Domácí "kosmetička" pro pružnější, zdravější a mladistvější pleť

18.01.2021

Snem každé ženy je mít krásnou a zdravou pleť. Je to pochopitelné. Kůže je naší vizitkou, kterou ukazujeme světu a nelze se divit, že špatný stav kůže a pleti nás trápí. Krása pleti a pokožky kráčí ruku v ruce s jejím zdravím. Pokud tedy najdeme tu správnou kombinaci prostředků pro péči o pleť, která nám vyhovuje, naučíme se, jak správně aplikovat, jak účinné složky v maximální možné míře využít a dostat do pokožky tak máme vyhráno.

Naše pleť bude pružnější, zdravější a mladistvější. Jak ale dostat to nejlepší z kosmetiky do hloubky 7 - 10 mm pod kůži?

Asi před třemi roky jsem objevila "photoner" a řeknu Vám, je to skvělá záležitost. 

Použití fotonové a ultrazvukové terapie v kosmetice se stalo obrovským hitem . Způsob aplikace je jednoduchý a bezbolestný a má vysokou účinnost.

Fotoner zapracuje účinné látky hluboko do pleti. Viditelně ji vypne a pomáhá i s kožními problémy.

Přístroje fotonové terapie jsou používány pro ošetřování poškození měkkých tkání a odstraňování kožních problémů. Široká škála světla je obzvlášť efektivní i pro léčbu jizev a dalších záležitostí spojených s povrchem kůže. Vyrovnává odstíny kůže, podporuje cirkulaci a brzdí tvorbu melaninového pigmentu, bojuje proti akné a zánětům kůže, vyhlazuje ďolíčky, jizvy a vrásky.

Díky photoneru mám doma stále při ruce takovou moji osobní domácí kosmetičku. Umožňuje mi využívat hned dva druhy ošetření. 

Terapie světlem nabízí 3 intenzity světla, které se odlišují barvou. 

Každé z nich má jiné účinky. 

Modré světlo

Studené světlo má nejkratší vlnovou délku a v pleti proniká do 0,5 mm. Jde o nejméně intenzivní světlo, proto se doporučuje všem, kteří s photonerem začínají. Stačí ho používat 2 dny a pak můžete přejít na další stupně.

Dlouhodobě se hodí pro citlivou, problematickou, zarudlou nebo aknózní pleť. Modré světlo totiž pokožku zklidňuje, má antibakteriální účinek a potlačuje záněty. Photoner  se nedoporučuje používat při akutním akné. S ošetřením počkejte, až se zaléčí. 

Zelené světlo je určené pro citlivou pokožku očního okolí a čela

Skvěle ošetřuje smíšenou pleť, která má sklon k začervenání. Zelené světlo má střední vlnovou délku, která proniká do 3 až 5 mm hloubky v pokožce. Působí do středních vrstev epidermis a dermis.

Je to jediné světlo, které můžete použít na jemnou pleť v očním okolí a na čele. Ošetřujte s ním i pokožku kolem rtů, jemné oční vrásky, pihy a červené žilky v obličeji. Zelené světlo dodává pleti kyslík, zmírňuje podráždění pokožky a posiluje kapiláry.

Červené světlo aktivuje tvorbu buněk a kolagenu. Vyhlazuje a vypíná hluboké vrásky

Jde o nejsilnější světlo, které v pleti proniká až do hloubky 8 - 10 mm. Od věku 35+ je vhodné pro všechny typy pleti. Nicméně se nedoporučuje s ním začínat.

Přejděte na něj až po 2 týdnech používání, aby si pleť měla čas na tuto terapii zvyknout. Červené světlo zlepšuje prokrvení pleti, regeneruje tkáně a účinně vyhlazuje jizvy, opary, celulitidu a strie.

Zajistí lifting těch nejhlubších vrásek na čele, poradí si i s podbradkem a vším, co už trochu "padá". 

Proč jsem si tohoto pomocníka oblíbila? 

1. Výrazně mi pomáhá udržovat pleť i pokožku těla v kondici, mám ho kdykoli k dispozici, je vhodný k domácímu použití a já tedy nikam nemusím. 

2. Speciální ošetření v kosmetickém salonu je mnohdy cenově cenově někde jinde, to chápu, platíme i za tu péči.  Já mohu photoner používat každodenně pro vyšší účinnost a za zlomek této ceny.

3. Photoner používám na obličej i tělo. Pomáhá s řadou kožních problémů, jako jsou například vrásky, zhrublá pokožka, akné, suchá pokožka, flíčky a jizvy po akné a poranění, dokonce eliminuje výskyt popraskaných žilek, křečových žil. 

4. Stačí mi 15 minut 2-3x týdně. 


I Ty můžeš využívat doma tento jedinečný přístroj, navíc díky VIP členství můžeš tuto "domácí kosmetičku získat s výraznou slevou ( 1000,- Kč) (Běžná cena - 3986,- Kč)

Co musíš udělat?

Získej v první řadě VIP členství (je zdarma) 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.