Intenzivní kúra - 30 dní proti akné 

06.11.2020Zbavte se akné pravidelnou a šetrnou péčí. O zánětlivou pokožku musíte pečovat každý den. Potřebujete ji udržovat čistou, aby se v ucpaných mazových kanálcích nemnožily bakterie. Odstranit přebytečný maz a jemně ji hydratovat. 

SLOVO NA ÚVOD:

Akné a problematická pleť - téma na které dostávám dotazy tak často, ...

Ze své praxe a zkušeností vím, že Master Herb, velmi účinně řeší problémy nejen mladé pleti (akné, jizvy, ucpané póry). Dokonce může doplnit i jiné řady pokud i v pokročilejším věku máme problémy.
Při správném použití garantujeme 100% úspěch ( zdůrazňuji při správném používání) . 

Napomáhá odstranění skvrn a jizev po vzniku akné. Stimuluje obnovu buněk, normalizuje sekreci mazových žláz, obnovuje hydro-lipidovou rovnováhu a zabraňuje ztrátě vlhkosti. O tuto řadu projevilo zájem i spousta profesionálních kosmetiček.
Je to velmi účinná řada pro problematickou pleť, která dokonale čistí pleť a účinně bojuje proti akné svým přírodním složením..
Zde bych chtěla jenom říci asi toto. Je naprosto nezbytné volit cestu komplexní péče (pokud tedy skutečně máte zájem problém řešit) - vnější i vnitřní, správné a pravidelné čištění a užívání doplňků.

Ze své praxe totiž vím, že vážně není na místě smlouvat o tom co použijete a co ne. Smlouvat můžeme na tržišti o ceně ovoce nebo zeleniny.

Svoje tělo a pochody v něm, to jak je nastavené, "neokecáme, neočůráme a nic s ním nenasmlouváme"

Naše tělo funguje tak, jak funguje a pokud mu nedáme to, co potřebuje pro regeneraci, hojení a řešení problému tak se na nás také vykašle.

Otázka zní jednoznačně ...

Chci a nebo Nechci řešit a to není otázka pro mě , ale pro každého kdo tento problém řeší.

Základní péče zahrnuje každodenní péči, je důležité aplikovat pravidelně ráno i večer !!!

Ráno:

  1. Očistěte pokožku mycím gelem Master Herb
  2. Pleť dočistíte Čistícím pleťovým tonikem na akné a mastnou pleť
  3. Naneste krém proti akné a jizvám Master Herb, lokálně zanícená místa ošetřete Gelový krém na akné BioComplex

Večer:

  1. Očistěte pokožku mycím gelem Master Herb
  2. Hloubkové čištění obličejovou maskou proti akné a jizvám MasterHerb 1-2x týdně
  3. Pleť dočistíte Čistícím pleťovým tonikem na akné a mastnou pleť
  4. Naneste krém proti akné a jizvám Master Herb - lokálně zanícená místa ošetřete Gelový krém na akné BioComplex

Intenzivní hlavní kůra - 30 dní


Detoxikační náplast na nohy Master Herb - 10 ks  2. Funkční komplex - extrakt z listu ořešáku královského - 2 balení / 1 tableta - 2 x denně po jídle

Bylinná směs s ostropestřcem mariánským - 1 balení / 1denně                                                                                  1 sáček zalít 200 ml horké vody nechat vyluhovat 10-15 minut, ( pijeme 30 minut před jídlem nebo 1 hod. po jídle) 


Čisticí maska na akné a jizvy Master Herb - 10 ks                                                                                                               Účinně čistí povrch pleti, stahuje póry, předchází vzniku akné. Napomáhá odstranění pigmentových stop po akné a jizev.
 

 

Pleťová voda na akné Master Herb - 1 ks - Tonizuje a dezinfikuje pokožku pleti. Na rozdíl od tonizujících přípravků má pleťová voda dezinfekční účinky, jelikož je vyvinuta pro boj s akné. Extrakt zimolezu tonizuje pokožku, stahuje póry a normalizuje činnost mazových žláz. Extrakt aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci, zlepšuje pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Allantoin - Má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku a chrání ji před negativním působením vnějších faktorů. Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu. 

Gel na akné BioComplex Master Herb - 1 ks -  SOS pomoc - pro lokální ošetření akné. Aplikováním gelu na akné napomůžete rychlejšímu hojení pupínků a zabráníte dalšímu rozšiřování akné. Allantoin - Má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku a chrání ji před negativním působením vnějších faktorů. Panthenol - Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky, vrací jí zdravou barvu.  Extrakt ibišku vyhlazuje drobné vrásky. Pokožka je pružnější a hebčí.  Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu. Kafr - Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek. Extrakt kamélie čínské má antioxidační, antimikrobiální vlastnosti. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zabraňuje vzniku podráždění pokožky. Mentol - Má osvěžující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje

Krém na akné a jizvy Master Herb - 1 ks -  regenerační krém na problematickou pleť reguluje činnost mazových žláz a zabraňuje vzniku jizev při vyrážkovém výsypu. Extrakt aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci, zlepšuje pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Vitamín Е vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.  Allantoin - Má regenerační účinky, zjemňuje a zklidňuje pokožku a chrání ji před negativním působením vnějších faktorů. Panthenol - Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky, vrací jí zdravou barvu. Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu.

Čisticí gel proti akné a na mastnou pleť - 1ks -    Tento přírodní prostředek na mytí obličeje: obnovuje správnou hodnotu pH, normalizuje funkci mazových žláz, odstraní zbytky kožního mazu bez vysušení pokožky. Vitamín Е vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.  Jojobové estery se dokonale vstřebávají pokožkou, zjemňují jí a zklidňují, hydratují, vyživují a vyhlazují. 

Každý program lze individuálně upravit, ale pozor vždy tak abychom zachovali účinnost - je nutné se poradit co lze a co nelze z programu vyloučit - případně doplnit. 

CHCI SVŮJ OSOBNÍ PROGRAM 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.

Perly jsou oblíbené už od pradávna. Panovníci nosili šaty zdobené pravými perlami, nosila je i Kleopatra. V antickém Řecku platily perly za symboly čistoty, v Indii se jimi zdobily štíty válečníků.

Tmavé skvrny patří mezi časté problémy, které ženy řeší. Projevují se nejčastěji na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často říkáme, "stařecké skvrny", protože kvůli nim pokožka vypadá starší. Ale není to tak docela pravda, protože dávno nejsou záležitostí starší generace.

Tradiční čínská medicína spojuje duben s játry. Z jarní únavy nemůžeme vinit přírodu, ale nás, protože naším přístupem k sobě samým bráníme správnému toku energie. A co s tím vším mají společného naše játra?