Jak začít fytoterapii pro ženské zdraví - část 1

17.09.2020

Zdraví - zdraví ženy - ženské zdraví - to je aktivní život, mládí a krása, kreativita a energie, možnost zhluboka naplno dýchat a procítit každý okamžik, užívat si každý den, Zdraví je kapitál, díky kterému můžeme dosáhnout jakéhokoliv cíle.

Hlavním odlišností východní medicíny od té západní spočívá v tom, že východní medicína pohlíží na člověka jako součást přírody, celku. Odtud pak pramení komplexní (holistický) přístup k problematice zdraví. 


Nesnaží se léčit jen jeden orgán či nemoc, ale zkoumá stav celého organismu. Zkoumá vnitřní vztahy a působí tak na samotnou příčinu onemocnění, Nepotlačuje jen důsledky nerovnováhy v těle. A my máme díky bylinným obkladům a dalším produktům v ruce mocný nástroj k obnovení přirozených cyklů v našem těle.

Díky tomu je PROGRAM ŽENSKÉHO ZDRAVÍ tak účinný a pomohl již tisícům žen.

Milé ženy, dívky, děvčata,
protože spousta z nás žen opravdu řeší spoustu ženských obtíží a často si nevíte rady jak vlastně začít s tím svým, mám zde pro Vás návod, který využije každá žena bez ohledu na to, co aktuálně řeší.

První dvě fáze jsou vlastně stejné, a je jedno zda řešíte neschopnost otěhotnět, myomy, bolestivou menstruaci, nepravidelnou menstruaci, inkontinenci či cokoli jiného.

Ukážeme si jak začít s vložkami, jak si vyčistit tělo, jak vlastně ta fytoterapie funguje, co si pořídit na začátek, jak pokračovat atd. atd. Takže jdeme na to.  

Hned na úvod - každý program má své zásady, ale .. a to je velice důležité - prosím, každá si uvědomte, že každá z Vás je originál, nikdo nás nestvořil přes kopírák, každá řešíme trošku něco jiného, je nám ??? let, máme jiné genetické dispozice atd.

Proto, přesto, že tento návod je "skvělý", ověřený a fungující, v případě jakýchkoli nežádoucích projevů se obraťte na svého poradce, případně na mě. Někdy je třeba poupravit, pozměnit - případně pohrát si s dávkováním ... 

Nejprve bych Vám ráda řekla, že fytoterapie (bylinná terapie) jde v ruku v ruce s pravidly nebo přesvědčením (chcete-li) tradiční čínské medicíny (TČM). Vložky obsahují esence nebo přímo byliny, které působí na ženské zdraví. Je to unikátní a patentovaný systém, který jinde nenajdete. Skrze sliznice intimních partií vniká do našeho nitra síla bylin a umožní nám tak normalizovat funkci reprodukčních i jiných orgánů. Zlepšuje se stav pleti, vlasů a hormonální rovnováha.

TERAPIE PRO ZDRAVÍ ŽENY

1. fáze ( lze říci, že pokud řešíte cokoli z oblasti ženského zdraví opravdu pro všechny) - zahrnuje jeden až dva měsíce, podle individuálních potřeb. Individuálními potřebami je myšlena individuální snášenlivost bylinných produktů, tedy snášenlivost a citlivost na bylinky. Proto vždy doporučuji připravit si produkty na jeden měsíc, neplánovat dlouhodobě dopředu a postupně produkty dokupovat, podle toho jak právě Vám terapie bude postupovat, jak právě Vy budete bylinky snášet ... Počítejte vždy při řešení jakýchkoli obtíží minimálne s 3měsíční kůrou (to je skutečně minimum!!!) 

Ideálně začínáme s používáním bylinných obkladů po menstruaci. (u žen, které již nementruují kdykoli) 

JAKÉ BYLINNÉ VLOŽKY BUDETE POTŘEBOVAT 1. MĚSÍC ... 

1. krok - 10 dní 

 Vždy začínáme s těmi nejjemnějšími bylinnými obklady (vložkami). 

Zasada: čím závažnější problém, tím citlivěji postupujeme. Máte 2 možnosti:

A) Denní vložky s extraktem aloe 1 bal. - používejte denně 10 dní

B) Dámské bylinné slipové vložky s anionty - používejte denně 10 dní 

2. krok - 10 dní 

 Nasadíme 10ti denní kůru s bylinnými obklady (vložkami) "Jemná péče" - Na počátku jakékoli kůry je třeba řešit otázku ledvin (úzce souvisí a ovlivňují naše ženské pohlavní orgány, je to jeden z nejdůležitějších vylučovacích orgánů). Účinnost vložky podpoříme lepením náplasti YaoshenForte na oblast ledvin vždy večer na noc. "Jemná péče" - 10ks

3. krok - menstruace 

1. měsíc použijeme v době menstruace Denní menstruační vložky z řady Nefritová svěžest - 1/2 balení (podle síly krvácivosti)

Noční bylinné menstruační vložky Nefritová svěžest 1 bal.  

Po celou dobu - 1. měsíc - používáme: 

 a) Intimní gel s obsahem koloidního stříbra (1 ks) - cíleně spolupracuje s ostatními produkty. Je to velice důležité!!! Důležité pro udržení optimálního pH sliznice intimních partií.

b) Pijeme čaj tibetský sběr - 2balení, obsah bylin v čaji pomáhá cíleně čistit střeva, ledviny, posiluje pánevní dno, .... Prvních 7 dní užívejte 1x denně. Potom pijeme 2x denně.

c) Začněte odkyselova tělo - Citrokalcevit 2 bal.  

                                                        

Milé ženy, pokud plánujete miminko, tedy začínáte program právě kvůli otěhotnění určitě hned 1. měsíc přidejte očistu (detoxikaci těla) Je to velice velice důležité ... Proč je důležitá očista těla před početím? . Rovněž Vy, které dlouhodobě zatěžujete tělo léky doporučuji hne d zapojit i detoxikační náplasti.

Detoxikační náplast - 10ks     

Chcete i Vy vyzkoušet? Zajímá Vás správný způsob použití? Ráda Vám zodpovím jakýkoliv dotaz v naší bezplatné poradně. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.