Hořím, má panenko, hořím

Milé ženy, 

určitě to mnohé z Vás znáte. Chceme být krásné, chceme být přitažlivé, chceme být dokonalé a celulitida není právě tou ozdobou, kterou by kterákoli z nás vítala. Ani mým stehnům se tato ozdoba nevyhnula. A jak jistě všechny víte jsem Tianďačka tělem i duší, proto jsem samozřejmě sáhla po přípravku, o kterém vím, že pomáhá a to  je Povzbuzující krém pro dokonalá stehna.

Je úžasný a vážně funguje, dnes už o tom ví své i můj "skoromanžel" a jistě Vám to rád potvrdí. Jeho zkušenost, ale vážně nikomu nepřeji. 

 Protože nejsem žádný troškař a vím, že chci zdokonalit i jiné partie svého těla ( není jen na stehna, jak by se podle názvu mohlo zdát), jednoho krásného dne jsem se po odpolední spršce řádně promazala - břicho, boky stehna ... a nechala se krásně prohřívat a užívala si ten pocit, jak ta celulitida a tukové buňky pláčou. 

Den pomalu ubíhal, večer a přišel čas jít do postele. Protože jsem se řádně osprchovala odpoledne večerní rituál se sestával z rychlé spršky vlažnou vodou bez tělové soli.

A pak to přišlo, došlo i na "hezkou chvilku" ... byla hezká do doby, než se "můj drahý" ze mě skulil a s vyděšeným výrazem mi povídá " ježíš co to je??? Já hořím, mě všechno pálí ..." 

A v tu chvíli mi to došlo ... hřejivá emulze s výtažkem chilli papriček ... ona ještě funguje??? 

A bylo po "hezké chvilce" ... připravila jsem mu horkou chvilku. 

Z toho plyne ponaučení: 

Mazat ráno nebo po hezké chvilce, jinak se nám může stát, že našim drahým polovičkám dojde trpělivost a nebudeme mít pro koho být krásné. 

Ať raději muž hoří touhou než kvůli krému na stehna ... 

A ještě jedno důležité poznání, i když už nepálí nás -  Funguje ... já i můj skoromanžel to dobře víme . S láskou Vlasta