Kde se skrývá příčina nemocí ? ..

Kde se skrývá příčina nemocí?

Nosíme v sobě spoustu odpadu.
Tlusté střevo hraje nezastupitelnou roli při trávení, ve vašem imunitním systému a udržování rovnováhy tekutin v těle.
Pokud tlusté střevo špatně pracuje, zadržuje v těle odpadní látky déle než je pro naše tělo zdravé. To pak způsobuje, že se tento toxický odpad přes střevní stěnu dostává do krevního oběhu a šíří se dál po těle, kde může způsobovat další problémy.
Nejčastějším problémem "toxického střeva" je zácpa.
Je dnes známo, že celá řada zdravotních obtíží, onemocnění začíná právě ve střevech. dříve lidé umírali na tzv. nemoci špinavých rukou ( infekce) , dnes celá řada civilizačních nemocí začíná ve špinavých - toxických střevech. Byly a jsou to právě infekce, které jsou nejčastější příčinou nemocí a předčasných úmrtí. Lidé se mylně domnívají, že s objevem penicilinu a antibiotik ( poklesem infekčních smrtelných chorob - mor) se infekce vymýtí .. ale, není to tak.
Infekce je i dnes třetí nejčastější příčinou úmrtí v USA, první v rozvojových zemích,
Vliv stresu, zhoršeného životního prostředí, odklon od přírodních zákonitostí, zhoršení životosprávy to vše vedlo ke vzniku chronických tzv. civilizačních onemocnění.
jedná se o chronická, bez léčby i život ohrožující onemocnění - nemoci srdce a cév, astma, alergie,cukrovka, obezita, rakovina. To jsou dnes nemoci které jsou dnes stejnou příčinou úmrtí jako před lety infekční nemoci - ( Dříve infekce - nemoci špinavých rukou. Dnes - infekce - nemmoci špinavých střev) ...
Zažívací potíže, zácpa,nadýmání, průjem, bolesti žaludku, bolesti kloubů. svalů,deprese, únava, úzkost, změny nálad, slabá imunita, nespavost, obezita ... to vše jsou příznaky velké koncentrace toxických látek v těle.
Každý člověk by si měl čas od času pročistit své tělo jinak si koleduje o velké zdravotní obtíže.
Včasná, cílená a šetrná očista - detoxikace by měla být samozřejmou součástí života každého z nás.
Já sama podstupuji šetrnou očistu těla minimálně 2x do roka a musím říct, že výrazným způsobem mi tato cesta pomáhá s řadou problémů, které jsem dříve považovala za normální. Migrény ( již nemám), ekzematická pokožka pod kontrolou, zánět (chronický) - pod kontrolou ... Jsem ráda, že jsem přijala tuto cestu, vyzkoušela jinou kulturu, nepolykám pilulky ale svému tělu skutečně pomáhám ...

Pokud jsem Vás zaujala, zvu Vás do mé fb skupiny, kde si s více jak 3500 ženami píšeme ,předáváme si zde zkušenosti, hledáme rady a radíme ostatním. Máte možnost, nakoukněte pod pokličku principů Tradiční Čínské Medicíně. Co pro to musíte udělat Vy? Nic moc. Klikněte na tlačítko a požádejte o vstup do skupiny Pobyt ve skupině je na rozkoukání cca 2 týdny až 1 měsíc a je pouze na Vás, jestli se rozhodnete - řešit své problémy jinak než léky. Přijetí do skupinky je naprosto nezávazné.