Fytokorekce problematické pleti

Představuji Vám nejúčinnější speciální bylinnou řadou proti akné Master Herb, 

 Dokonale čistí pleť a účinně bojuje  s projevy problematické pleti svým přírodním složením ..

Ve složení kosmetické řady Master Herb najdete výtažky ze 12 bylin a rostlin: šalvěje, aloe vera, zimolezu, ibišku, zeleného čaje, máty peprné, řimbaby obecné, jojoby, kořenů třapatky nachové (echinacea), bambusu, mořských řas a vilínu virginského. NEOBSAHUJE ALKOHOL !!!

Kosmetické přípravky této řady účinně čistí pokožku, potlačují záněty, hojí pokožku, stahují póry, urychlují proces léčby akné, zabraňují rozvoji jizev po akné, podporují syntézu kolagenu, chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí.

Řada MasterHerb

 1. Čistící gel - hluboce čistí pory a zklidňuje
 2. Pleťová voda na akné - eliminuje vznik akné
 3. Gel na obličej BioComplex - lokálně na zanícená místa pomáhá eliminovat zánětlivá ložiska, hojí, zklidňuje
 4. Krém na akné a jizvy - hojí a vyhlazuje jizvy po akné a zlepšuje barevnost kůže, odstraňuje zarudnutí
 5. Čistící náplast na nos "Bambusové uhlí" - odstraňuje černé tečky a ucpané pory...
 6. Čistící náplast na nos "Čisté pory" - hluboce čistí ucpané pory na nose ...
 7. Čistící maska na obličej na akné a jizvy _ výborně pomáhá urychlit hojivé procesy , hluboce čistí pleť a pomáhá redukovat jizvy po akné

Tato řada byla vytvoření podle unikátní receptury dávných čínských mistrů. Obsahuje optimální sestavu s ideálně vyváženým obsahem přírodních složek. Výtažky z rostlin zklidňují podrážděnou pokožku, potlačují olupování, odstraňují otoky, zlepšují výměnné procesy, vyživují, hydratují a obnovují poškozenou pokožku. 

Péče o pleť pomocí Master Herb má svá pravidla a postupy, které je důležité dodržovat pro úspěšné řešení obtíží, spojených s problematickou pletí. 

Základní péče zahrnuje  každodenní péči, je důležité aplikovat pravidelně 

ráno i večer !!!

Ráno:

 1. Očistěte pokožku mycím gelem Master Herb 
 2. Pleť dočistíte Čistícím pleťovým tonikem na akné a mastnou pleť
 3. Naneste krém proti akné a jizvám Master Herb,  lokálně zanícená místa ošetřete Gelový krém na akné BioComplex

Večer:

 1. Očistěte pokožku mycím gelem Master Herb
 2. Hloubkové čištění obličejovou maskou proti akné a jizvám MasterHerb 1-2x týdně 
 3. Pleť dočistíte Čistícím pleťovým tonikem na akné a mastnou pleť
 4. Naneste krém proti akné a jizvám Master Herb - lokálně zanícená místa ošetřete Gelový krém na akné BioComplex

Reference

"Děkuji kosmeceutice Tiande,že mi konečně po x letech dokázala pomoci s mým dlouholetým problémem.Můj obličej a záda byli jedno veliké trápení v boji s akné.Na doporučení jsem vyzkoušela Řadu Master Herb, vydržela doporučené tři měsíce a výsledek se dostavil.Nevěřila jsem ,byla jsem ke všemu už skeptická a teď se konečně můžu radovat a cítit se konečně hezká". 

Lenka Š.


Zkušenost kolegyně:

Když jsem školila v Novém Jičíně, tak za mnou přišla paní, která měla pleť jako já, bez jediného pupínku , bez jediné stopy akné na své pleti. Přišla mi poděkovat za tuto řadu Master Herb a povídala mi příběh, že v životě prošla tolikati chemickými peelingy, obrušování pleti a nikdy ji nic nezabralo. Když přišla domů s touto řadou, její manžel byl skeptický, že na co zase vyhazuje peníze. Tato řada ji tak zabrala, že měla krásnou pleť bez známky toho, že by se měla s něčím tolik let trápit. Měla jsem slzy v očích a husí kůži a velkou radost jak ji tianDe pomohlo 

Iva N.


Před měsícem mě přítel požádal jestli nevím o něčem,co by pomohlo jeho dcerce s akné, tak jsem řekla,že vím a objednali jsme řadu Master Herb na akné. Holčena prvně trochu nedůvěřivá,ale vlivem toho,že měla akné po celém obličeji a trápilo jí to,dala si říct. Už po čtyřech dnech za mnou muž došel,co jsem to s ní udělala,že je to podstatně lepší,co to mám za kouzla :-) po měsíci ( bohužel nepravidelného užití,její mamina má na cokoliv ode mne neg.názor) je pleť projasněná,akné ze 70% zmizelo :-). Přidala bych foto,ale to by mě asi zamordovala :-D Takže za nás obě,velké děkuji Tiande

Natálie U.


Problematická pleť chce samozřejmě komplexnější přístup, stav pleti je odrazem vnitřního stavu těla a orgánů. Proto pracuji s celými programy zaměřenými na celkové ozdravení. Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.