Chceš i Ty za 6 měsíců vydělávat 30 tis. měsíčně?

17.01.2018

Možná si říkáte, nesmysl. Já říkám je to reálné, jde to. Já sama jsem toho důkazem. Ano začínala jsem jako pedikérka s přivýdělkem a po půl roce můj příjem přesáhl 30 tisíc. A  věřte mi, nejsem ničím vyjímečná. Jenom jsem se rozhodla a začala pracovat jinak. Dnes pracuji z domu, sama si určuji kdy a jak dlouho se budu každý den práci věnovat a co víc mohu stále růst a s tím i mé příjmy. Díky této práci si konečně mohu plnit své sny a přání. Ale dost o mně. 

Jak tedy dosáhnout na 5 - 30 000 Kč díky TianDe? Co je třeba udělat? 

  • seznámit se s  výrobky,  zkusit si je na vlastní "kůži" - ano, je to nutné, nemůžete úspěšně seznamovat druhé a doporučovat druhým něco, co sami neznáte. ( Jste ochotni vyzkoušet něco nového?)
  • učit se o produktech,sledovat webináře,připojit se k mé FB skupině - bez informací prostě nelze dělat nic, tady je potřeba studovat, studovat, studovat ( Jste ochotni se učit?) 
  • začít o Tiande, o produktech povídat svým známým i neznámým - ano, kudy chodím, tudy trousím (ať v živém světě nebo i na internetu) - radit, nabízet, seznamovat i další s produkty a jejich účinky. Pomáhat zřizovat a aktivovat  VIP kartičku na slevu kosmetiky? ( Jste komunikativní? Baví Vás brouzdat po internetu? )
  • naučit se zaregistrovat nové lidi do TianDe a do eshopu, přidat do skupiny na FB, být nápomocný v nákupech a vysvětlit "svým lidem", jak i oni mohou nabízet VIP kartičky ( Baví Vás lidi a rádi lidem pomáháte?)
  • opakovat od bodu 1 stále dokola, každý den, každý týden, každý měsíc ...

Zdá se Vám to legrační, že je to jednoduché? Ano, je to jednoduché. Ale ... je velice důležité tyto jednoduché kroky dělat. Spousta lidí totiž řekne: já vím, tohle už přece znám. Jenže ty věci nedělají. A v tom je ukryté tajemství úspěchu. Proto je úspěšných pouze 5-10% lidí. Protože to jsou ti, kteří jdou a ty věci prostě dělají. A další tajemství úspěchu: vydržet alespoň půl roku.

Pokud zatím nemáte VIP kartičku, díky které můžete do 6 měsíců začít vydělávat 30 tis. Kč, tak je správný čas s tím něco udělat. 

Možná si díky TianDe vyděláte na svojí první dovolenou u moře,možná si koupíte auto, možná se nebudete po mateřské muset vracet do práce, možná budete moci odejít ze zaměstnání, které nemáte rádi, možná ..... 

Díky TianDe a díky vaší píli je to všechno reálné.

Možná chcete zatím být jen samospotřebitel a jen si sám pro sebe nakupovat s velkou slevou, tak neváhejte.