Domácí bezpečná pedikúra s tianDe

27.02.2019

Domácí bezpečná pedikúra

Jedinečné bez-nástrojové, šetrné, detoxikační ošetření chodidel, kotníků a nártů. Toto ošetření se nedá s ničím srovnávat. Řeší problémy jako jsou popraskané paty, ztvrdlé mozoly, kuří oka, zápach nohou, plísně, problémy kožní, cévní a oběhové. 

Pro VIP klienty mám informace, jak si pomoci s řešením dalších obtíží - jako například ostruhy, haluxy, kladívkové prsty, ztuhlé achilovky, otoky nártů. 

Naše ošetření je jednoduché, rychlé a díky němu se vyhnete mnoha chirurgickým zákrokům.

Základní kůra na 7 dní:

  • Peeling - denně
  • Masáž solí v tubě - denně (ráno nebo večer před sprchou: sedněte si na okraj vany, vymasírujte nohy)
  • Solná koupel nohou - 20 minut 2 x týdně
  • Po vysušení naneseme sérum s hadím tukem a po vstřebání krém

Udržovací kúra:

  • Peeling - 1 x - 2 x týdně
  • Masáž solí v tubě - denně (ráno nebo večer před sprchou: sedněte si na okraj vany, vymasírujte nohy)
  • Solná koupel nohou - 20 minut - 2x týdně
  • Po vysušení naneseme sérum s hadím tukem a po vstřebání krém

Produkty, které potřebujeme:

Solné koupele na nohy

Koupel má být teplá, vlažná nikdy HORKÁ. Je vhodné koupat ve vyšší nádobě ( kýbl ). Tím působíme na všechny reflexní zóny a body, které na nohou a chodidlech máme.

Čajovníkový strom: na plísně a zápach nohou, posiluje ledviny, emočně řeší: smutek, únavu, strach, deprese

Levandule: na suchou ztvrdlou kůži, popraskané paty, posiluje slezinu, emočně řeší: únavu," nemůžu vypnout hlavu", úzkost, obavy

Čínské byliny: na studené nohy, na posílení středního ohniště, emočně řeší: nechutenství, lenoru, "nic se mi nechce"

Spa univerzální peeling

Všechny peelingy jsou gelové - gomážní, neobsahují pevné částečky. Kromě schopnosti odstraňovat odumřelé buňky mají ještě další účinky jako hydratace, depigmentace, detoxikace, výživa. Proto se naše peelingy mohou používat jednou týdně. Odstraní odumřelé buňky kůže a vyčistí mezibuněčný prostor.

Krémy a séra na nohy

Preventivní krém s hadím tukem- žlutý sáček - sérum proti plísním

Regenerační krém na chodidla s hadím tukem- bílý sáček - sérum na popraskanou pokožku

Krém na nohy s hadím tukem -Regenerační, ochranný krém na celou nohu (chodidlo, prsty, nárt a okolo kotníků). Konečná fáze ošetření. Nanášíme jako poslední. Vždy je potřeba jej použít po nanesení séra. Sérum nemá výživnou hodnotu, pouze řeší daný problém.

Pečující krém na nohy s rozmarýnem a propolisem -hydratuje, vyživuje a změkčuje. Rozmarýn a propolis působí detoxikačně. Máta pak osvěžuje, deoodoruje a příjemně ochlazuje.

Slaviton + Ortophyt

Slaviton: Vynikající komplexní účinky na lymfatický systém a žíly nejen nohou. Zlepšuje krevní oběh. Posiluje cévy, čistí usazeniny v žilách a zpevňuje žilní stěny. Navozuje pocit lehkosti, odstraňuje otoky i bolest. Při masáži uvolňuje stres, napětí, ztuhlost, zvyšuje koncentraci a vitalitu.

Ortophyt: Pomáhá odstranit napětí a bolesti nejen v kloubech, ale i ve svalech. Pomáhá obnovit kloubní chrupavku. Prostředek prevence onemocnění kloubů. Lze použít na masáže na oblast páteře, kloubů, ramen.

Alunit

Jako deodorant likviduje bakterie způsobující rozklad potu, proto nedojde k zapáchání, je možné jej použít jako deodorant právě i na pedikúru. Zároveň bude fungovat jako desinfekce. Takto využíváme roztok.

Pokud se nám rozbije, můžeme "posolit" ponožky či boty- výborné proti plísni a zápachu nohou

Chcete se dozvědět více? Stačí vyplnit formulář a ráda Vám pomohu s výběrem té správné péče o Vaše nohy. Jako pedikérka velice dobře vím jak některé obtíže dokáží potrápit.