JianKang - zdravé klouby

30.05.2018

Při dnešním způsobu života je těžké najít člověka, který neví, co to je bolest zad, šíje nebo kolenou. Podle statistiky trpí okolo 30% obyvatel naší planety bolestí kloubů. A v posledních letech dokonce samotná onemocnění kloubů "omládla".
Nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, onemocnění nervového systému, poruchy látkové výměny, podchlazení, úrazy, infekce a další faktory přivádí k takovým krutým a častým nemocím, jakými jsou artritida a artróza.
Mnoho lidí se chybně domnívá, že bolest kloubů nemusí být léčena, že přejde sama od sebe. Ale onemocnění kloubů časem jen progresuje, a proto se nevyplatí léčbu odkládat. Navíc, prospěšná je nejen léčba kloubů, ale i prevence jejich onemocnění.
Od pradávna až do dnešní doby jsou v Číně, Japonsku, Koreji hojně používány k místní léčbě osteochondrózy, artritidy, artrózy léčebné obvazy, obklady a náplasti.
V současné době nabízí analgetické a protizánětlivé náplasti společnost TianDe. Náplasti Wutong a Jian Kang v sobě spojily dávnou moudrost a vědomosti východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.
Základ náplastí tvoří komplex cenných léčivých rostlin a dalších přírodních složek.

Účinek těchto náplastí je založen na principu transdermální terapie. Povrch pokožky je skvělá cesta, kudy lze do organismu dopravit mnoho léčivých látek. Je účinná zejména v případech, je-li zapotřebí soustředit jejich vysokou koncentraci do nějaké určité oblasti. ( Co je to transdermální terapie - Transdermální terapie )

Hlavní výhody transdermálních náplastí:

• adresní dodání aktivních látek přímo k místu bolesti a postižení

• rychlejší účinek aktivní látky;

• neustálý přísun aktivních látek;

• žádné nepříjemné pocity;

• bez vedlejších účinků pro trávicí trakt, snížení výskytu alergických reakcí;

• snížení ztrát účinné látky souvisejících s výměnnými procesy;

• možnost rychlého sundání v případě individuální nesnášenlivosti složek.

Léčivé náplasti odstraňují záněty, zmírňují bolest, zpevňují tkáně a napomáhají obnovit životní energii.

 FYTONÁPLASTI TIANDE
Odstraňují bolest, mírní otoky, působí protizánětlivě. Fytonáplast je prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek. Jedinečná kombinace přírodních esencí a aromatických olejů,které mají bioenergetický vliv na šlachy a klouby pohybového ústroji. Přípravek pracuje na principu "suché kapačky": rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem, pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav.
Fytonáplasti se NELEPÍ na oblast srdce, podpažní jamky a na otevřené rány.

V překladu z čínštiny  JianKang znamená Zdravé klouby. Tato náplast stimuluje výměnné procesy v kloubní dutině, zlepšuje pohyblivost kloubů, zmenšuje syndrom bolesti. 

Působí jako prevence, zlepšuje stavy při zánětech a zasaženích pohybového aparátu.

Jian Kang - To jsou "Zdravé klouby".
• Stimuluje výměnné procesy v kloubech
• Zvětšuje pohyblivost
• Zmenšuje bolest
• Pomáhá při zánětech šlach
• Má antitivirový účinek

Mezi aktivními složkami jsou např: 

Angelica -Posiluje imunitu, pomáhá zlepšovat stav kardiovaskulárního systému, stimuluje kapacitu pro duševní práci, zvyšuje odolnost organizmu v extrémních a stresových situacích. Angelika udržuje normální krevní oběh, podporuje přirozený průtok krve a transport kyslíku. Má své místo i při podpoře zdraví kloubů, zlepšuje jejich funkční stav a pohyblivost, aktivuje látkovou výměnu v nich a pomáhá chránit chrupavčité tkáně,                                                                                                              Kafr -Aktivuje metabolické procesy v tkáních, zlepšuje přenos účinných látek            Mentol -Má rozptylující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje, odstraňuje nepříjemný zápach.              Ženšen pravý -Extrakt z kořene ženšenu pravého má výrazné tonizační vlastnosti, stimuluje mikrocirkulaci v tkáních, zlepšuje látkovou výměnu, chrání před negativním vlivem vnějších faktorů.                                                                                    Zázvor - Extrakt ze zázvorového kořene aktivuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu ve tkáních, tonizuje a vypíná kůži, obnovuje její pružnost.                                                Skořicovník - Olej z listů skořicovníku čínského má antimikrobiální, protizánětlivé působení, pomáhá odstraňovat svalové křeče.                                                       Chvojník dvouklasý - Extrakt z chvojníku dvouklasého zvyšuje tonus pokožky, uvolňuje svaly.

Náplasti  Jian Kang a Wutong ( Wutong - bolest neexistuje) lze používat samostatně nebo společně s komplexní léčbou onemocnění pohybového aparátu. Používají se jednorázově i formou kúr. Doporučená kúra používání náplastí Wutong a Jian Kang se volí individuálně, orientačně trvá 20-25 dní.

Pokud vás bolest trápí přes den a zvyšuje se při pohybu a fyzické zátěži, doporučuje se aplikovat během dne náplast Wutong a na noc protizánětlivou náplast Jian Kang.

Při silných bolestech, které zesilují v noci, se doporučuje na noc používat náplast Wutong a přes den náplast Jian Kang.

Spolu s léčebným tělocvikem, masáží a fyzioterapií náplasti značně zvyšují účinnost léčby. Jejich použití nebrání fyzickému cvičení ani sportování: běhu, chůzi, tanci nebo fitness.


Chcete se dozvědět více? Přidejte se do mé fb skupiny " Jak se cítit skvěle ve svém vlastním těle s Tiande" .... Klikněte na tlačítko  

Vyzkoušej se mnou Unikátní programy Tiande. Zbav se bolesti. Ráda Ti ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Tě? Napiš mi a já Ti ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Tebe. Jak si objednávat s VIP cenou ?

Aktivuj si členství - JE ZDARMA. Do 24hodin Ti zařídím přístup do speciálního eshopu.

Potom získáš svůj osobní účet se slevou - SLEVU NA TURMALÍNOVÝ PÁS IHNED . Bezplatný poradenský servis.

Dárky a speciální slevy.

MÁŠ DALŠÍ DOTAZY? NAPIŠ MI