CollagenActive - Zlatý fond pro kůži

Kolagenová vlákna jsou nosnou "kostrou" kůže. 

 70% bílkovin mladé kůže tvoří kolagen.Ale kolem 40 roku života je obsah kolagenu téměř 2 krát nižší než ve 20 letech. A prvním příznakem nedostatku kolagenu bývá zvýšený výskyt mimických vrásek.

 Kosmetické přípravky ze série Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen.

Přednosti molekul hydrolyzovaného kolagenu: 

 1. mají optimální rozměr snadno pronikají přes kožní bariéru; 
 2. dobře se vstřebávají kůží; 
 3. stimulují tvorbu vlastního kožního kolagenu. 

Hydrolyzovaný kolagen je vlastně takový "fitness trenér" Vaší pokožky!

Přípravky pro Vaši péči:

Krémový mycí gel Collagen Active - Efektivně čistí kůži od špíny a make-upu, udržuje přirozenou úroveň hydratace, posiluje bariérové schopnosti kůže. Jeho účinnost zajišťují tyto aktivní složky:

 • hydrolyzovaný kolagen 
 • Kyselina myristová (získává se z muškátového oříšku),napomáhá obnově obranných schopností kůže, pomáhá bojovat se stárnutím, posiluje pronikání jiných užitečných složek do kůže 
 • Kyselina laurová (získává se z vavřínového oleje): je součástí ženského mateřského mléka a v raném dětství chrání děti před nemocemi, má antimikrobní účinek, má antioxidační vlastnosti. 
 • Vitamín Е (tocopherol) - "vitamín mládí" vyživuje a hydratuje ji, regeneruje, posiluje bariérovou vrstvu epidermis; napomáhá regeneraci kožních buněk, silný antioxidant, chrání buňky před poškozením, zvyšuje odolnost kůže vůči působení UV paprsků 

 Jemné hydratační tonikum Collagen Active - Osvěžuje a hydratuje pokožku, obnovuje hydrolipidní rovnováhu, napomáhá obnově kolagenových vláken. Odstraňuje podráždění, posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky. Zvyšuje efektivitu působení přípravků následných fází péče. Neobsahuje alkohol! K aktivním složkám tohoto přípravku patří:

 • Hydrolyzovaný kolagen 
 • Vitamín Е  
 • Výtažek z vilínu virginského - zlepšuje mikrocirkulaci, napomáhá odvádění tekutin, zmírňuje otoky; obsahuje bioflavonoidy - rostlinné látky podobné vitamínům, které mají silné antioxidační účinky; obsahuje taniny tonizují pokožku a zužující póry.. "Ořech čarodějnic"- takovou přezdívku dostal vilín kvůli svým podivuhodným vlastnostem: rozkvétá v polovině podzimu, v noci květy tuhnou od mrazu a ve dne tají a otevírají se...

Intenzivní lifting - krém na obličej Collagen Active - Navrací pleti tonus a elasticitu.  Zmenšuje výskyt vrásek, změkčuje kůži, stimuluje produkci kolagenu. Zlepšuje barvu tváře, dělá pigmentové skvrny méně zřetelnými, ochraňuje kůži před negativním působením okolního prostředí. krém disponuje unikátními aktivními složkami.

 • Hydrolyzovaný kolagen 
 • Kyselina hyaluronová - "královna" hydratace pleti: každá její molekula má až 1000 sluhů - Právě díky kyselině hyaluronové člověk sestává z 80% z vody. Pokud do 1 litru vody přidáte pouhé 2 ml kyseliny hyaluronové, vznikne hustá gelovitá masa. "Efekt dětské pleny": voda absorbovaná kyselinou hyaluronovou se udržuje uvnitř kůže a neodpařuje se. Kyselina hyaluronová - "past" na volné radikály.
 • Výtažek z aloe vera - "Rostlina-lékárna": obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek. Aloe - "dopravní prostředek": doručuje užitečné látky do kůže 3-4 krát rychleji než voda. Aloe - "univerzální lékař": uspokojuje nároky jakéhokoliv typu pokožky. Aloe hydratuje kůži díky obsahu polysacharidů, jež rostliny využívají coby vodní "rezervoáry".

Zpevňující a liftingová emulze na obličej a krk Collagen Active  - Zpomaluje proces stárnutí pokožky, zvyšuje její pružnost, vyhlazuje texturu. Hydratuje kůži, aktivuje proces buněčné regenerace. Hodí se pro pleť s příznaky únavy. 

 • Hydrolyzovaný kolagen
 • Kyselina hyaluronová 
 • Výtažek z aloe vera 

Modelující gel na tvar obličeje Collagen Active s kofeinem - Zpomaluje procesy stárnutí kůže, zvyšuje její pružnost a vyhlazuje texturu. Vypíná a zpevňuje pokožku, zlepšuje lymfodrenáž a viditelně zmenšuje množství tukových nánosů v oblasti tváří a dvojité brady. Napomáhá zmenšení hlubokých vrásek, formuje obrysy obličeje.

 • Kofein - energetický stimulátor kůže: odstraňuje stagnující projevy a tonizuje pleť; 
 • Kyselina linolová -  posiluje bariérovou funkci kůže, chrání ji před vysoušením a stárnutím. Stimuluje látkovou výměnu v buňkách.

Liftingový krém na kontury očí Collagen Active - Vypíná pokožku kolem očí, navrací jí mladost a zdraví. Odstraňuje únavu a pocit těžkých víček. Zmenšuje pytlíky a tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje kůži. Pokožka kolem očí zvlášť potřebuje stimulaci syntéze kolagenu. Má velice omezené množství kolagenových vláken;

Reference

Tak už zase budu nosit výstřihy, protože to co udělá collagenový gel z řady Collagen active s pumpičkovým krémem je naprosto bombastický účinek, já jen lituji, že jsem opravdu nevyfotila můj dekolt před a teď tak cca po 2-3 měsících, to je něco úžasného.
Já tím mažu i paže, břicho no prostě všechno.
Opravdu jděte do této duo kombinace a budete nadšení

Silva Ž.


Nevím,jak jsem bez něj mohla žít. Tonikum z collagen řady jsem si koupila fakt poprvé a nemůžu jinak. Ta textura,ta vůně,no prostě to se musí zažít V kombinaci s emulzí je to ještě lepší,pleť je nádherně "naduclá". Taky se pokaždé tak těšíte do koupelny?Já jsem to dřív nesnášela,teď se na to vyloženě těším 

Jana H. 

Děvčata a pánové, mám novou lásku - já už ani nevím kolikátou v Tiande - je to tento boží krém kolem očí z řady collagen active - nádherně se roztírá, je jemný, lehký, pleť kolem očí je hlaďounká a vypnutá po pár použití. Za mně opět velká 1 :-) Je vhodný pro 35+, ale pokud má někdo to oční okolí opravdu ve špatném stavu ve 30, tak bych ho klidně doporučila jako kúru

Lea O.

kosmetička

Chcete i Vy vyzkoušet? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.