Intenzivní kúra - 30 dní proti akné 

06.11.2020Zbavte se akné pravidelnou a šetrnou péčí. O zánětlivou pokožku musíte pečovat každý den. Potřebujete ji udržovat čistou, aby se v ucpaných mazových kanálcích nemnožily bakterie. Odstranit přebytečný maz a jemně ji hydratovat. 

SLOVO NA ÚVOD:

Akné a problematická pleť - téma na které dostávám dotazy tak často, ...

Ze své praxe a zkušeností vím, že Master Herb, velmi účinně řeší problémy nejen mladé pleti (akné, jizvy, ucpané póry). Dokonce může doplnit i jiné řady pokud i v pokročilejším věku máme problémy.
Při správném použití garantujeme 100% úspěch ( zdůrazňuji při správném používání) . 

Napomáhá odstranění skvrn a jizev po vzniku akné. Stimuluje obnovu buněk, normalizuje sekreci mazových žláz, obnovuje hydro-lipidovou rovnováhu a zabraňuje ztrátě vlhkosti. O tuto řadu projevilo zájem i spousta profesionálních kosmetiček.
Je to velmi účinná řada pro problematickou pleť, která dokonale čistí pleť a účinně bojuje proti akné svým přírodním složením..
Zde bych chtěla jenom říci asi toto. Je naprosto nezbytné volit cestu komplexní péče (pokud tedy skutečně máte zájem problém řešit) - vnější i vnitřní, správné a pravidelné čištění a užívání doplňků.

Ze své praxe totiž vím, že vážně není na místě smlouvat o tom co použijete a co ne. Smlouvat můžeme na tržišti o ceně ovoce nebo zeleniny.

Svoje tělo a pochody v něm, to jak je nastavené, "neokecáme, neočůráme a nic s ním nenasmlouváme"

Naše tělo funguje tak, jak funguje a pokud mu nedáme to, co potřebuje pro regeneraci, hojení a řešení problému tak se na nás také vykašle.

Otázka zní jednoznačně ...

Chci a nebo Nechci řešit a to není otázka pro mě , ale pro každého kdo tento problém řeší.

Základní péče zahrnuje každodenní péči, je důležité aplikovat pravidelně ráno i večer !!!

Ráno:

  1. Očistěte pokožku mycím gelem Master Herb
  2. Pleť dočistíte Čistícím pleťovým tonikem na akné a mastnou pleť
  3. Naneste krém proti akné a jizvám Master Herb, lokálně zanícená místa ošetřete Gelový krém na akné BioComplex

Večer:

  1. Očistěte pokožku mycím gelem Master Herb
  2. Hloubkové čištění obličejovou maskou proti akné a jizvám MasterHerb 1-2x týdně
  3. Pleť dočistíte Čistícím pleťovým tonikem na akné a mastnou pleť
  4. Naneste krém proti akné a jizvám Master Herb - lokálně zanícená místa ošetřete Gelový krém na akné BioComplex

Intenzivní hlavní kůra - 30 dní


Detoxikační náplast na nohy Master Herb - 10 ks  2. Funkční komplex - extrakt z listu ořešáku královského - 2 balení / 1 tableta - 2 x denně po jídle

Bylinná směs s ostropestřcem mariánským - 1 balení / 1denně                                                                                  1 sáček zalít 200 ml horké vody nechat vyluhovat 10-15 minut, ( pijeme 30 minut před jídlem nebo 1 hod. po jídle) 


Čisticí maska na akné a jizvy Master Herb - 10 ks                                                                                                               Účinně čistí povrch pleti, stahuje póry, předchází vzniku akné. Napomáhá odstranění pigmentových stop po akné a jizev.
 

 

Pleťová voda na akné Master Herb - 1 ks - Tonizuje a dezinfikuje pokožku pleti. Na rozdíl od tonizujících přípravků má pleťová voda dezinfekční účinky, jelikož je vyvinuta pro boj s akné. Extrakt zimolezu tonizuje pokožku, stahuje póry a normalizuje činnost mazových žláz. Extrakt aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci, zlepšuje pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Allantoin - Má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku a chrání ji před negativním působením vnějších faktorů. Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu. 

Gel na akné BioComplex Master Herb - 1 ks -  SOS pomoc - pro lokální ošetření akné. Aplikováním gelu na akné napomůžete rychlejšímu hojení pupínků a zabráníte dalšímu rozšiřování akné. Allantoin - Má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku a chrání ji před negativním působením vnějších faktorů. Panthenol - Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky, vrací jí zdravou barvu.  Extrakt ibišku vyhlazuje drobné vrásky. Pokožka je pružnější a hebčí.  Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu. Kafr - Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek. Extrakt kamélie čínské má antioxidační, antimikrobiální vlastnosti. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zabraňuje vzniku podráždění pokožky. Mentol - Má osvěžující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje

Krém na akné a jizvy Master Herb - 1 ks -  regenerační krém na problematickou pleť reguluje činnost mazových žláz a zabraňuje vzniku jizev při vyrážkovém výsypu. Extrakt aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci, zlepšuje pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Vitamín Е vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.  Allantoin - Má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku a chrání ji před negativním působením vnějších faktorů. Panthenol - Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky, vrací jí zdravou barvu. Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu.

Čisticí gel proti akné a na mastnou pleť - 1ks -    Tento přírodní prostředek na mytí obličeje: obnovuje správnou hodnotu pH, normalizuje funkci mazových žláz, odstraní zbytky kožního mazu bez vysušení pokožky. Vitamín Е vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.  Jojobové estery se dokonale vstřebávají pokožkou, zjemňují jí a zklidňují, hydratují, vyživují a vyhlazují. 

Každý program lze individuálně upravit, ale pozor vždy tak abychom zachovali účinnost - je nutné se poradit co lze a co nelze z programu vyloučit - případně doplnit. 

CHCI SVŮJ OSOBNÍ PROGRAM 

V dnešní době, kdy se klade důraz na vědecké výsledky, byly zavrženy mnohé tzv. "babské rady" a ověřené přírodní prostředky. Některé si zavržení opravdu zasloužily, ale jiné upadly v zapomnění neprávem. Takovým přírodním prostředkem, který má opravdu velkou účinnost a přitom je jednoduchý, je dřevěné uhlí. Je tak jednoduchý, že možná proto upadl v...

Po dlouhá staletí bylo jeho pěstování a sklizeň v Číně výsadou pouze panovníka a oblasti kde se vyskytoval byly běžným lidem uzavřeny. Obyčejní lidé často riskovali život aby ženšen získali, ať již pro svoji potřebu nebo na obchod.
Ženšen pravý je ceněný pro svůj kořen s obsahem tzv. ginsenosidů, nazývaných také panaxosidy.

Když jsem tak zjistila, že bych ve svém věku (50+)měla dávat přednost matným rtěnkám (prý se k nám ženám v elegantním věku hodí lépe), zjistila jsem, že k tomu aby taková rtěnka vypadala dobře je třeba mít opravdu rty v kondici.