Extrémně citlivá pleť

16.01.2018

Hypersenzitivní pleť.

Jak o ni pečovat s Tiande?

"Hypersenzitivní pleť" to je vlastně závažnější varianta citlivé pleti. Lidé s tímto typem pleti nepříznivě reagují i na takové vnější faktory, které jsou pro normální pokožku neškodné. Kontakt s běžnými chemickými látkami, parfémy, čistícími prostředky způsobuje těmto lidem vysušování pokožky, zarudnutí, pocity pálení, suchosti, podráždění ...Taková pleť také sklon ke vzniku kuperózy (začervenalé žilky v oblasti tváří, nosu či dekoltu.Z toho je zcela zřejmé, že přípravky zaměřené na péči o tento typ pleti musí být mimořádně šetrné, a ani tak není možné zajistit jejich stoprocentní snášenlivost.

Péče o hypersenzitivní pleť

PLEŤOVÁ SÉRA • neobsahují konzervační látky;• vysoké procento přírodních složek (hydrolyzované hedvábí - 40%, éterické oleje pupalky - 16,8%, pupalkový olej - 16,8%, jojobový olej - 6%, olej z pecek jojoby - 6%, vitamin E - 4%, ceramidy - 3%) napomáhá zmenšení hloubky vrásek, obnovuje pružnost pleti;• výsledek je viditelný ihned po použití: pleť okamžitě dostává požadované množství účinných látek v maximálně vstřebatelné formě.

1. Sérum na pleť s proteiny hedvábí

2. Sérum na oční okolí s hedvábím bez konzervantů

ŘADA PHYTOCODE - ZELENÁ KOSMETIKA - Neobsahuje parabeny ani barviva.

3. Phytocode - tonikum booster

4. Phytocode - ultra-jemný čistící gel

5. Phytocode krém s arganovým olejem

6. Phytocode krém s bílým čajem

7. Phytocode krém s cordycepsem a šalvějí

ŘADA SNAIL SECRET

Základem této řady je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou aj. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

8. Regenerační tonikum s mucinem hlemýžďů

9. Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů

10. Vícefunkční krém na oči s mucinem hlemýžďů

11. Maska na obličej s mucinem hlemýžďů

12. Mycí houbička Konjac - produkt rostlinného původu, určený péči o pleť obličeje.

Potřebujete řešit také tento problém? Kontaktujte mě: 731 102 700 nebo se rovnou přidejte do mé fb skupiny plné rad a návodů, kde poskytuji spolu s týmem poradců odborné poradenství k TianDe produktům.


Chcete si nakoupit? Máte zájem nakupovat s VIP členskou slevou 35% a zároveň získat bezplatné poradenství o správném využití produktů?