Co se děje s prsy v menopauze? Mohou bolet i změnit tvar!

24.03.2019

Menopauza je období, které my ženy zrovna nevítáme. Mnohdy jsou na vině obavy z toho jak ho budeme snášet. Hormonální výkyvy nám často přináší nové změny týkající se našich pocitů i těla. 

Jednou z věcí, o které se příliš nemluví mohou být i změny poprsí. Někdy to může být i jeho výrazné zvětšení. Přičemž nejde jen o fyzický vzhled, ale především o nepříjemnou bolestivost, 

Milé ženy, nikdy by mě nenapadlo, že ve svém věku budu opět řešit bolest prsou. Myslela jsem, že prostě v pubertě, když se tvarujeme, během kojení ... a bude klid.
Během premenopauzy a následně menopauzy dochází k velkým hormonálním změnám ( ... a kdy nedochází,že?)  

Ani mně se bolest prsů zkrátka nevyhnula a upřímně chvilku mi tedy trvalo než mi došly všechny souvislosti. Než jsem si uvědomila, že je to jeden z projevů mého stávajícího období.

Co ale s tím?
Upřímně, není toho mnoho ... doporučuje se kvalitní podprsenka, relaxační techniky a masáž bolavých prsou.

A já jsem už zase fakt spokojená,( sice stále hormonální, ale bez bolestí), protože mně osobně úžasně pomáhají pomocníci  z tianDe. 

Při sprchování jemně masíruji prsa tělovou solí ( Krystaly z Mrtvého moře) a střídavě mažu 

a) Slavitonem ( 1x denně) 

b) Olejíčkem Tajemství blahodárných vrcholů.
Milé ženy na tuto trojku nedám dopustit - ta úleva, to blaho.
Určitě všem Vám, které trpíte těmi našimi "hormonálními projevy" ... vřele doporučuji. 

Našla jsem svou cestu k úlevě. 

Také tato bylinná směs pro ženy mi pomáhá zvládat nepříjemné návaly spojené s přechodem: 

Bylinný čaj s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy

Čaj obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Rovněž přispívá k udržování pohodlí před a v průběhu menstruace, vyrovnává hormonální změny v období přechodu. 
Má blahodárný vliv na ženské tělo.

Kosmetický masážní olej Tajemství blahodárných vrcholů


Tento olej řeší tajemství ženské energie, přitažlivosti a zdraví.

Olej obsahuje 100% přírodní rostlinné suroviny přímo z oblasti Altaje, Tibetu a Číny. 

Olej "Tajemství blahodárných vrcholů" byl vytvořen podle receptů TČM. Obnovuje vitalitu, naplňuje tělo energií.
Doporučuje se při prvních známkách mastitidy: překrvení, bolesti, nepohodlí v prsní žlázy spojené s premenstruačním syndromem.
Kromě toho je "tajemství půvabných vrcholů" účinné pro udržení krásy a prevenci celkového zdraví žen.

Složení - pouze přírodní rostlinné suroviny, ženšen extrakt z kořene, tragant, silice šalvěje, libeček extrakt, esenciální olej z libečku, kořen zázvoru extrakt, styraxová pryskyřice.
Esenciální olej šalvěje má estrogen-jako účinek na ženské tělo, normalizuje hormonální stav. Používá se k prevenci nespavosti, poruch oběhu a vysokého cholesterolu. Je zdrojem přírodních antioxidantů. Má obnovující účinek, posiluje obranyschopnost těla. Pozitivně ovlivňuje reprodukční systém žen.
Extrakt esenciálních olejů uklidňují, čistí krev, odstraňují toxiny z těla. Pomáhají zlepšovat krevní oběh, mají antiseptické vlastnosti.
Extrakt ze kořene ženšenu stimuluje mikrocirkulaci krve, aktivitu imunitního systému, zvyšuje tón cév, normalizuje metabolické procesy. Zvyšuje  odolnost těla proti extrémním podmínkám prostředí, patogenům, toxinům a stresovým faktorům. Kyselina panaxová, obsažená v jejím složení, aktivuje funkci endokrinního aparátu a optimalizuje hladinu hormonů v těle.

Extrakt kořenu zázvoru - přírodní analgetikum, má antibakteriální účinek. Ovlivňuje imunitní systém, pomáhá tělu odolávat různým druhům infekcí. Obsahuje komplex esenciálních aminokyselin, které hrají zvláštní roli v metabolismu. Kořen zázvoru může chránit ženu před stresem, eliminovat první známky letargie, pokles síly.
Živice Astragalus stimulují tvorbu krve. Vynikající účinek na koronární cévy, jejich rozšíření a zlepšení krevního oběhu. Má obnovující účinek na tělo jako celek.
Pryskyřice styraxu má antimikrobiální, antiseptický, obnovující účinek. Regulace hormonální rovnováhy, vede k normálnímu stavu nervového systému, zlepšuje krevní oběh. Odstraňuje emocionální napětí. 

Vyzkoušejte se mnou Unikátní přípravky pro Ženského zdraví. Ráda Vám ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Vás? Napište mi a já Vám ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Vás.