Kamarádka "micelárka" s fytokomplexem

Žádná moderní žena se prý bez micelární vody neobejde. No, ještě před několika málo lety bych řekla ... "Micelární voda? Co to jako je??" 

Dnes říkám ... "Super věcička" - ideální kosmetický přípravek. Stačí nanést malé množství na vatový tampon a krouživými pohyby odstranit z obličeje make-up či nečistoty. Pleť je ošetřená a hydratovaná raz dva.

Ale ... jak už je u nás dobrým zvykem, vše musí mít nějaké to ale ... řada dermatologů varuje před dlouhodobým používáním micelárních vod .

Prý, že při dlouhodobém používání těchto přípravků je pleť přecitlivělá, vysušená, ztrácí svou přirozenou barvu, dále se na ní tvoří více pupínků a praskají žilky... 

... možná ano, možná ne ... ono to bude jako se vším ... "NENÍ MICELÁRKA - JAKO MICELÁRKA" ... Micelární voda s fytokomplexem je totiž o několik levelů vyšší kvalita, než známe od běžných micelárních vod - díky komplexu fyto složek je to vážně "kámoška". Podívejte se ...  


Heřmánek pravý
Heřmánek pravý

Heřmánek pravý  je považován za jednu z nejléčivějších rostlin. vykazuje velmi silné protizánětlivé účinky, navíc je protialergenní, analgetický a hojivý. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku trpící ekzémy a dermatitidou, také urychluje hojení různých poranění a popálenin.

Rozmarýn
Rozmarýn

Rozmarýn se v kosmetických přípravcíchvyužívá při ošetřování nečisté pleti, má hojivé působení, zabraňuje tvorbě jizev.

  Tymián
Tymián

Tymián je nepostradatelným pomocníkem v boji s problematickou pletí. Pomáhá stahovat póry a jeho antiseptické účinky předchází vzniku nového akné. 

Vilín virginský
Vilín virginský

.Vilín virginský -  Obsahuje třísloviny s antiseptickými a stahujícími účinky. V kosmetických přípravcích se používá při léčení povrchových ranek, v přípravcích s vyhlazovacím účinkem, pleťových tonik a vod po holení. Listy vilínu zvyšují odolnost kapilár na pleti, pomáhá omezit zčervenání, které se často vyskytuje u citlivé pleti a objevuje se na tvářích a kolem nosu. Vilín je antioxidant, příznivě působí na ekzémy a lupénku a má hojivé účinky a je silně protizánětlivý

  Kaštan koňský
Kaštan koňský

Kaštan koňský

je velmi populární ingrediencí při výrobě kosmetiky, hlavně mastí, ale i dalších kosmetických produktů. Kaštaň koňský a jeho aktivní látky zvyšují odolnost vlásečnic a zlepšují žilní tonus. Dále působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků. 

MOC cena: 232,-       VIP cena: 150,-
MOC cena: 232,- VIP cena: 150,-
Chmel otáčivý
Chmel otáčivý

Chmel otáčivý stimuluje kožní metabolismus - podporuje tvorbu červených krvinek, ovlivňuje metabolismus aminokyselin a obnovuje veškeré buňky v těle. Zvyšuje odolnost kůže proti nepříznivým vlivům zevního prostředí a je účinný pro všechny typy pleti.

Léčí mastnou pleť, dobře ho snáší i citlivá pokožka. Pomáhá při léčbě lupénky a je také součástí některých léčebných přípravků proti akné.

Olivy
Olivy

Olivy - Forma olivového oleje rozpustná ve vodě je vysoce kompatibilní s pokožkou, protože ze všech přírodních olejů je nejvíce podobná tukům lidské kůže. Má intenzivní změkčení a zároveň jemný čistící účinek. Díky svému delikátnímu účinku poskytuje obnovu hydrolipidického pláště kůže.

Sečteno, podtrženo - Micelární voda s fytokomplexem odstraní make-up jedním tahem bez zbytečného tření. Jedná se o produkt 2 v 1, který kombinuje efektivní čištění a šetrnou péči.
Aktivní složky přípravku:micely jako magnet přitahují nečistoty, nadbytečný máz a částice make-upufytokomplex na bázi chmele, heřmánku, koňského kaštanu, lískových oříšků, tymiánu, rozmarýnu a olivy - jemně pečuje o pokožku, plní jí vitalitou a svěžestí, zklidňuje a zabraňuje zarudnutí.Micelární voda je vhodná pro všechny typy pleti a dokonce i na citlivou pokožku očí.

Chcete i Vy vyzkoušet? Zajímá Vás správný způsob použití? Ráda Vám zodpovím jakýkoliv dotaz v naší bezplatné poradně. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.