Kamarádka "micelárka" s fytokomplexem

03.03.2020

Žádná moderní žena se prý bez micelární vody neobejde. No, ještě před několika málo lety bych řekla ... "Micelární voda? Co to jako je??" 

Dnes říkám ... "Super věcička" - ideální kosmetický přípravek. Stačí nanést malé množství na vatový tampon a krouživými pohyby odstranit z obličeje make-up či nečistoty. Pleť je ošetřená a hydratovaná raz dva.

Ale ... jak už je u nás dobrým zvykem, vše musí mít nějaké to ale ... řada dermatologů varuje před dlouhodobým používáním micelárních vod .

Prý, že při dlouhodobém používání těchto přípravků je pleť přecitlivělá, vysušená, ztrácí svou přirozenou barvu, dále se na ní tvoří více pupínků a praskají žilky... 

... možná ano, možná ne ... ono to bude jako se vším ... "NENÍ MICELÁRKA - JAKO MICELÁRKA" ... Micelární voda s fytokomplexem je totiž o několik levelů vyšší kvalita, než známe od běžných micelárních vod - díky komplexu fyto složek je to vážně "kámoška". Podívejte se ...  


Heřmánek pravý je považován za jednu z nejléčivějších rostlin. vykazuje velmi silné protizánětlivé účinky, navíc je protialergenní, analgetický a hojivý. Je vhodný i na velmi citlivou pokožku trpící ekzémy a dermatitidou, také urychluje hojení různých poranění a popálenin.

 Vilín virginský - Obsahuje třísloviny s antiseptickými a stahujícími účinky. V kosmetických přípravcích se používá při léčení povrchových ranek, v přípravcích s vyhlazovacím účinkem, pleťových tonik a vod po holení. Listy vilínu zvyšují odolnost kapilárna pleti, pomáhá omezit zčervenání, které se často vyskytuje u citlivé pleti a objevuje se na tvářích a kolem nosu. Vilín je antioxidant, příznivě působí na ekzémy a lupénku a má hojivé účinky a je silně protizánětlivý.

Chmel otáčivý stimuluje kožní metabolismus - podporuje tvorbu červených krvinek, ovlivňuje metabolismus aminokyselin a obnovuje veškeré buňky v těle. Zvyšuje odolnost kůže proti nepříznivým vlivům zevního prostředí a je účinný pro všechny typy pleti. Léčí mastnou pleť, dobře ho snáší i citlivá pokožka. Pomáhá při léčbě lupénky a je také součástí některých léčebných přípravků proti akné.

Rozmarýn se v kosmetických přípravcích využívá při ošetřování nečisté pleti, má hojivé působení, zabraňuje tvorbě jizev.                                                                                                        Kaštan koňský je velmi populární ingrediencí při výrobě kosmetiky, hlavně mastí, ale i dalších kosmetických produktů. Kaštan koňský a jeho aktivní látky zvyšují odolnost vlásečnic a zlepšují žilní tonus. Dále působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků.                            Olivy - Forma olivového oleje rozpustná ve vodě je vysoce kompatibilní s pokožkou, protože ze všech přírodních olejů je nejvíce podobná tukům lidské kůže. Má intenzivní změkčení a zároveň jemný čistící účinek. Díky svému delikátnímu účinku poskytuje obnovu hydrolipidového pláště kůže.                                                                                                                Tymián je nepostradatelným pomocníkem v boji s problematickou pletí. Pomáhá stahovat póry a jeho antiseptické účinky předchází vzniku nového akné. 

Sečteno, podtrženo - Micelární voda s fytokomplexem odstraní make-up jedním tahem bez zbytečného tření. Jedná se o produkt 2 v 1, který kombinuje efektivní čištění a šetrnou péči.

Aktivní složky přípravku: micely jako magnet přitahují nečistoty, nadbytečný máz a částice make-upu. Fytokomplex na bázi chmele, heřmánku, koňského kaštanu, lískových oříšků, tymiánu, rozmarýnu a olivy - jemně pečuje o pokožku, plní jí vitalitou a svěžestí, zklidňuje a zabraňuje zarudnutí. Micelární voda je vhodná pro všechny typy pleti a dokonce i na citlivou pokožku očí.

Chcete i Vy vyzkoušet? Zajímá Vás správný způsob použití? Ráda Vám zodpovím jakýkoliv dotaz v naší bezplatné poradně. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.