Kde se skrývá příčina řady zdravotních obtíží?

17.12.2020


Kde se skrývá příčina nemocí? 

Tlusté střevo hraje nezastupitelnou roli při trávení, ve vašem imunitním systému a udržování rovnováhy tekutin v těle.
Pokud tlusté střevo špatně pracuje, zadržuje v těle odpadní látky déle než je pro naše tělo zdravé. To pak způsobuje, že se tento toxický odpad přes střevní stěnu dostává do krevního oběhu a šíří se dál po těle, kde může způsobovat další problémy.

Nejčastějším problémem "toxického střeva" je zácpa.
Je dnes známo, že celá řada zdravotních obtíží, onemocnění začíná právě ve střevech. Dnes je naprosto běžné, že spousta lidí ani neví, co je pravidelná stolice. Nebo zde máme opačný extrém, kdy v důsledku změn na sliznici střev (záněty) lidé trpí chronickými průjmy. Dříve lidé umírali na tzv. nemoci špinavých rukou ( infekce) , dnes celá řada civilizačních nemocí začíná ve špinavých - toxických střevech. Byly a jsou to právě infekce, které jsou nejčastější příčinou nemocí a předčasných úmrtí.

Lidé se mylně domnívají, že s objevem penicilinu a antibiotik ( poklesem infekčních smrtelných chorob - mor) se infekce vymýtí .. ale, není to tak.
Infekce je i dnes třetí nejčastější příčinou úmrtí v USA, první v rozvojových zemích,
Vliv stresu, zhoršeného životního prostředí, odklon od přírodních zákonitostí, zhoršení životosprávy to vše vedlo ke vzniku chronických tzv. civilizačních onemocnění.
Jedná se o chronická, bez léčby i život ohrožující onemocnění - nemoci srdce a cév, astma, alergie, cukrovka, obezita, rakovina. To jsou dnes nemoci které jsou dnes stejnou příčinou úmrtí jako před lety infekční nemoci - ( Dříve infekce - nemoci špinavých rukou. Dnes - infekce - nemoci špinavých střev). 
Zažívací potíže, zácpa, nadýmání, průjem, bolesti žaludku, bolesti kloubů. svalů,deprese, únava, úzkost, změny nálad, slabá imunita, nespavost, obezita. To vše jsou příznaky velké koncentrace toxických látek v těle.
Každý člověk by si měl čas od času pročistit své tělo jinak si koleduje o velké zdravotní obtíže.
Včasná, cílená a šetrná očista - detoxikace by měla být samozřejmou součástí života každého z nás.

To je důvod, proč doporučujeme při řešení jakýchkoli obtíží např. s pletí, defekty pokožky - ekzémy, lupénka, chronických bolestech, neschopnosti otěhotnět, onemocnění pohybového aparátu vždy šetrnou celkovou i cílenou očistu - detoxikaci. 

Jenom v čistém prostředí totiž může naše tělo správně pracovat s živinami, vitamíny, minerály apod.

Já sama podstupuji šetrnou očistu těla i několikrát do roka a musím říct, že výrazným způsobem mi tato cesta pomáhá s řadou problémů, které jsem dříve považovala za normální. Migrény ( již nemám), ekzematická pokožka pod kontrolou, zánět (chronický) - pod kontrolou. Jsem ráda, že jsem přijala tuto cestu, vyzkoušela jinou kulturu, nepolykám pilulky ale svému tělu skutečně pomáhám.  

Přijde Vám to povědomé? Chcete vyzkoušet trochu něco jiného než prášky, které roky polykáte? Stačí napsat. Společně se na to podíváme. 

Přečtěte si jako první, co je nového

 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.

Perly jsou oblíbené už od pradávna. Panovníci nosili šaty zdobené pravými perlami, nosila je i Kleopatra. V antickém Řecku platily perly za symboly čistoty, v Indii se jimi zdobily štíty válečníků.