Jak se zbavit pigmentových skvrn ?

Po každém létě se řada z nás ráda pochlubí opálenou a hladkou pletí. Přesto, že víme a stále slýcháme, že slunění není tak úplně nejzdravější, většina z nás  si ho nedokážeme odepřít. A výsledek? Některé z nás nechá sluníčko bez výraznějších postižení pokožky, ale ty méně šťastné platí za opálení někdy tvrdou daň. Pigmentové skvrny totiž již dávno nejsou záležitostí starší generace. C s tím? 

Jak poznáme pigmentovou skvrnu? 

Hnědé, často nevzhledné flíčky objevující se na pokožce nejsou zpravidla zdraví nebezpečné, jsou výsledkem zvýšené produkce melaninu. Jedná se o flíčky různých velikostí, které zůstávají na pokožce a neustupují ani v zimním období. 

Jak na to?

Je vždy dobré si nejdříve ujasnit jaké jsou nejčastější příčiny vzniku pigmentových skvrn, protože pouze tehdy pochopíme, čemu se zkrátka vyhnout a jak kroky udělat. Kromě slunce, stárnutí hormonálních změn se na tvorbě pigmentace podílí i nerovnováha přetížení vnitřních orgánů - játra. 

Proto je dobré postupovat celostně, tzn. podpořit své tělo, pleť nejen vnější , ale také vnitřní péčí. Potom budou výsledky intenzivnější a rychlejší. 

Nic složitého v tom není, intenzivní ochrana pomocí krémů s SPF faktorem před slunečním zářením ( nejen v létě) , posílení jater pomocí výživových doplňků, bylinné odvary a pravidelná péče o pleť - použití peelingu, pleťových masek a nakonec krémů, které se svým složením zaměřují na řešení zmíněného problému. 

Postup terapie při odstranění pigmentových skvrn - co vše máme k dispozici:  


Vhodné doplňky stravy : Citrokalcevit, Bylinný odvar s vrbovkou s ostropestřcem mariánským. Bylinný odvat Tibetský sběr, Funkční komplex Ostropestřec s riboflavinem.

Vnitřní péče
Vnitřní péče

Péče o pleť: 

  • Peeling - vhodný pro pigmentaci. Principem je šetrné odstranění staré vrstvy pokožky, odumřelých buněk. Při peelingu dochází k odstranění povrchové vrstvy kůže a tím i melaninu. Jeho tvorbu ale peeling neovlivňuje. Přesto má toto ošetření výrazný bělící efekt. Po ošetření je nutné naprosto se vyhnout slunečnímu záření. Doporučuji proto, udělat si na tuto pravidelnou péči čas v podzimních a zimních měsících.                                                                              Nejúčinější jsou:  Peeling s hadím olejem enzymatický a citrónový peeling. Citronový peeling  je velmi účinný v boji s pigmentovými skvrny v obličeji i na rukách díky vysokému obsahu AHA kyselin. Peeling s hadím olejem - zesvětluje pokožku, pihy, vyrovnává její reliéf a snížuje hloubku vrásek - vynikající zejména pro suchou pleť. 
Peeling
Peeling

Pleťové masky -  Pleťové masky by měly patřit do běžné kosmetické výbavy každé ženy. Jedná se o koncentrované a intenzivní ošetření pleti, jehož účinky jsou obvykle viditelné ihned. Je však třeba používat správný druh masky, který je vhodný pro konkrétní typ pleti. Obvykle se maska používá jednou až dvakrát týdně. 

Rozpustná maska Perlový pudr - Ze 100% se skládá z perlového prášku, rozdrcených přírodních perel.

Pleťová maska "Komplexní péče o pleť náchylné k pigmentaci" - je duet dvou skvělých produktů, které Vám pomohou v boji proti pigmentovým skvrnám. Krok 1: Maska elixíru s kořenem lékořice a pichlavým hruškovým kaktusem - vyrovnává barvu pleti - účinně bojuje proti pigmentaci a zlepšuje strukturu pleti Krok 2: Prospěšný krém - zvyšuje účinek masky a hluboce zvlhčuje pokožku - díky přírodním kyselinám, stimuluje obnovu pleti.

Pleťová maska z mořských ježků a řas - Pleťová maska s výtažkem z mořské řasy a ježka je 100% přírodní produkt, k jehož vytvoření přispěla sama příroda. Nový exotický poklad v nabídce TianDe - prášek z mořského ježka ve spojení s mořskou řasou druhu laminaria.

Pleťové masky
Pleťové masky

Speciální kosmetika na prevenci a redukci pigmentových skvrn. 

Pleťová řada Phytocode vhodná pro denní péči. Phytocode - zelená pleťová řada 

Pleťová řada SnakeFactor - pro noční péči. Vaše pleť se zbavuje věku  

Mezoterapie - pro intenzivní průnik účinných složek sér, krémů do pokožky. Výrazně urychluje léčbu pigmentace. Použití mezorolleru usnadňuje pronikání aktivních složek kosmetických přípravků přes epidermální bariéru, pomáhá zvýšit intenzitu syntézy kolagenu mechanickou stimulací pleti mikrojehličkami o délce 0,5 mm, přispívá k obnovení struktury kožní pojivové tkáně. Účinek použití mezorolleru je srovnatelný s výsledky ošetření v salonu  

Zelené světlo - vhodné pro pigmentové skvrny, Prostřednictvím photoneru se zeleným  světlem dochází k bělení pokožky a zabraňuje též další pigmentaci. Používá se též na akné.

Chcete i Vy vyzkoušet? Chcete poradit, který a v jaké kombinaci bude právě Vám přínosem? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím i Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.