Chrápání - dobré spaní zahání ...

05.04.2018

Chrápání, je pro většinu z nás pouhá  nepříjemnost, ale málokdo ví, že tato porucha spánku může být i nebezpečná.

Chrápání je v podstatě porucha dýchání během spánku, která může být pro organismus v některých případech nebezpečná. Je to asi tak, že dojde k sevření v krku, vzduch se jen obtížně dostává přes hrtan do plic a to způsobí, že hlasivky se zachvějí, což doprovází známý zvukový efekt - chrápání.

Ve vážnějších případech může chrápání způsobit i výpadky dýchání, kdy se chrápající až minutu nenadechne, následně se vzbudí a lapá po dechu. Někdy se takovéto výpadky dýchání kvůli chrápání mohou zopakovat za jednu noc i stokrát. Dost hrozné, co myslíte? Důsledkem chrápání je potom chronická nevyspalost, což způsobuje snížení funkčnosti imunitního systému organismu. Často si lidé vůbec neuvědomují, že důvodem jejich stálé únavy je právě chrápání.

Objevte dávnou moudrost východu v náplastech JIAN KANG, ve které se skrývá perfektní znalost bylin.
Přikládáním bylinných obkladů léčili tibetští mniši i čínští lékaři mnohé nemoci a neduhy.

- Tyto náplasti jsou prosáklé aktivním roztokem z přírodních složek. Přípravek pracuje na principu "suché kapačky". Rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem, pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav.
- Náplasti jemně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Náplasti jsou vhodné i pro sportovce pro lepší dýchání.

Co Vám přinesou tyto náplasti?
➡ Pohodlné použití a okamžitý efekt
➡ Rychlejší účinek, adresný a neustálý přísun aktivní látky
➡ Působení na příčiny a důsledky potíží současně
➡ Možnost terapeutického působení harmonizací akupunkturních bodů a meridiánů
➡ Zcela "čistý" přírodní postup bez nepříznivých vedlejších účinků běžných chemických léků.

Cena: 143,- Kč                                                                                                VIP cena: 93,- Kč

Množství: 5 ks náplastí v balení - každá náplast se dělí na menší proužky, balení vydrží minimálně na dva měsíce. 

Chcete-li si přípravky kupovat pro sebe a své blízké můžete využít zákaznické slevy  bez jakéhokoli vstupního poplatku! Chcete nakupovat s VIP cenou?