KOLAGEN - pro krásu a mládí pleti

Kolagen je veledůležitá složka naší pleti a naše pleť, resp. její vzhled je na ní závislý. A nejen to, kolagen najdete v kostech, zubech, ve svalech ... prostě všude. Tělo si ho vytváří každičký den. Jeho produkce se však s věkem zpomaluje. 

Mezi dvaceti a třiceti lety - přibližně okolo 27 roku života - je snižování produkce kolagenu a jeho zvyšující se nedostatek jednou z hlavních příčin změn našeho vnějšího vzhledu, který především nám ženám radost nedělá. 

 Ztráta kolagenu provází proces stárnutí a projevuje se ztrátou elasticity pokožky, ochabování kontur obličeje a tvorbou vrásek. Například po menopauze, kdy se radikálně snižuje produkce estrogenů, nastává ztráta až 30% kolagenu v kůži během několika následujících let. Takže vrásky jsou vlastně přímým projevem nedostatku kolagenu v pokožce. 

Jak se tedy starat o pleť, aby ztráta kolagenu nebyla tak viditelná?

Především je nutné používat kvalitní kosmetické přípravky, které napomáhají stimulovat produkci kolagenu. V tomto směru jsou vynikající alternativou právě kosmeceutika. Přípravky, které pracují na buněčné úrovni a probouzí buňky k činnosti - znovu se obnovuje přirozená tvorba kolagenu.  

Důležitá je samozřejmě pravidelná aplikace denního krému i nočního krému, dokonalá očista pleti a pravidelná hydratace. Pracuji a dporučuji přípravky - unikátní gely, séra i krémy, v jejichž složení je kolagen zastoupen v mnohonásobně větším množství, než je obvyklé. A jako bonus přípravky vždy obsahují další účinné složky, které kolagenu pomáhají proniknout do hlubších vrstev pokožky a násobí jeho účinnost. 

Tyto kosmetické přípravky dokážou pleť nejen vyhladit, ale dokonce i vzniku nových vrásek účinně předcházet!

Pleťová řada -  CollagenActive - Zlatý fond pro kůži -  To je velmi silně působící lifting - obnovení tvorby vlastního kolagenu a hydratace. Okamžitý efekt a silné pocity při použití.

Kolagen a Mořské řasy - živá "esence " pro Vaši pleť - to doslova živá voda pro Vaši pleť. Jedná se o přípravek 2 v 1: lze jej použít jako lehký základ pod krém nebo jako samostatnou péči. Jako podklad podporuje lepší pronikání aktivních látek produktu následné péče. Pracuje nezávisle, dokonale zvlhčuje pokožku, udržuje její hebkost a pružnost.

Chcete i Vy vyzkoušet? Zajímá Vás správný způsob použití? 

Ráda Vám zodpovím jakýkoliv dotaz v naší bezplatné poradně. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.