DŘEVĚNÉ UHLÍ A ŠAMPÓN ???? CO TO ZASE JE ???

22.07.2018


DETOXIKACE VLASŮ... proč bychom měli vlasy detoxikovat ?? 

I naše vlasy jsou odrazem našeho celkového zdraví. 

Trápí Vás lupy, seborea, svědivá pokožka hlavy, vypadávání vlasů, suché a lámavé vlasy nebo naopak příliš se mastící vlasy??? 

Mám pro Vás řešení:

Novinky z řady In Top. Šampon pro hloubkové čištění a Kondicionér s efektem bio laminace 

Pokud totiž používáte běžné přípravky  na vlasy, vystavujete je náporu chemických složek. Ale pozor, i když zvolíte přípravky s vysokým obsahem přírodních složek stále zdraví a vzhled vašich vlasů a pokožky hlavy ovlivňují toxiny, které do těla dostáváme z jídla a okolního prostředí.

Detoxikací vlasů dodáte vaší pokožce hlavy výživu a odstraníte nahromaděné toxiny. A co víc pravidelnou detoxikací vlasů a vlasové pokožky výrazným způsobem podpoříte léčbu Vašich obtíží. 

Dřevěné uhlí je u nás dnes nedoceněný přírodní prostředek, který se používal jako lék již za Hippokrata.
V naší moderní době, která dává důraz na vědecké výsledky, bylo zavrženo mnoho takzvaných "babských rad" a léty ověřených přírodních prostředků. Některé si zavržení opravdu zasloužily, ale některé upadly v zapomnění neprávem. Takovým přírodním prostředkem, který má opravdu svou velkou účinnost a přitom je jednoduchý, je dřevěné uhlí. Je to tak jednoduchý prostředek, že možná proto upadl v zapomnění.
Má široké účinky. Zbavuje tělo zánětů, a především byl ceněn pro své účinky detoxikační. Dřevěné uhlí zbavuje tělo jedů a nejrůznějších nahromaděných látek, které do těla nepatří. To lidé v dřívějších dobách chápali a proto využívali nejrůznější detoxikační prostředky od půstu přes byliny a dřevěné uhlí. Dnešní moderní člověk jen zřídkakdy chápe to, že je potřeba se omezit a umožnit tak svému tělu zbavit se nahromaděných škodlivin.Když požijetedřevěné uhlí, jeho částečky vtahují skrze elektrostatický náboj dovnitř jedy. Jeho tajemstvím je tedy adsorpce. Jedy se přichycují na jeho povrchu, a tak jsou bezpečně z těla odstraněny. Tak může v těle pokračovat proces léčení, aniž by byl napadán škodlivými chemikáliemi nebo farmaky. Hlavní schopností uhlí je tedy adsorpce toxinů.
Šampon pro hloubkové čištění je doporučeno používat 1x týdně a Kondicionér  můžete používat s kterýmkoli jiným šamponem ...
- je vhodný pro všechny věkové kategorie
- šampon pro hloubkové čištění, pokud budete používat 1x týdně znásobí účinky Vámi používaných přípravků ( díky hloubkové očistě se Vám znásobí účinnost přípravků, kterými řešíte jakýkoli problém)

Chcete více informací, neváhejte a napište mi ....Doporučím Vám ověřené metody, postupy a produkty.

Kopírování snímků a textů není dovoleno a bude považováno za porušení 

autorských práv.