Co je vlastně normální?

Milé ženy, 
Jistě s mnou budete souhlasit, že naše tělo se neustále mění, prochází různými změnami.
Hormonální vývoj, menstruace,těhotenství, menopauza, s tím související výkyvy hmotnosti,změny nálad a mnoho dalších.
Právě nyní si to uvědomuji stále více ( přechod se hlásí o slovo) ale já mám přece naše bylinné obklady. Děkuji
Než jsem poznala Tiande těmto skutečnostem jsem věnovala velice málo pozornosti. Prostě jsem to brala jako fakt, nepříjemné projevy jako"normální" a nepřemýšlela nad tím, že by to všechno mohlo být i jinak. Vždyť přece moje kamarádky, známé měly ty samé obtíže. Bolesti při svých dnech, nepravidelnou menstruaci, problematickou pleť, vždyť to bylo přece tak "normální" ...
Ale .. to vše do doby, než jsem se seznámila s programem ženského zdraví Tiande a jeho úžasnými bylinnými obklady - vložkami ( není vložka jako vložka - dnes už to vím).
Program ženského zdraví tianDe je skutečně jedinečný. Všechny bylinné obklady - vložky jsou jedinečné a nám ženám opravdu pomáhají, nechrání pouze spodní prádlo.
Dnes už vím, že čínští léčitelé považují pohlavní orgány za kořeny života, které jsou propojeny se všemi ostatními žlázami a orgány. Čínská medicína pohlíží na oblast rozkroku jako na komplexní mechanismus, který funguje jako čerpadlo a umožňuje tok životní energie.
Že na naše pohlavní orgány nahlíží jako na středobod našeho ženského zdraví a naší ženské energie. I já se na své ženství dívám úplně jinak a také o něj úplně jinak pečuji.
Mít bolesti - není normální.
Mít nepravidelný cyklus - není normální.
Mít problém s otěhotněním - není normální. ...
Dopřávám si dnes a denně bylinné obklady - vložky Tiande, které jsou především suchými bylinnými zábaly a teprve pak - vysoce kvalitní hygienické prostředky.
Jejich povrch se skládá z přírodní bavlny a má nejvyšší míru absorbce vody, která mě chrání před podrážděním. Vložky mají dvojí účinek - působí jako aromaterapie - a jako prostředek energoterapie.
Aromaterapeutické účinky vložek tianDe - jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin.
Směs bylin pečuje o mé pohodlí, komfort, stará se abych byla bez bolestí, harmonizuje mi ženskou energii.
A tou hlavní bylinkou je Angelika čínská. Když se podívám na její účinky jsem opravdu neskutečně ráda, že si ji mohu užívat prostřednictvím těchto bylinných obkladů.
Již v 6.st př. n.l byla využívána především v Číně a Japonsku zejména při léčbě ženských onemocnění. Je nazývána také jako ženský žen -šen. Extrakt kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci, přispívá k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí (podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou), podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, má uklidňující účinky, odstraňuje návaly horkosti a další klimakterické příznaky a pomáhá také proti vysoušení sliznice. Jedním slovem - unikát
Věděli jste, že: Podle staré legendy kořen anděliky přinesl na zem anděl, aby léčil mor a jiné nevyléčitelné nemoci. Od těch dob se této bylince říká andělská nebo andělika. Lidé věří, že tato rostlina má nadpřirozené schopnosti.
Tento poklad je součástí našich bylinných obkladů - vložek pro podporu našeho ženského zdraví.
Děvčata, kdo jste nikdy nezkusily pečovat o své ženství jinak, než jak Vás naučili kdysi - určitě vyzkoušejte ... bylinné obklady dokáží téměř zázraky.
Jsem opravdu vděčná za tento "poklad" a moudrost starověkých léčitelů Východu. Díky jejich znalostem a Tiande, které jejich moudrost přineslo k nám v této podobě, jsem zdravá, mám energii a to je pro mě teď "NORMÁLNÍ" ..  S láskou Vlasta

Jestli jsem Vás zaujala napište mi a já Vám ráda povím více.