Fytonáplasti a artritida

26.11.2017

Jaké náplasti jsou vhodné na artritidu?


Šlachy, klouby a náplasti 

Jian Kang

V našem těle všechno se vším souvisí. To platí i o nemocech kloubů a okolních spojení. Pokud je v některém z kloubů nebo šlach  zánět, tak s velkou pravděpodobností bude i v druhém. 

Fytonáplast JianKang se používá především k odstranění zánětu kloubů a  fytonáplast ZhuiFeng Forte  se používá k úlevě od bolesti a zánětu šlach.

Věděli jste,  že tradiční čínská medicína již před tisíci lety rozlišovala záněty kloubů a šlach.

Čínští léčitelé vyvinuli speciální "transporty" ( obklady s přesně daným obsahem bylin) pro léčbu šlach. Jejich dnešní podobou jsou právě fytonáplasti Jian Kang.

Fytonáplasti jsou speciální přípravky ( suché infúze využívající tzv transdermální metodu ) které umožňují, aby bylinky byly dodány přímo do místa bolesti. Fytonáplast Jian Kang je nejběžnějším prostředkem proti bolesti, protože jeho účinek není jen na šlachy, ale taky na kloubní chrupavku.

Aplikací fytonáplastí Jian Kang se zastaví zánět šlach, odstraní otoky, zvyšuje pohyblivost kloubů a co je nejdůležitější nedovolí nedovolí zánětlivý proces převést ze šlach do kloubů, kde už by ten zánět byl nevratný.

Fytonáplast JIAN KANG

  • posiluje oběh a pohyb lymfy v místě zánětu, náplast zlepšuje výživu tkání
  • účinek přichází s první aplikací náplasti a zůstává i po odstranění náplasti
  • zvyšuje mobilitu kloubů, odstraní otoky a záněty

Kdy použít fytonáplast Jian Kang:

Nejefektivnější je použití v primární bolesti šlach a kloubů a také v počátečním omezení mobility.

V této fázi je nepohodlí zpravidla způsobeno zánětem šlach. Použití Jiang Kang v tomto případě je účinnější než podávání léčivých krém s protizánětlivým účinkem, díky rychlejší a úplné absorpci bylinek do kůže.

Zánětlivé procesy v lidských kloubech jsou nezvratné a nakonec vedou k jejich zničení. A tento proces souvisí s bolestí, omezením mobility, snižováním kvality života.

Cena:  143,20 Kč

VIP cena: 93,08 Kč

Fytonáplast  ZhuiFeng Forte 

Je pouze jednou z mnoha čínských fytonáplastí, které umožňují eliminovat příznaky onemocnění kloubů. Jedná se o speciální náplasti, která je napuštěna bylinkami, které procházejí až do tkání a vytváří vysokou koncentraci působení bylinek v místě bolesti či zánětu. Fytonáplast Zhui Feng Forte: přírodní síla pro snadný pohyb Dvakrát více aktivních složek!

Nalepené náplasti v místě postiženého kloubu mohou eliminovat nebo výrazně snížit bolest, zmírnit otok, zvýšit pohyblivost kloubů a co je nejdůležitější zpomalit rozkladné procesy, které rozkládají chrupavku v kloubu.

Jak fungují přírodní aktivní složky:

- pomáhají odstranit svalový diskomfort;
- umožňují pocítit radost z pohybu;
- povzbuzují vnitřní energii a povzbuzují k akci.

Bolest svalů a kloubů může často přijít zcela nečekaně a překvapit nás může v jakémkoliv věku. Nemoci a úrazy svalového a pohybového aparátu jsou jedněmi z nejčastěji se objevujících. Pokud jsou svalová bolest a bolest kloubů vašimi stálými společníky, neváhejte se poradit s lékařem. Může to být příznakem vážné nemoci, kterou nelze přehlížet. Jako doplňující prostředek při odstraňování nepohodlí můžete využít fytonáplast Zhui Feng Forte, od TianDe.

Je plná aktivních složek, které budou působit s naprostou přesností. Aktivní složky fytonáplasti mají analgetický i protizánětlivý účinek a působí proti otokům.

Fytonáplast Zhui Feng Forte, od TianDe je třeba nalepit na problémové partie (klouby, bederní páteř, jiné bolavé místo). Délka aplikace je do 12 hodin, použití každodenně v průběhu 7 až 10 dnů.Chcete i Vy vyzkoušet jinou kulturu? Máte zájem o fytonáplasti za výhodnou VIP cenu ? Všimli jste si kolik můžete ušetřit? Je to jednoduché klikněte Chci nakupovat

Pro více informací napište mi poskytnu Vám ráda bezplatné komplexní poradenství. 

Chcete více informací o ostatních fytonáplastech ? Domácí lékárna TianDe