Koncentráty krásy (séra) pro dokonalou pleť

12.12.2020

Zařadit séra do své kosmetické rutiny se doporučuje po 25 letech. Zdá se Vám to příliš brzy? Naopak! Je vhodné začít s používáním ideálně právě kolem 25. roku života, kdy se dostavují první drobounké vrásky a v pleti začíná ubývat kolagen. Prevence je vždy vhodnější, než pozdější napravování rozsáhlejších problémů. 

Nejdříve začínáme s lehčími hydratačními séry a s  přibývajícím věkem péči doplňujeme o anti-aging séra, liftingová, obnovující.

SÉRA: Jsou silná, velmi účinná, a přesto na ně často zapomínáme. 

Jde o superkoncentrované přípravky, které mají velmi lehké složení. Skládají se totiž z mnohem menších molekul než běžné krémy a gely. Právě tato nízká molekulární hmotnost a lehká textura jim umožňuje rychlejší vstřebávání do hlubších vrstev pokožky. 

Jak si vybrat sérum, po kterém vaše pleť touží? Orientujte se podle obsažených účinných látek. Tady je malá nápověda: 

HYDRATACE- REVITALIZACE  OMLAZENÍ - BOJ S VRÁSKAMI

Hlavní hvězdou séra je exotický výtažek z Mořského ježka. Jak tato exotická ingredience prospívá pokožce? Má velice silný omlazující účinek. Nejvzácnější složkou mořského ježka jsou samozřejmě jikry. Ty obsahují až 20krát více vitamínu A než kořen ženšenu! Díky bohatému složení má výtažek z mořského ježka neuvěřitelně silné regenerační účinky na pokožku. 

- LIFTING, ZPEVNĚNÍ KONTUR  

- HYDRATACE

JE ESENCE TO SAMÉ JAKO SÉRUM?

V podstatě ano. Sérum a esence (někdy též emulze) jsou si velmi podobné. Pokud se v něčem liší, tak hlavně v textuře. Sérum bývá hutnější. Naproti tomu esence je tekutější konzistence. Ale hlavním rozdílem je spíše marketingový název. 

BUNĚČNÁ OBNOVA PLETI 

OMLAZENÍ - REGENERACE 

BYL PRO VÁS ČLÁNEK PŘÍNOSEM? DOZVĚDĚLI JSTE SE NĚCO NOVÉHO? 

ZANECHTE MI KOMENTÁŘ 

Hyaluronové sérum na pleť Ocean Riches  - Hlavní hvězdou séra je exotický výtažek z Mořského ježka. 

Další aktivní složky: 

Hyaluronát sodný je už několik desetiletí "modlou" kosmetologů z celého světa -  jeden z nejpřirozenějších hydratačních prostředků na pokožku. Hydratace = krásná a mladá pokožka.            Vilínový výtažek - má silné stahující účinky, reguluje produkci mazu, stahuje póry. Má silné antibakteriální a antimykotické vlastnosti, je účinný v boji se zánětlivými procesy, je nepostradatelný při akné. Chrání pokožku před UV zářením.                                                                  Komplex PF SC-GLUCAN - který se získává z houby Schizophyllum commune. Zklidňuje pokožku po spálení na slunci, stimuluje syntézu kolagenu, příznivě působí na obranné funkce pokožky.          Panthenol - zrychluje regenerační procesy v pokožce, vyhlazuje drobné vrásky, zvyšuje hebkost a pružnost pokožky.                                                                                                                                            Trehalóza - rostlinný polysacharid, přispívá k uchování vlhkosti v pokožce a vyhlazení vrásek. 

Potřeby pleti: Hydratace, Omlazení, Problematická pleť, Citlivá pleť, Ochrana před UV zářením, Aknózní pleť. 

Pro všechny typy pleti od mladého věku. Univerzální sérum, doporučujeme používat dvakrát denně. Pleťová esence s kolagenem a mořskými řasami.


Kolagen je základním prvkem buněčné architektury nejen pleti. Hraje klíčovou roli v udržení struktury, pevnosti a odolnosti kůže. Jako základ kožní tkáně také pomáhá udržovat kontury a tvar obličeje. 

Výtažek z hnědých mořských řas                                                                                                                    Řasy žijící absorbují z mořské vody nejrůznější prospěšné látky - minerály, vitamíny a stopové prvky, a zejména proto je jejich spektrum využití neobyčejně široké. Hnědé řasy obsahují vysokou koncentraci jodu a jsou také zdrojem snadno vstřebatelných minerálů, polysacharidů, lipidů a antioxidantů. Skvěle hydratují a napínají pokožku.                                                                        Hyaluronát sodný je už několik desetiletí "modlou" kosmetologů z celého světa - jeden z nejpřirozenějších hydratačních prostředků na pokožku. Je jednou z nejznámější složek určených k hydrataci pokožky.                                                                                                                                          Trehalóza - rostlinný polysacharid, přispívá k uchování vlhkosti v pokožce a vyhlazení vrásek.

Doporučení: jedná se o univerzální sérum vhodné pro všechny typy pleti, které ocení ženy, které řeší první známky ochabování pleti, potřebují řešit výskyt nejen mimických, ale i statických vrásek. Je vhodné jej aplikovat 2x denně. ·Ideálně ve formě základní péče a jako příprava pokožky na hustší krém. Výborné i pro zralejší , náročnější pleť. 


Sérum na pleť s proteiny hedvábí

Hlavní hvězdou séra Hydrolyzované (tekuté), hedvábí -  je to doslova kosmetický elixír mládí, který ho na počkání zkrášlí a omladí. 

Hydrogenovaný kokosový olej - podporuje hojení, má antimikrobiální schopnosti. Podporuje exfoliaci odumřelých kožních buněk a aktivuje tvorbu nových zdravých.                                              CeramidyObnovují strukturu kůže a zabraňují tenčení pokožky a ztrátě elasticity.                            Estery pupalkového oleje - Má vysoký obsah kyselina gama-linoleové, díky čemuž navrací kůži elasticitu. Proto se s oblibou používá v těhotenství, po porodu i v době menopauzy.                          Jojobový olej -  uplatňuje při péči o pleť suchou, dokáže ji do hloubky hydratovat, vyhlazovat. Při péči o pleť mastnou, je skvěle vstřebatelný a nezanechává na pleti mastný film. I pro péči o pleť citlivou a postiženou ekzémy. Ekzematickou pleť dokáže jojobový olej zklidnit a zmírnit zarudnutí.    Vitamin E - je přírodní antioxidant, který zabraňuje stárnutí kůže. 

Doporučení: 

Pro všechny typy pleti. Je to koncentrát krásy pro ženy, které touží po regeneraci a doslova obnovení pleti až na buněčné úrovni.

Mohlo by Vás zajímat: Pleťová séra: Proč je používat a čím prospívají pleti.Nevíte kde začít? Jak správně kombinovat? NEVADÍ

Napište mi ještě dnes. Nebo volejte: 731 102 700

Společně vybereme právě ty přípravky, které budou pro Vás přínosem

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Tmavé skvrny patří mezi časté problémy, které ženy řeší. Projevují se nejčastěji na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často říkáme, "stařecké skvrny", protože kvůli nim pokožka vypadá starší. Ale není to tak docela pravda, protože dávno nejsou záležitostí starší generace.

Také denně trávíte s mobilem, před monitorem nebo obrazovkou hodně času? Uvádí se, že to často může být průměrně až šest hodin denně.

Zařadit séra do své kosmetické rutiny se doporučuje po 25 letech. Zdá se Vám to příliš brzy? Naopak! Je vhodné začít s používáním ideálně právě kolem 25. roku života, kdy se dostavují první drobounké vrásky a v pleti začíná ubývat kolagen. Prevence je vždy vhodnější, než pozdější napravování rozsáhlejších problémů.