Dary Shambaly - bylinné odvary pro zdraví

Proč jsou bylinné směsi Dary Shambaly tak účinné?Protože tiande využívá tisíce let staré receptury a využívá i byliny, které rostou v jejich přirozeném prostředí ..
Fytoterapie je bylinná léčba. Je velmi silným nástrojem TČM, bylinné směsi se skládají z několika bylin, každá bylina má svou funkci a hierarchické postavení ve směsi a společně táhnou za jeden provaz.
Využívají se byliny, rostocí ve svém přirozeném prostředí. Nevyužívají se jinde rostoucí léčivky. Ne, že by byly méně účinné, ale proto, že čínská medicína je svázaná staletou empirií a postupy. Za čtyři tisíce let zkušeností je v čínské fytoterapii přesně popsáno co která bylina, potažmo co každá její část, dělá. Kořen má v popisu práce něco jiného, než stonek, listy, nebo květ. Aby toto platilo, musí být zachována tzv. geoautenticita. Tzn., že v bylinné směsi použijeme léčivku, která historicky pochází z oblasti, kde se po tisíciletí vyskytovala a kde se i dnes pěstuje. Jenom tak máme zaručeno, že bude mít požadované vlastnosti, které jsou popsány v odborných textech. Účinky jednotlivých bylin ve směsi se synergicky načítají a výsledný efekt převyšuje účinek každé dílčí byliny.
V tom spočívá důvod lpění na dodržování starých osvědčených předpisů a to je také důvod, proč jsou bylinné směsi "Dary Shambaly" tak účinné.

Nedotčené byliny z Ujmonského údolí horského Altaje.

Řada fyto čajů TianDe je výsledkem kombinace přírodního bohatství, tradičních receptur a moderních technologií. Zahrnuje v sobě tři skupiny produktů pro udržení zdraví a skvělého pocitu - pro ženské zdraví, pro muže a detoxikační program. Byliny, které jsou obsaženy v čajových směsích a jsou účinné právě proto, že rostou v údolí nedotčeném civilizací, plném přírodní síly a životodárné energie. 

Byliny, které rostou v drsných podmínkách musí zvládat veliké teplotní výkyvy a proto se vyznačují i velkou silou, která je v nich ukryta a kterou můžeme čerpat.

Tibetský sběr
Tibetský sběr

Bylinná směs - Tibetský sběr - silná imunita a tonus

Bylinná směs pro podporu imunity obsahuje byliny, které mají příznivý účinek na lidský organismus. Bylinky přispívají k normálnímu trávení, funkci dýchacího ústrojí, povzbuzují imunitní systém a funkce kardiovaskulárního systému a močových cest.  

Bylinná směs s ostropestřcem mariánským
Bylinná směs s ostropestřcem mariánským

Bylinná směs s ostropestřcem mariánským - přírodní podpora jater

Bylinná směs tohoto čaje má příznivý účinek na trávení. Tato směs obsahuje byliny, které přispívají k přirozené obranyschopnosti, podporují normální trávení, přispívají k normální činnosti jater a udržení normální hladiny cukru v krvi. Bylinná směs podporuje normální funkce močových cest, žlučníku, napomáhá k duševní rovnováze a dobrému spánku. 


STRÁNKA V ÚPRAVĚ  ...