FYTOkorekce problematické pleti

07.12.2020

Za "specialistu" na problematickou pleť považuji speciální bylinnou řadu proti akné Master Herb, která je unikátní tím, že řeší akné nejenom dospívajících, ale specializuje se i na akné zralých žen, které může být způsobené stresem, špatnou životosprávou nebo hormonálními výkyvy a změnami.

Kosmetické přípravky této řady účinně čistí pokožku, potlačují záněty, hojí pokožku, stahují póry, urychlují proces léčby akné, zabraňují rozvoji jizev po akné, podporují syntézu kolagenu, chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí.

Jedná se o speciální bylinnou řadu proti akné Master Herb, která účinně bojuje s projevy problematické pleti svým unikátním složením.

Ve složení kosmetické řady Master Herb najdete výtažky ze 12 bylin a rostlin: šalvěje, aloe vera, zimolezu, ibišku, zeleného čaje, máty peprné, řimbaby obecné, jojoby, kořenů třapatky nachové (echinacea), bambusu, mořských řas a vilínu virginského.

NEOBSAHUJE ALKOHOL !!!

  1. Čistící gel - hluboce čistí pory a zklidňuje
  2. Pleťová voda na akné - eliminuje vznik akné
  3. Gel na obličej BioComplex - lokálně na zanícená místa pomáhá eliminovat zánětlivá ložiska, hojí, zklidňuje
  4. Krém na akné a jizvy - hojí a vyhlazuje jizvy po akné a zlepšuje barevnost kůže, odstraňuje zarudnutí
  5. Čistící náplast na nos "Bambusové uhlí" - odstraňuje černé tečky a ucpané póry
  6. Čistící náplast na nos "Čisté póry" - hluboce čistí ucpané póry na nose
  7. Čistící maska na obličej na akné a jizvy _ výborně pomáhá urychlit hojivé procesy , hluboce čistí pleť a pomáhá redukovat jizvy po akné

Tato řada byla vytvořena podle unikátní receptury dávných čínských mistrů. Obsahuje optimální sestavu s ideálně vyváženým obsahem přírodních složek. Výtažky z rostlin zklidňují podrážděnou pokožku, potlačují olupování, odstraňují otoky, zlepšují výměnné procesy, vyživují, hydratují a obnovují poškozenou pokožku. 

Péče o pleť pomocí Master Herb má svá pravidla a postupy, které je důležité dodržovat pro úspěšné řešení obtíží, spojených s problematickou pletí.

Problematická pleť chce samozřejmě komplexnější přístup, stav pleti je odrazem vnitřního stavu těla a orgánů.

Proto pracuji s celými programy zaměřenými na celkové ozdravení.

Podrobné informace a bezplatné poradenství je pro všechny VIP členy.

Jsi členem klubu? Můžeš vstoupit.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Tmavé skvrny patří mezi časté problémy, které ženy řeší. Projevují se nejčastěji na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často říkáme, "stařecké skvrny", protože kvůli nim pokožka vypadá starší. Ale není to tak docela pravda, protože dávno nejsou záležitostí starší generace.

Také denně trávíte s mobilem, před monitorem nebo obrazovkou hodně času? Uvádí se, že to často může být průměrně až šest hodin denně.

Zařadit séra do své kosmetické rutiny se doporučuje po 25 letech. Zdá se Vám to příliš brzy? Naopak! Je vhodné začít s používáním ideálně právě kolem 25. roku života, kdy se dostavují první drobounké vrásky a v pleti začíná ubývat kolagen. Prevence je vždy vhodnější, než pozdější napravování rozsáhlejších problémů.