"Energie bylin" podle léčitelů dynastie "Tang"

10.01.2021

Odkaz dynastie "Tang" je pro mnohé Číňany dodnes zdrojem inspirace.  

Období dynastie Tang je považováno za vrchol čínské civilizace. Bylo to období velikého mezinárodního vlivu, prosperity, míru a stability. Právě v takovém období se daří obchodu, vědám i kultuře. Podle historických pramenů v této době šlechta i prostý lid žili vedle sebe šťastně a spokojeně. Pro celé období Tang je typická vstřícnost a otevřenost vůči jiným kulturám. To je v čínských dějinách spíše výjimečné. 

Národy celého světa posílaly do Číny své diplomaty a učence, aby studovaly čínskou kulturu, léčitelství.

 

Program pro podporu ženského zdraví tianDe v sobě  snoubí originální, staletími ověřené receptury s poznatky a postupy současné vědy. 

Bylinné obklady z řady "Energie bylin" v sobě skrývají fytomembránu , která je vyráběna speciální technologií. Povrch vložek je napuštěn patentovanými bylinnými extrakty, které jsou připraveny podle starých receptur dynastie Tang. 



A váže se k tomu starověká čínská legenda o nejkrásnějších ženách v Číně - legenda o Yang Gui Fei.

V roce 745 před Kristem třicetiletá Yang Yu Huang přišla do paláce císaře dynastie Tang-Tang Xuanzonga. Díky své neuvěřitelně něžné kůži a nesrovnatelně krásné postavě okamžitě okouzlila císaře a stala se jeho konkubínou. Brzy poté se i její tři starší sestry - také krasavice - staly milenkami císaře. Zachovaly se historické důkazy o tom, že zejména pro sestry Yang v horách Lishan císař postavil lázně Huaqing, ve kterých se čas od času milenky císaře koupaly. Když vyšly z vody, jak tvrdí svědci, jejich krása byla srovnatelná s krásou lotosového květu. Používaly originální tajné císařské recepty a tak byla jejich pleť vždy krásná a čistá jako sníh. Toto císařské tajemství se předávalo z generace na generaci. Tento tajný recept "očisty lůna perly" z císařského paláce je nám nyní k dispozici prostřednictvím bylinných obkladů (vložek).

Bylinné obklady používáme jako doplňkový prostředek, stejně jako prevence chorob. 

Používáte-li je pravidelně, nejen v období menstruace pomůže to obnově látkové výměny, předcházíte gynekologickým onemocněním a zabezpečíte organismu životní energii.  

ÚČINNOST BYLINNÝCH OBKLADŮ:
1. OČIŠTĚNÍ ORGANISMU
Bylinné obklady - pomáhají očistit pochvu i dělohu od toxinů a nečistot, normalizují funkci vnitřního genitálu a tím i podporují schopnost otěhotnět. Účinná prevence a rychlá pomoc při zánětech, erozi děložního hrdla, děložním prolapsu, děložním myomu, specifickém pachu, zánětu orgánů v pánvi a vaječníků, ale také plísňových, kvasinkových a dalších infekcích. 

2. OZDRAVENÍ
Bylinné obklady pracují jako podpora léčby. Díky unikátní metodě absorpce i detoxikace, pomáhají odstranit odumřelou tkáň ženských pohlavních orgánů, zbytky krve při menstruaci a tvořící se toxiny a jiné zbytky v orgánech ženy. Také odstraňují nepříjemný a zvláštní zápach, odstraní zdroj plísňové (kvasinkové) a virové infekce, aktivují produkci kmenových buněk, stimulují metabolismus a sekreci ženských hormonů. To vede k obnovení normálních fyziologických funkcí reprodukčních orgánů, ženy, které se léčí pro sterilitu snadněji otěhotní.

3. OMLAZENÍ
Rychle se zlepšuje stav pokožky, pigmentových skvrn, suché kůže, vrásek atd. Obnovují organismus ve spojení s odstraněním zánětlivých změn a obnovou tkání. 

4. PREVENCE A ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ ORGANISMU
Bylinné obklady podporují obnovu buněk, stimulují sekreční funkce, obnovují pružnost dělohy a pochvy, zvyšují citlivost, zvyšují sexuální touhu. Pomáhají oddálit klimakterium, odstraňují vaginální suchost, obnovují libido, odstraňují nervozitu a další příznaky.

5. KOSMETICKÝ EFEKT
Zlepšují a obnovují normální fyziologické funkce ženských pohlavních orgánů, podporují krevní oběh a aktivují imunitní buňky, regulují funkci žláz s vnitřní sekrecí. To vše ve svém důsledku vede ke zlepšení stavu pokožky, vlasů ... 

Vložky "Energie bylin" obsahují 49 bylin

V této řadě jsou k dispozici vložky denní menstruační, noční menstruační a denní (intimní).

Pro koho jsou tyto bylinné "obklady" vhodné? 

 • Pro ženy mladší i ženy starší věkové kategorie.
 • V období menopauzy.
 • Pro ženy, které mají sníženu imunitu, protože základní působení je bioenergetické, to je na všechny hlavní orgány, které jsou napojeny na řídící meridián - plíce, slezina, srdce, játra, ledviny.
 • Pro ženy, které nemají normální menstruační cyklus. Pomáhají normalizovat krevní oběh v pohlavních orgánech, zlepšují látkovou výměnu, také mají uklidňující účinek, protože působí na nadledvinky, na štítnou žlázu harmonizujícím způsobem.
 • Pro ženy, které trpí únikem moči (pro výrazné zlepšení je nutné tyto vložky používat dle síly zatížení v kuse min.3 měsíce)

Tyto vložky můžete používat i při pocitu únavy, ve stresovém období, pokud necítíte vitalitu, trpíte častým nachlazením. Je doporučeno vložky používat jako podpůrný prostředek při jiném léčebném postupu, zkracuje dobu obnovení života, tedy léčby. 

Jediná kontraindikace !!!!!!Těhotenství!!!!!!! 

Nejdůležitější byliny - imperátoři

 • Výtažek ze semen cnidia -pro nás  je to nově objevené tajemství tradiční čínské a japonské medicíny. Tam je rostlina využívána přes 4 000 let. Využívá se na bolesti hlavy, únavu, ale především je to účinné afrodiziakum.
 • Výtažek z listu kurkumy - kurkumin je přírodní protizánětlivá látka
 • Výtažek z máty peprné - pomáhá zmírnit různé typy bolestí, např. i bolesti od stresu nebo napětí. Má významné analgetické účinky, které pomáhají snižovat citlivost na bolest. Dokáže zlepšit krevní oběh a uvolnit napjaté svaly.
 • Výtažek z andělikyAndělika čínská si andělské jméno zaslouží, je to bylina žen, uklidňuje, odstraňuje stres a zklidňuje sliznice. 
 • Výtažek z kořene pivoňky - snižuje napětí hladkých svalů a zmírňuje bolesti.
 • Výtažek z kořene rdesna mnohokvětého - V TČM se používá k podpoře plodnosti.  U mužů zvyšovalo množství spermatu a u žen pomáhalo k navození ovulace. Dále se uvádělo, že výrazně zlepšuje fyzické a psychické zdraví, snižuje krevní cholesterol, pomáhá při ateroskleróze (kromě snižování hladiny celkového cholesterolu také snižuje hladinu triacylglycerolů) a podporuje snižování zvýšeného krevního tlaku.
 • Výtažek listů aloe - má protizánětlivý, antivirový, antibakteriální účinek výrazně posiluje imunitní systém.
 • Alunit - má antibakteriální, dezinfekční účinky.  

Vložky "Energie bylin" obsahují 49 bylin.

Chcete vědět více? Chcete vyzkoušet?  

Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat. 

Lucie Š. - Tak jsem zrovna podruhé odmenstruovala s vložkami Energie bylin a musím říct, že super. Menstruace méně bolestivá, kratší a to nemluvím o celkovém pocitu čistoty. Minulý měsíc jsem si myslela, že je to náhoda, ale tento další měsíc mě přesvědčil. Takže vložky jsou prostě BOŽÍÍÍÍÍ 


Jana B. - Tak dnešní kontrola po roce na gynekologii byla úspěšná :-) jeden myom ze tří se ztratil úplně a dva jsou v průměru o 1 cm menší. Takže " Energie bylin " je fakt plná energie. 


Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.