou vrstvu, a vytváří na povrchu pokožky množství MIKROKANÁLKŮ, díky kterým potom účinné látky prostupují do hlubších vrstev pokožky.  

Výška jehel - je 0,2 mm, takže vpichy jsou velmi malé a jsou ZACELENÉ BĚHEM JEDNÉ HODINY.

BĚHEM TÉTO DOBY PROBÍHÁ SKUTEČNÁ REVOLUCE NA BUNĚČNÉ ÚROVNI! ZLEPŠUJE SE KREVNÍ OBĚH, AKTIVUJE SE TVORBA KOLAGENU A ELASTINU. 

MEZOROLLER VÁM POMŮŽE:

 • zbavit se příznaků stárnutí 
 • snížit hloubku vrásek 
 • zpomalit vznik nových vrásek
 • zvýšit pevnost a pružnost pokožky
 • jizvy po akné, popáleninách
 • strie a celulitida
 • zlepšit celkový stav pokožky, hydratace
 • zmenšit póry 
 • snížit produkci podkožního tuku
 • řešit pigmentaci
 • podpořit růst vlasů na hlavě 

Díky mikro-kanálkům, které jsme pomocí mezorolleru vytvořili, je účinnost použitých kosmetických přípravků až 10x vyšší.

Na začátku a na konci procedury válečkování je vždy nutné vydezinfikovat mezoroller.

Po ukončení procedury a dezinfekce mezorolleru je nezbytné umístit ho do plastové krabičky. 

Mezoroller je nástroj pro osobní použití. Jeden mezoroller - jeden vlastník!!! 

 1. Důkladně očistit pokožku od make-upu a jiných nečistot a použit tonikum️ 
 2.  Aplikace kosmetiky (nano-korektorů, sér nebo nočního krému)️ - tedy přípravků, jejichž účinné složky chceme pro pleť využít. 
 3. Přímé použití mezorolleru. Vyčištěný obličej pomyslně rozdělíme na menší plochy: čelo, oblast nosu, kolem úst, tváře, krk. Každou z těchto oblastí je nutné zvlášť zpracovat mezorollerem a to zhruba 10x válečkujeme každou plochu všema směry: 10 krát vodorovně, 10x svislé a 10x šikmo (šikmo válečkujeme v obou směrech) se stejnou intenzitou.️ 
 4. Opakované použití kosmetického výrobku (nebo séra nebo nano-korektoru nebo krému) . 

Kdy mezoroller NEPOUŽÍVAT!!!

 • na oblastí kde je pokožka, infikovaná nebo podrážděná
 • při plísňových onemocněních pokožky
 • při akutních zánětech pokožky, ekzémech, psoriáze
 • při nádorových útvarech
 • nelze používat na bradavice, mateřská znaménka větších rozměrů

Proč jsem si tohoto pomocníka oblíbila?

1. Výrazně mi pomáhá udržovat pleť i pokožku těla v kondici, mám ho kdykoli k dispozici, je vhodný k domácímu použití a já tedy nikam nemusím.

2. Speciální ošetření v kosmetickém salonu je mnohdy cenově cenově někde jinde, to chápu, platíme i za tu péči. Já mohu mezoroller používat kdykoli pro vyšší účinnost a za zlomek této ceny.

3. Už jsem si pořídila dva - používám na obličej i tělo. Pomáhá s řadou kožních problémů, jako jsou například vrásky, zhrublá pokožka, akné, suchá pokožka, flíčky a jizvy po akné a poranění, dokonce eliminuje výskyt popraskaných žilek.

4. Stačí mi 5 -10 minut 2-3x týdně, nebo prostě podle nálady. 

I Ty můžeš využívat doma tento jedinečný přístroj, navíc můžeš  získat i bonusy a dárky. 
Co musíš udělat?


Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.

Perly jsou oblíbené už od pradávna. Panovníci nosili šaty zdobené pravými perlami, nosila je i Kleopatra. V antickém Řecku platily perly za symboly čistoty, v Indii se jimi zdobily štíty válečníků.