Kosmetika TianDe - Kosmeceutika TianDe

TianDe je něco více, není to pouhá kosmetika, jsou to kosmeceutika .

Kosmetika a kosmeceutika - čím se od sebe liší? 

Podle obecné definice jsou kosmetické přípravky určené k ošetření vnějších částí těla, pokožky, nehtů či vlasů. Kosmetické produkty nesmí obsahovat žádné složky s léčivým účinkem podobným tomu, jaká mají léčiva.
S pokrokem ve vývoji kosmetických přípravků se na trhu objevují produkty, pro které však tyto definice již nejsou postačující. Nejrůznější krémy,masti gely či emulze určené pro každodenní používání, nebyly sice léky na lékařský předpis, přesto měly i terapeutické účinky, zvyšovaly účinky léků v případě léčby kožních chorob a hojení ran. Měly také skvělé účinky proti stárnutí.
Tak se některé produkty ocitly mezi kosmetikou a léky. To přímo vedlo ke vzniku pojmu kosmeceutika. Jeho autorem je Albert M. Kligman, profesor dermatologie na Pensylvánské univerzitě.
Čím se tedy liší kosmeceutika od kosmetiky?
Kosmeceutika obsahují aktivní látky, které přímo ovlivňují fyziologické procesy v lidské pokožce.
Právě jejich vysoká koncentrace může vyvolat terapeutický efekt vyplývající z účinkování mechanismů, které nastartovala určitá látka.Podle druhu látky to může být účinek proti lupům, zmírňující ekzémy nebo akné, může stimulovat regeneraci, zvyšovat odolnost pokožky, zmírňovat pigmentové skvrny, strie,celulitidu. Mohou také v různé míře zpomalovat procesy stárnutí kůže.
K jejich výrobě se používají nejmodernější výzkumy v oboru technologie a farmakologie. Jejich složení je výsledkem vědeckých objevů a mnohaletých zkoušek a výrobní postupy jsou chráněny mezinárodními patenty.Díky tomu je požívání kosmeceutik naprosto bezpečné a vyjímečně účinné.
Množství vysoce koncentrovaných aktivních látek s mimořádnými účinky na pleť způsobuje, že kosmeceutika jsou mostem mezi běžnou každodenní péčí a estetickou medicínou. Například přípravky Marine Collagen
Luxus z moře pro krásnou pleť ), Collagen Active ( CollagenActive - Zlatý fond pro kůži ) nebo Snake Factor s hadím tukem (Vaše pleť se zbavuje věku )  vyrovnávají mikrostahy svalových vláken. 

Tím pokožce dávají efekt ,, botox avšak bez nutnosti návštěvy kosmetického salonu a aplikaci injekcí.Účinek botoxu je dočasný a liší se u každého pacienta. Zpravidla účinek vydrží 3 až 9 měsíců. Zatímco tyto přípravky jsou pro Vás k použití vždy a každý den doma.
Jsem ráda a vděčná, že znám Tiande a mohu ho používat. ( Péče o pleť ) 

Chcete i Vy vyzkoušet na vlastní kůži? Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.