Domácí lékárna TianDe

12.10.2017

V jednom z nejčistších míst naší planety, v sibiřské části pohoří Altaj, se zrodila vize zpřístupnit nejcennější přírodní lékárny na Zemi co největšímu počtu uživatelů. Unikátní léčivou sílu rostlin a přírodnin, ověřenou tisíciletími díky prastarým recepturám východních léčitelských systémů, propojuje firma TianDe s nejvyspělejšími moderními technologiemi.

Všechny výrobky jsou založeny na těchto principech, takže v lékárně mohou být využity i přípravky péče o obličej.

Pomocníci jako z pohádky

Návod na rychlé zhojení drobných zranění bez následků (škrábance, odřeniny, spáleniny, drobné řezné rány)

  1. postižené místo vydensifikujeme potřením alunitem nebo opakovaných oplachem alunitovou vodou
  2. po zastavení krvácení nebo oschnutí místa potřeme krémem s mucinem
  3. zasypeme perlovým práškem
  4. v případě potřeby překryjeme sterilním materiálem a přelepíme
  5. postup opakujeme dle potřeby, v akutním případě i víckrát denně
  6. předejdeme tak vytvoření jizev a možným komplikacím v podobě zán

Alunit - lékárnička v kabelce

Tento produkt se vejde do každé kabelky a je okamžitě k použití. Díky praktickému víčku, které výrobek chrání, je k dispozici zároveň nádobka pro vytvoření hojivého roztoku.

100% přírodní minerál vulkanického původu se používal již ve starém Egyptě pro antiseptické, antivirové a antibakteriální účinky.Okamžitě zastaví krvácení, zklidňuje podráždění a záněty pokožky. Napomáhá vstřebání modřin.Zklidňuje reakce na bodnutí hmyzem. Už žádné svědivé pupeny po komářím bodnutí!

Je rozpustný ve vodě. Roztok lze použít pro oplachy a výplachy dutiny ústní (podporuje hojení zánětů dásní, paradentózy a aftů), intimních partií, ran a jiných poranění kůže (desinfikuje, stahuje a zrychluje hojení)

Přípravky s mucinem hlemýžďů

Malý ranhojič do kapsy! Díky praktickému 10ml balení s uzávěrem je možné jej mít vždy při sobě. Proč? Hlemýždí mucin obsahuje velké množství aktivních látek s vysoce regeneračními účinky. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, aktivuje a čistí lymfatický systém a zklidňuje mnohé kožní problémy. Záděry, drobné ranky, zánětlivá ložiska, podráždění kůže, alergické projevy, ekzémy, lupénka - to jsou jen malé příklady použití. Zklidňující efekt je okamžitý. Při pravidelném použití se i dlouhodobé potíže výrazně zlepšují.