Čisté tělo = zdravé "hubnutí"

27.02.2021

Očista těla - Játra - Mezibuněčné prostory - Střeva - Tukové buňky = Hubnutí - tvarování postavy 

Milé ženy, dnes se tady dotknu tématu, které žádnou z nás žen nenechává chladnou, obezita - kila navíc - OTP = okrasné tukové polštářky,  říkejme tomu jak chceme. Hned na úvod bych ráda zdůraznila, že rozhodně nejsem zastánce žádných drastických ani jiných "zaručených "diet, kdy namísto pestré stravy se ženy trápí "skorohladovkou". 

Naopak jsem vlastně zásadně proti, protože a to už ví jistě i většina těch, které nějaké vyzkoušely, krátkodobý pocit štěstí ze ztracených kil většinou vystřídá "JOJO" efekt, kdy ke ztraceným kilům přibudou časem další navíc jako důsledek rozházeného metabolismu. 

Jsem a zůstanu zastáncem jít cestou  očisty těla, podpory a doplnění potřebných živin pro každou buňku našeho těla tak, aby mohly vykonávat své funkce dobře. Protože pokud naše tělo pracuje jak má, má všeho dostatek, je v rovnováze nemá potřebu ukládat tuky na horší časy. 

Naše tělo aby bylo v rovnováze nepotřebuje mnoho.  

Naše tělo potřebuje: 

  • být čisté, nemít v sobě plno odpadu - toxinů
  • mít v kondici všechny orgány odpovědné za vylučování odpadu z těla - plíce, kůže, střeva, ledviny, játra 
  • dobře fungující lymfu a metabolismus 


Opravdu to není tak těžké, pokud toto vše podpoříte, Vaše tělo nebude zbytečně ukládat, bude využívat. Jsem moc ráda, že všechny pomocníky mám k dispozici. Naučila jsem se je používat v souladu s čínským pentagramem, na základě 5ti prvků a jde to.  

S péčí o pokožku těla, náš největší vylučovací orgán mi pomáhají speciální  tělové soli, přípravky na celulitidu, přípravky pro rychlejší rozbíjení tukových buněk

Lymfu mi pomáhá udržovat v kondici pohyb (i obyčejná pravidelná chůze dělá divy) a pravidelné používání již zmíněných tělových solí.

S podporou  všech vylučovacích orgánů mi pomáhají bylinné odvary a doplňky stravy.

Pro správné fungování metabolismu je nezbytné tělu dodávat potřebné množství živin, které v dnešních potravinách často nenajdeme a s tím nám pomáhají kiselly, doplňky stravy, koktejly ( považuji je za zdravé jídlo, nikoli hubnoucí preparát) ... pokud má totiž buňka v těle všeho dostatek vitamínů, minerálů, ... nemá potřebu ukládat zásoby na horší časy a tudíž neukládá tuk, jako zdroj energie. 

To, že právě nyní máte obrovskou šanci úspěšně nastartovat své tělo k hubnutí je více než jasné. K jaru neodmyslitelně patří očista - detoxikace - je to období, kdy tělu prospívá (neškodí) ....Detoxikací jsou z těla odstraněny škodlivé látky, které se dnes a denně do těla dostávají nesprávným životním stylem, ale i vlivem znečištěného prostředí a chemie v potravinách. Intoxikace těla se projevuje únavou, špatným trávením, vyšší náchylností k nemocem a poruchami spánku.

TAKŽE, KDO PRÁVĚ NA JAŘE PODPORUJE JÁTRA, ČISTÍ TĚLO podporuje své zdraví a odměnou Vám tedy bude nejen hezké, ale i zdravé tělo.  

A JAK TEDY DETOXIKACE OVLIVŇUJE HUBNUTÍ?

Do těla se dostávají tělu škodlivé látky, které se usazují v játrech, ve střevech, v mezibuněčných prostorách i v tukových buňkách. A jak to souvisí s hubnutím?

  • Játra - pokud jsou játra zatěžovány toxiny, může dojít ke zpomalení metabolismu a vy spalujete méně kalorií a hůře shazujete kila.
  • Střeva - zanesení střev způsobuje plynatost, zácpu a snížené vstřebávání vitamínů a minerálů. Nános v trávicím systému může vážit i několik kilogramů. Pomocí detoxikace se části tohoto nánosu můžete zbavit a s jeho odstraněním se sníží i vaše váha.
  • Mezibuněčné prostory - vlivem nesprávného životního stylu se v mezibuněčných prostorách usazují toxiny a sůl, což má za následek zadržování vody v těle.
  • Tukové buňky - toxiny obsažené v tukových buňkách snižují jejich funkčnost, a to vede k obtížnějšímu spalování tuku.

Nevíte jak na to ? Nevadí, napište mi a společně se na to podíváme. Váš osobní program očisty Vám mohu sestavit přesně podle Vašich potřeb a i s ohledem na Váš zdravotní stav - to je velice důležité. Stačí vyplnit dotazník a do 24 hodin se s Vámi spojím a společně to můžeme zvládnout. Poradím Vám na základě zkušeností nejen svých, ale i řady spokojených klientek. 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.