Dlouhé řasy, nemusí být jen umělé.

05.05.2019

Již odedávna ženy toužily po uhrančivém pohledu. A tato touha přetrvává stále. 48% Češek nosí, nebo si alespoň jednou za život vyzkoušelo umělé nebo nebo prodloužené řasy. K dennímu použití dodnes my ženy využíváme řasenka. Řasenka je dnes nejpoužívanější líčidlo na světě. 

Věděli jste, že již ve starém Egyptě si oči a řasy zvýrazňovaly ženy i muži?  A nebylo to jenom kvůli uhrančivému pohledu. Důvody byly i zcela praktické. Směsice kajalu, tedy nadrceného minerálu stibnitu, a přírodních mastí pomáhala chránit oko před slunečními paprsky.

Pro mě je nejlepším kosmetickým objevem posledních let  Zpevňující sérum na řasy a obočí tianDe, protože nabízí plnohodnotnou alternativu k umělým řasám. 

JAK SÉRUM FUNGUJE?

  • Řasy a obočí mají velmi krátkou růstovou fázi a to je důvod proč jsou kratší.
  • Aplikací séra dochází k prokazatelnému růstovému efektu a to až o 40-45% jejich původní délky. 

Je to unikátní přípravek, který obsahuje komplex vysoce účinných biopeptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. 

Kyselina hyaluronová - Hydratuje pokožku, vytváří na povrchu prodyšný ochranný film a tak zabraňuje odpařování vlhkosti, brání dehydrataci hlubších vrstev pokožky. Má liftingový efekt, zvyšuje kožní turgor. 

 Panthenol - Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky, vrací jí zdravou barvu. 

Pivoňka čínská - Extrakt z kořene pivoňky čínské zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění. 

Ale krásné dlouhé řasy toužily mít i ženy na Blízkém východě, v Jižní Asii či v antickém Římě, kde byly výrazné řasy vyloženě dámskou záležitostí. Měly být dlouhé, husté a zatočené - vlastně takové, po jakých ženy touží i dnes.


Řasenka je dnes nejpoužívanější líčidlo na světě. Je to celosvětově nejoblíbenější líčidlo vůbec, a to dokonce i u žen, které se jinak nelíčí. 

Krásné, dlouhé řasy pro svůdný pohled chce prostě chce každá žena. 

A my ženy jsme v touze po této ozdobě ochotné zajít dál a dál. Řasenka nám již nestačí. Umělé prodloužené řasy, ty jsou teď populární. 

Ale .... 

MOC cena: 543,00 Kč ... VIP cena:352,95 Kč
MOC cena: 543,00 Kč ... VIP cena:352,95 Kč

Tremella - Výtažek z tremelly skvěle hydratuje, má mimořádnou výživnou hodnotu. Kromě těchto vlastností tremella také působí na růst řas a prodlužuje jejich přirozený cyklus. 

Peptidový komplex WKPep® Pro-Lash - Probouzí spící vlasové folikuly, stimuluje růst nových chloupků, předchází jejich lámavosti a vypadávání. Dobře se vstřebává a je prokazatelně efektivní: peptidy se dostávají hluboko do kořínků a zpevňují je, také přispívají ke zlepšení struktury řas.


POUŽITÍ: Nanášejte sérum na místo růstu řas a obočí 1-2 krát denně v průběhu 3-4 týdnů. Sérum má prokazatelný růstový faktor již do 3 týdnů. 

Doporučila bych ho všem ženám, které touží po krásných dlouhých řasách a potřebují preparát bez vedlejších účinků. Vhodný i pro citlivé oči.