Jak se v zimě starat o pleť ?

28.01.2018

Péče o pleť v zimě je jiná než v létě, pleť má jiné požadavky. Nepodceňte ji! 

1. Hydratace? ... Bez obav. Hydratujte svoji pleť !

Přípravky péče o pleť bychom si měly aplikovat asi patnáct minut před odchodem do mrazivého ovzduší ( booster, tonikum, séra, denní krém, můžeme přidat BB krém nebo make-up,-  záleží, jak je kdo zvyklý). 

Základem je, zvolit si výživnější, hutnější krém, než ten, který používáme v létě. Pozor nic nezkazíte ani tím, že použijete hydratační řadu. Neplatí již, že hydratační krémy by se neměly v zimě používat, že by nám mohly "zmrznout" na obličeji pokud použijete kvalitní kosmetiku. Moderní přípravky, tzv. kosmeceutika ( to Tiande produkty jsou) , totiž nepracují pouze na povrchu pokožky, ale umožňují aktivním látkám pronikat do jejího nitra a tam působit.

Některé moje tipy: 

Collagen active - jemné hydratační tonikum z kolagenu - Osvěžuje, zvlhčuje a zklidňuje pokožku, obnovuje hydro-lipidovou rovnováhu epidermis. Pomáhá obnovit kolagenní vlákna. Zvyšuje účinnost přípravků následných fází péče. Neobsahuje alkohol.
Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už v 30 let u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy. S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým. Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen, který obnovuje proteinová vlákna matrice pokožky a prodlužují její mládí.

Cena:406 Kč                                                            VIP cena pro členy klubu Tiande: 264 Kč  


Hydratační krém z ovčí placenty kosmetiky TianDe - Podporuje normalizaci hydro-lipidové rovnováhy pokožky. Skvěle změkčuje a vyživuje pokožku, chrání jí před vysušením a olupováním. Aktivuje regenerační procesy, přispívá k omlazení kůže. 

Cena: 197  Kč                                                        VIP cena pro členy klubu Tiande: 128 Kč

Více o placentární řadě najdete zde: Pečujeme o pleť jako o miminko.

ZHENFEI - intenzivní hydratační krém - Bohatá textura krému poskytuje optimální úroveň hydratace pokožky, která je tak měkká a sametová, pomáhá zachovat její hladkost a pružnost. Stimuluje proces regenerace buněk, chrání před škodlivými účinky životního prostředí. 

Cena: 350 Kč                                                     VIP cena pro členy klubu Tiande: 227 Kč  

Více o této úžasné řadě ZHENFEI najdete zde: Péče jako pro princeznu.

2. I v zimě je  nutné pleť dokonale čistit.

Je úplně jedno jestli je léto, zima, zda jste či nejste nalíčená základem pro správnou péči o pleť je ČIŠTĚNÍ, a to 2 x denně - RÁNO A VEČER. 

V každém případě - ať jsme, nebo nejsme nalíčené, měly bychom použít mycí emulzi, čistící gely, čistící krémové gely, můžete využít i micelární vodou.... podle toho co vyhovuje Vám a Vaší pleti.  Pak stačí obličej umýt vodou, osušit a následně můžeme nanést booster, tonikum ( dočistit), krém na obličej, krk a dekolt a ošetřit oční okolí speciálním krémem určeným na tyto partie. 

Takto je teprve pokožka perfektně ošetřena, Stejně tak jako večer bychom se měli o pleť postarat i ráno. V noci pokožka pracuje, regeneruje, vylučuje odpadní látky a také se na ní ukládá určité množství prachu, který se tvoří v místnosti, kde spíme. To všechno je nutné ráno dobře očistit.

Moje tipy: 

Čistící krémový gel z kolagenu - Jemně čistí pokožku od nečistot a make-upu. Udržuje přirozenou úroveň hydratace. Zlepšuje bariérové vlastnosti kůže.
Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už v 30 let u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy. S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým. Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen, který obnovuje proteinová vlákna matrice pokožky a prodlužují její mládí.

Cena: 218 Kč                                                             VIP cena pro členy klubu Tiande: 142 Kč   


Čistící gel proti akné a na mastnou pleť- Gel je navržen speciálně pro každodenní čištění mastné pleti. Jemně a účinně odstraňuje nečistoty a přebytek kožního mazu bez vysušení pokožky. Normalizuje činnost mazových žláz, zklidňuje pokožku, zmírňuje zarudnutí a obnovuje hodnotu pH. Vytváří jemnou pěnu, snadno se oplachuje.

Cena: 223 Kč                                                             VIP cena pro členy klubu Tiande: 145 Kč    


Phytocode - tonikum booster - Díky zelené kosmetice Phyto Code a novému hydratačnímu toniku booster z této řady bude vaše pleť vypadat vždy skvěle. Obsahuje 98 % přírodních složek. O krásu a mládí vaší pleti se postará komplex z 11 aminokyselin, které zajišťují přirozenou hydrataci na buněčné úrovni. Každá z těchto aminokyselin zpomaluje proces stárnutí. V kombinaci s legendární hyaluronovou kyselinou a výtažkem z listů šalvěje navíc účinně uklidňuje a regeneruje podrážděnou pokožku. Používejte tonikum booster Phyto Code po umytí a brzy pocítíte, jak se vaše pokožka stává pružnou, hydratovanou a svěží. Vy přitom získáte sebejistotu a skvělou náladu!

Cena: 287 Kč                                                             VIP cena pro členy klubu Tiande: 187 Kč   


3. Pozor na volbu krémů  

Někdy chybujeme a volíme v zimě nesprávný krém. Například: problém s akné - zvolíme krém na akné, ale zapomínáme že pleť je v zimě citlivá -  takže si ji celkově vysušujeme. Takže zjistíme záhy, že máme pleť vysušenou - použijeme výživný krém. Ale, ouha - akné se tím zhorší, a tak vzniká začarovaný kruh. Řešení je přitom jednoduché:

"Stačí používat přípravky, které se dají kombinovat. I z tohoto pohledu považuji za ideální kosmeceutika TianDe, která obsahuje velkou škálu produktů, které se dají navzájem kombinovat podle aktuální potřeby a obsahují látky, které na sebe svými účinky navazují. Můžeme je tzv. vrstvit ... 

A je toho víc a více.... O tom jak vrstvit jednotlivé účinné produkty na sebe někdy příště. 

Pokud ale potřebujete poradit a pomoci s výběrem už teď, hned a okamžitě, neváhejte a kontaktujte mě.

Můžete se přidat do mé fb skupiny - "Jak se cítit skvěle ve svém vlastním těle s TianDe 

V této skupince mám tým PORADCŮ,pomáháme a radíme jak správně Tiande používat. Dělíme se o zkušenosti,a výsledky z praxe. Stačí kliknout na tlačitko. 

Jistě jste si všimli, že u malé ukázky produktů zde jsem vždy uvedla dvě různé ceny. I Vy máte možnost ihned nakupovat s VIP cenou stačí kliknout.