Jizerská 50 v plamenech s Tiande.

Tzv. Tekutá náplast ... co to vlastně je? 

Úžasný fytogel - Je to vlastně taková SOS - pohotovost na doma ... 

- rychlý, cílený protibolestivý a protizánětlivý efekt
- pro lidi s citlivou pokožkou
- zvyšuje výkonnost
- oteplovací účinek - působení suchého tepla (s pohybem)
- silný antibakteriální účinek
- silný analgetický účinek
- zlepšuje mikrocirkulaci
- snadno se roztírá, nezanechává stopy na oblečení

- akutní ostré bolesti
- na modřiny
- bolest sedacího nervu
- pro lidi s aktivním způsobem života
- před tréninkem (před pohybem, aby zahřál, po pohybu, aby zregeneroval)
- nepohybující (ležáky)
- pro sedící, stojící a monotónní zaměstnání
- na otoky
- na záněty
- obnovuje kloubní tkáně
- uvolňuje svaly

Mám doma stále při ruce a proto, když si loňského roku  můj "skoromanžel" ( moje definice - jsme spolu již 12 let a tak nějak se nám nechce to zlegalizovat) usmyslel, že to dá ... ano "Jizerskou padesátku", jasná věc , chtěla jsem ho v maximální možné míře podpořit. S mou vášní pro TČM a produkty Tiande byl a je v harmonii ( nebo to kvůli mě předstírá?), tak jsem ho na jeho výpravu vybavila tekutou náplastí s potřebnými instrukcemi ( nebo jinak myslela jsem, že jsem vše dostatečně vysvětlila).

Můj miláček pojal přípravu skutečně poctivě, promazal se důkladně - paže, stehna. lýtka ... a nešetřil ( ono opravdu stačí trošku, název tekutá ... mluví sám za sebe). 

Start, pár metrů ... teplo, kilometr,první , druhý, ... pátý (plameny, v očích blesky, asi bych nechtěla být na blízku) ... no, podle jeho vyprávění mi nemohl přijít na jméno ( zná mě dobře) ... ale ... !!! a to je důležité dojel hned napoprvé v časovém limitu - cestou domů vychladl takže jsme slavili úspěch. 

Jen dodneška nevím byla to touha splnit si sen, nebo nepřekonatelná potřeba mě zabít za tu tekutou??? 

Děvčata, jak se to říká za každým úspěšným mužem je žena. Dodnes jsem přesvědčená, že touha mě uškrtit za to teplo ( které on tak nemá rád)  mu dala křídla a dal to ... 

Ovšem musím dodat, že po takovém výkonu , netrénovaného sportovce, sám přiznal, že neměl svalovku ani křeče ... prostě tento rok naši Tekutou náplast chce znovu .... no není to paráda , žiju a Tiande u nás doma také ...