Energie ledvin - Yaoshen

29.05.2018

Ledviny jsou pro mnohé orgány základem. Na tom jak moc jsou ledviny naplněné energií závisí aktivita a životaschopnost dalších orgánů. Ledviny řídí stav kostní soustavy, mozku a kostní dřeně a právě proto tento phytopatch může pomoci při řešení řady obtíží. 


Na balení fytonáplastí "Yaoshen forte" je vyobrazen mohutný vodopád, který v podobě mnohačetných potůčků stéká do údolí. Toto podobenství výstižně znázorňuje specifika účinku fytonáplasti. Aktivní složky náplasti "Yaoshen forte" mají blahodárný vliv na stav ledvin, posilují ledviny močovou a pohlavní soustavu. Tento urologický fytopatch pomáhá při cystách , uretritidě ( zánětu močové trubice) , urosepsi ( je generalizovaná systémová infekce močového ústrojí), Přitom nejen zbavuje bolesti, ale také pomáhá odstranit zánět a křeče, a navíc - posiluje imunitu.U mužů zlepšuje potenci a výrazně pomáhá při řešení obtíží s prostatou. Složení náplasti "Yaoshen forte" je nyní ještě pestřejší a účinnější - 19 aktivních složek, mezi které patří různorodé výtažky a oleje, mají cílený účinek. Jednou z hlavních výhod transdermální terapie je skutečnost, že účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.

Mezi aktivní složky patří: 

Kafr - Aktivuje metabolické procesy v tkáních, zlepšuje přenos účinných látek.

Myrhovník - Olej z myrhovníku má posilující, protizánětlivé a regenerační vlastnosti, má antimikrobiální účinek.

Borneol - Tradičně se používá v čínské medicíně jako společná složka léčivých lektvarů. Má bohatou vůni a dlouhý deodorizační efekt, pomáhá bojovat proti pocení. Také borneol má silné antibakteriální vlastnosti.

Basil - Esenciální olej bazalky zvedá náladu, pomáhá se dostat ze stresu. Listy bazalky obsahují vitamín P, provitamin A, rutin. Esenciální olej má lokální anestetický účinek, uvolňuje hladké svalstvo žaludku a dělohy, má antibakteriální vlastnosti.

Petrolatum - Petrolatum je směs minerálních olejů a pevných parafinů.

Rosin - Rosin je světle žlutá, křehká, tvrdá látka, která se skládá z dehtových látek. Často se používá v lidové medicíně. Má protizánětlivé, antiseptické a antialergické vlastnosti. Je to konzervační látka a umožňuje prodloužit životnost kosmetiky.

"Krev draka"-  "Krev Draka" se získává z kůry stromu stejného jména, který roste v Jižní Americe. Tato látka je známá svou úžasnou schopností léčit rány co nejdříve. Léčivá síla rostlin je již dlouho známo - zmínka o tom, že peruánské indiány používat pryskyřice stromu pro léčbu chorob a hojení ran, se objevily od doby objevení Ameriky. "Dragon Blood" obsahuje velké množství antioxidantů a dokonale posiluje imunitní systém.

Arizema- Arizema Amur je vytrvalá rostlina, která má významný léčivý význam. Má analgetický a antikonvulzivní účinek. Má také dezinfekční, dezinfekční, antispastické, antianemické, protireumatické a antikonvulzivní vlastnosti.

Cibotium barane- Jehňatka Cibotium je krásná dřevěná kapradina, jejíž stopka je pokrytá měkkými chlupy, a tak se často nazývá "plant-ram". V moderní medicíně jsou vysušené kořeny cibotium používány k léčbě onemocnění ledvin. Cibotium normalizuje stav renálního průtoku krve, je účinný při zánětlivých onemocněních ledvin a močových cest.

Strychnos -  je rostlina široce rozšířená v Indii, kde se její semena používají k dezinfekci vody. Olej ze semen strychnos  má baktericidní a antimikrobiální vlastnosti.

Tsimitsifuga - je vytrvalá bylinná rostlina. Jeho kořeny mají uklidňující účinek na nervový systém, uvolňují střevní svaly.

Kadidlo -  je látka, která se nazývá také guma, dehet nebo sušená šťáva z kadidelných stromů a keřů. Má neobvyklý nezapomenutelný zápach - hořký koláč, kouřový a pryskyřičný. V aromaterapii se používá k úlevě od stresu a zbavení se nespavosti. Je to svalový relaxant a používá se také jako oteplovací, diuretická a antiseptická složka.

Použití:

Nalepte fytonáplast na body, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti ledvin. V akupunktuře se tyto body nazývají šen-šu. Najdete je snadno. Nacházejí se v oblasti kříže ve vzdálenosti asi 3-5 cm zleva a zprava od páteře. Nejlepší je nanášet "Yaoshen forte" před spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplast odstranit. Kúra by měla trvat 10 dní.

Mužům se doporučuje dodatečně nanášet další náplast na bod spodní Dantian, který se nachází přibližně čtyři prsty pod pupkem. Ve východní praxi je tento bod považován za stěžejní zdroj energie v lidském těle.

Vyzkoušej se mnou Unikátní programy Tiande. Zbav se bolesti. Ráda Ti ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Tě? Napiš mi a já Ti ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Tebe. Jak si objednávat s VIP cenou ?

Aktivuj si členství - JE ZDARMA. Do 24hodin Ti zařídím přístup do speciálního eshopu.

Potom získáš svůj osobní účet se slevou - SLEVU NA TURMALÍNOVÝ PÁS IHNED . Bezplatný poradenský servis.

Dárky a speciální slevy.

MÁŠ DALŠÍ DOTAZY? NAPIŠ MI

Reference

„.10 dní jsem testovala náplasti Yaoshen Forte a všem DIABETIKŮM VŘELE DOPORUČUJI!!!! Celou kúru jsem dělala po konzultaci se svým lékařem (detoxikační náplasti už máme cca půl roku stanoveny jako parááádního pomocníka a nyní jsem se chtěla posunout dál!) a měření jsem dělala dle jeho instrukcí. Náplasti jsem lepila ob den, abych vysledovala reakci těla a hladiny cukru na účinnosti náplastí během noci a tím pádem stanovení účinku dle hodnot měření cukru před ranním pícháním inzulinu!

Po 10 dnech mohu s čistým svědomím a obrovskou radostí říci,že naše náplasti "dokážou" udržet stabilní hladinu cukru s lehkým navýšením proti normálu u silných diabetiků - přesný příklad mé osoby = píchám si inzulín 4x denně , 3 denní a 1 noční dávku, na noc si píchám přes 40 jednotek a ráno se dostávám i tak na hranici 14 - 20 cukru, po "noční směně" náplastí se ráno dostávám na hladinu cukru 7 - 9, což je pro mne a mé lékaře zázrak, který se nám podařilo za 5 let dokázat co byste na ruce napočítal...

Důležité je na počátku provést detoxikaci min 3 dny, doporučuji alespoň 5 dnů a následně lepit na noc násplasti Yaoshen Forte na tyto místa - 4 prsty pod pupek malý čtvereček, do oblasti ledvin dva malé čtverečky a na obě nohy těsně nad kotník malý proužek!!!!!

Barbora Z.


„Ráda se s vámi podělím o mou osobní zkušenost s náplastí, kterou teď považuji za neskutečný zázrak. Znáte to když večer dostanete křeče svíjíte se v bolestech a je to tu střevní potíže jak vyšité. Děkuji za doporučení lepila jsem silný proužek na žaludek a opravdu úleva nastala velice rychle a křeče polevily. Naštěstí tyto náplasti mám ve velké zásobě, protože mi navíc posilují ledviny . Určitě mějte stále při ruce jsou senzační

Pavlína M.


„Včera jsem měla náročný den a v noci mě vzbudila bolest paty. Ráno jsem nemohla vůbec na nohu došlápnout. Patu jsem namazala Orthophytem a nalepila z obou stran Yaoshen forte.. Za chviličku bolest zmizela

Vladimíra B.