DŘEVĚNÉ UHLÍ A ŠAMPÓN ? CO TO ZASE JE ?

07.12.2020

Hloubková očista - "DETOXIKACE VLASŮ"... proč bychom měli vlasy detoxikovat ?? I naše vlasy jsou odrazem našeho celkového zdraví. 

Trápí Vás lupy, seborea, svědivá pokožka hlavy, vypadávání vlasů, suché a lámavé vlasy nebo naopak příliš se mastící vlasy???

Mám pro Vás tip na takovou nadstandartní péči o vlasy a pokožku hlavy.

Pokud totiž používáte běžné přípravky na vlasy, vystavujete je náporu chemických složek. Ale pozor, i když zvolíte přípravky s vysokým obsahem přírodních složek stále zdraví a vzhled vašich vlasů a pokožky hlavy ovlivňují toxiny, které do těla dostáváme z jídla a okolního prostředí.

Detoxikací vlasů dodáte vaší pokožce hlavy výživu a odstraníte nahromaděné toxiny. A co víc pravidelnou detoxikací vlasů a vlasové pokožky výrazným způsobem podpoříte terapii, kterou řešíte stávající obtíže. 

Dřevěné uhlí a jeho tajemství Jeho tajemstvím je adsorpce. Jedy se přichycují na jeho povrchu, a tak jsou bezpečně z těla ( pokožky, vlasů) odstraněny. Tak může v těle pokračovat proces terapie, regenerace, aniž by byly buňky těla, vlasů, pokožky napadány škodlivými chemikáliemi nebo farmaky. Hlavní schopností uhlí je tedy adsorpce toxinů.   

Dřevěné uhlí je u nás dnes nedoceněný přírodní prostředek, který se používal jako lék již za Hippokrata.
V naší moderní době, která dává důraz na vědecké výsledky, bylo zavrženo mnoho takzvaných "babských rad" a léty ověřených přírodních prostředků. Některé si zavržení opravdu zasloužily, ale některé upadly v zapomnění neprávem.

Takovým přírodním prostředkem, který má opravdu svou velkou účinnost a přitom je jednoduchý, je dřevěné uhlí. Je to tak jednoduchý prostředek, že možná proto upadl v zapomnění.
Má široké účinky.

Zbavuje tělo zánětů, a především byl ceněn pro své účinky detoxikační. Dřevěné uhlí zbavuje tělo jedů a nejrůznějších nahromaděných látek, které do těla nepatří. To lidé v dřívějších dobách chápali a proto využívali nejrůznější detoxikační prostředky od půstu přes byliny a dřevěné uhlí. Dnešní moderní člověk jen zřídkakdy chápe to, že je potřeba se omezit a umožnit tak svému tělu zbavit se nahromaděných škodlivin. požijete dřevěné uhlí, jeho částečky vtahují skrze elektrostatický náboj dovnitř jedy. 

Šampon, který má ve svém složení dřevěné uhlí. Hloubkově vyčistí vlasy i pokožku od nečistot a toxinů. Odstraní usazené zbytky stylingových přípravků (tužidla, laky, gely). Zvyšuje tak účinnost následně použitých masek či balzámů. Navíc účinně absorbuje přebytečný maz. Zajistí "generální úklid", doporučuji všem (bez rozdílu věku i typu vlasů) používat 1x týdně.

Kondicionér, který se hodí pro všechny typy vlasů: poškozené po stylingových přípravcích nebo trvalé ondulaci, tenké, jemné a suché, vlnité a nepoddajné vlasy. Vytváří film, který ochrání vaše vlasy před mořskou vodou, před sluníčkem i fénem . V jeho složení jsou aktivní látky, které vytváří efekt bio-laminace. Můžete ho kombinovat s jakoukoli vlasovou řadou Tiande. 

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Kamélie je považována za královnu Východních květin a její účinky znaly a využívaly již dávno japonské gejši, které jsou známé svou bezchybnou pletí a nádhernými vlasy.

Naše vlasy jsou dennodenně vystavovány negativním vlivům okolního prostředí - mrazu, větru, slunci. A protože se chceme líbit, samozřejmě vlasy různými způsoby upravujeme. Sušíme fénem, narovnáváme žehličkou, kulmujeme a barvíme.