Jak dlouho používat jednu pleťovou řadu?

15.12.2020

"Jak dlouho používat jednu pleťovou řadu ?? "

Tak nad tímto jsem milé ženy také svého času přemýšlela, zkoušela a hledala nějaký ten zaručeně správný tip. A víte co? Přišla jsem na to, že není žádný jasně daný návod a přesný mustr, podle kterého bychom se měly řídit.

Nehledejte v tom žádná kouzla ani čáry.

Pokud skutečně kápnete na pleťovou řadu, která Vám vyloženě sedí, která Vás fakt uspokojuje, která řeší Vaše požadavky ... nepodléhejte zbytečně představě, musím měnit.

Proč? Proč byste musely měnit. 
Dokonce u některých opravdu luxusnějších řad se doporučuje používat až 3 měsíce.

Pokud máte nějakou pleťovou řadu tzv. "v záběhu" určitě je naprostý nesmysl po 14 ti dnech naznat. "Jé ono to nic nedělá." Ženy, jak by mohlo? Pokud se naše pokožka resp. buňky naší pleti obnovují v cyklu 28 dní .. co po nich můžeme chtít po 14ti dnech, že ??

Pokud nějakou řadu opravdu milujete a máte např. po měsíci a půl pocit, že: 
"Už to není ono". 
"Zpočátku to bylo lepší". 

Co myslíte, je to řadou, nebo Vaše pleť se dostává do kondice a chce ještě víc, protože jste jí to třeba roky nedaly?

No jasné, buňky se obnovují, regenerují a teď je na Vás přidat jim.
A zase není třeba měnit celou řadu.
Zkuste přijmout vrstvení (layering),  je to úžasná metoda, kterou právě Asiatky dovedly k naprosté dokonalosti. Přitlačte, přidejte ke každodenní péči třeba sérum, další hydratační přípravek. Nebojte se toho.

Jak správně vrstvit ? O tom více zde: Vrstvení přípravků pro dokonalou pleť, aneb objevila jsem layering


Často obdivujeme bezchybnou pleť Asiatek, ale myslíte, že je to jen tak ??? Omyl !

Ony vrství, a co víc, děvčata ony vrství tak, že je u nich mnohdy naprosto běžné trávit denně v koupelně i dvě hodiny .. tak asi tak. Já tam tedy tolik času netrávím .. s přípravky, které používám je to otázka cca 10ti minut.
Sečteno, podtrženo ...

Zda Vám řada sedí, nebo nesedí zjistíte nejdříve do měsíce 

Nesedí - vyměním.

Sedí - doplňuji .

Měním tehdy, když tu změnu chci. (doplněním rozumím přípravky, které se vzájemně podporují - netřískají, určitě nedoporučuji kombinovat přípravky deseti různých značek).

Byly Vám moje informace užitečné?

Pokud ano, napište. Jak Vy pečujete o pleť. 
Střídáte často, nebo naopak jste věrné jedné pleťové řadě dlouho ???

Nebo nám napište a vybereme pečující přípravky právě Vám na míru.

Snem každé ženy je mít krásnou a zdravou pleť. Je to pochopitelné. Kůže je naší vizitkou, kterou ukazujeme světu a nelze se divit, že špatný stav kůže a pleti nás trápí. Krása pleti a pokožky kráčí ruku v ruce s jejím zdravím. Pokud tedy najdeme tu správnou kombinaci prostředků pro péči o pleť, která nám vyhovuje, naučíme se, jak správně...

Omlazení pleti bez jehel a injekcí je snem každé ženy. Čas je neúprosný. Pro každou ženu je jen otázkou času, kdy si stále více při pohledu do zrcadla uvědomí, že ty roztomilé vějířky kolem očí od smíchu již dávno nejsou tak roztomilé. Že vrásky, kterým dříve nevěnovala pozornost stále více přitahují její pozornost, mění celkový vzhled a výraz...

"Nošení roušky nám moc příjemné není, zvláště potom, když ji musíme mít na obličeji delší dobu. Na mnohé z nás působí nepůsobí dobře ani po psychické stránce. Nejvíce, ale jejím nošením trpí naše pokožka.