Kolagen a Mořské řasy - živá "esence " pro Vaši pleť

Tato pleťová esence je opravdu mimořádně účinným přípravkem pro podporu tvorby kolagenu. O tom, že kolagen je veledůležitá složka naší pleti a naše pleť, resp. její vzhled je na ní závislý již víme KOLAGEN - pro krásu a mládí pleti.
 Narozdíl od jiných kolagenových sér disponuje mnohonásobně větším množství kolagenu, než je obvyklé. 

Unikátnost tohoto přípravku je ale násobena skutečností, že účinnost kolagenu je podpořena a násobena  dalšími účinnými složkami. To nikde jinde nenajdete. 

Kolagen
Kolagen

Výtažek z kolagenu dodává pleti bílkoviny, zvyšuje turgor a zlepšuje celkový vzhled. Pleť se stává pružnější a elastičtější. Více o kolagenu: KOLAGEN - pro krásu a mládí pleti

 Trehalose
Trehalose

Trehalose patří mezi druhy cukrů, přesně se jedná o disacharid, který se přirozeně vyskytuje například v mořských řasách, droždí, houbách či organismech bezobratlých živočichů. Funguje jako přírodní antioxidant a pleťových změkčovač. Pokožku chrání před volnými radikály a zpomaluje její stárnutí. Má zvlhčující účinky, 

Hnědé řasy
Hnědé řasy

Řasy jsou energeticky nejvýznamnější rostliny na zemi. Léčivý účinek je známý po mnoho tisíc let. Jejich energetické a léčebné vlastnosti využívali již indiáni a později i lidoví léčitelé v přímořských oblastech. V dnešní moderní medicíně a kosmetologii mají řasy velmi široké použití, protože jejich vysoký obsah mikro-elementů a vitamínů (jód, draslík, hořčík, vápník, vitamíny A, B, C, D, E), má významný revitalizační účinek na organismus. Řasy příznivě působí na citlivou a náročnou pleť se sklony k dermatitidám a alergickým reakcím. Hnědá řasa je schopna vázat vodu v tkáních, hydratuje, uklidňuje a výrazně regeneruje.

 Hyaluronát sodný
Hyaluronát sodný

Je dobře znám jako nejlepší přírodní hydratační faktor.  Přitahuje vlhkost do pokožky a udrží v ní vlhkost. 

Pleťová esence s kolagenem a mořskými řasami = Vysoce kvalitní hydratace + omlazení. 

Jedná se o produkt 2 v 1: lze jej použít jako lehký základ pod krém nebo jako samostatnou péči. 

Jako podklad podporuje lepší pronikání aktivních látek produktu následné péče. 

Pracuje nezávisle, dokonale zvlhčuje pokožku, udržuje její hebkost a pružnost. 

Chcete i Vy vyzkoušet? Zajímá Vás správný způsob použití? Ráda Vám zodpovím jakýkoliv dotaz v naší bezplatné poradně. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.