Chceme miminko ....

23.07.2018

Naše tělo je dokonalé, ano je to tak, nedovolí Vám otěhotnět, pokud na to není připravené.

Během několika let, kdy se věnuji poradenství jsem měla možnost být součástí řady příběhů se šťastným koncem. Dnes již máme spoustu malých "Tianďátek" a šťastných párů, kteří se dočkali svého štěstí ... 

Neplodnost může mít mnoho příčin. U žen to nejčastěji bývá neprůchodnost nebo poškození vejcovodů, hormonální potíže, endometrióza, problémy s uhnízděním oplodněného vajíčka. Muži jsou neplodní kvůli nedostatečnému počtu spermií, jejich špatné pohyblivosti, blokádě chámovodů, ale i problémům s ejakulací nebo impotenci.

Společným důvodem je stres, kouření, stále znečištěnější životní prostředí. Na vině ale může být i nevhodná strava, příliš mnoho - nebo naopak málo pohybu. Statistiky připisují ženám i mužům zhruba stejný podíl na neplodnosti páru.
1. Alergie na sperma
2. Obezita

"S obezitou souvisí i poruchy regulace pohlavních hormonů vedoucí k neplodnosti. Obezita zapříčiňuje až 6 % případů neplodnosti, a to jak u žen, tak také u mužů
3.Skryté menstruační potíže
V současné době začínají dívky rychle s antikoncepcí - někdy proto, aby dosáhly pravidelné menstruace. "Místo přirozené menstruace se tak spustí takzvaná pseudo-menstruace. Problémy, které by se v přirozeném cyklu ukázaly, se tak překryjí a vyjdou najevo často až po mnoha letech, když žena vysadí antikoncepci a chce otěhotnět
4. Potíže se štítnou žlázou
Nemusíte vědět, že máte nemocnou štítnou žlázu. Její nedostatečná činnost se může projevovat únavou, lámavostí nehtů, chrapotem, depresí. Zvýšená zas pocitem bušení srdce, třesem rukou, nespavostí, průjmem a hubnutím.
5. Psychické potíže
Čínská medicína vidí jednu ze zásadních příčin neplodnosti žen ve stresu, špatných zážitcích z dětství, ale i problematických partnerských vztazích. Právě ty mohou "zablokovat" reprodukci.
6. Horečka a teplo vůbec
Mužskou neplodnost může způsobit i teplo - nejen časté saunování nebo horké koupele, ale i horečnatá onemocnění.

TIANDE ... a ... Ženské zdraví
.. pomýšlíme i Vy na miminko a nejde to .... ???
odpovědi z pohledu TianDe
1. Bylinný čaj Tibetský sběr - 15 dní - připraví tělo pro aplikaci dalších čajů☺
2. Bylinný čaj pro ženy ( současně muž může pít čaj pro muže)
3. Vložky - Energie bylin - dlouhodobě
Hodně silné působení na mykózy, pálení, svědění, pracují s hormonálním systémem a drahou početí. Pomůžou srovnat MO a Ph. Jsou výborné při inkontinenci, neplodnosti, rekonvalescence po operacích - cca měsíc. Obnovují energii kundalini.
4. Gel na intimní hygienu
-Pro muže, pro ženy i pro děti - ošetří a vyčistí pokožku, desinfikuje a lépe po něm fungují vložky. Zachovává PH. Obsahuje kyselinu mléčnou, která má vliv na zdravou mikroflóru a kromě jiných bylinných složek i stříbro což je jedno z nejmocnějších přírodních antiseptik- může zničit více než 650 druhů bakterií a virů.
5. Detoxikační náplasti:  (15-30 dní)

( dále ve svých programech využívám bylinných obkladů Energie života, tělové soli ... a další pomocníky) 

Prosím neberte to jako nějaký univerzální návod. Jde o to, že program je třeba upravit dle individuálních potřeb každé ženy zvlášť   ... ale za zkoušku to stojí. 
TianDe vychází z receptur tradiční čínské medicíny a kombinace bylin jsou již staletími ověřené takže ... trápí Vás stejný problém? Chcete vyzkoušet trochu jinou kulturu? Neváhejte a napište mi. Stačí vyplnit tento formulář ( PORADNA - klikněte) a já Vám doporučím ověřené metody, postupy a produkty. A po celou dobu terapie ve mně budete mít svého průvodce a poradce, nebudete na to sama. 

Dva příběhy z mnoha: 

Asi před 7 měsíci se mi ozvala zoufalá známá. Zoufale toužící po miminku. Zoufale se snažící o miminko. Čekala, že si ode mne koupí jedny vložky a za 9 měsíců se bude radovat z miminka. Ovšem tak to nefunguje. Její životospráva byla tragická, poměrně velká nadváha, spousta mnohdy až zbytečného stresu. Vzala jsem si ji a začaly jsme od začátku.Strava - úplný základ, dát tělu, co potřebuje, vyživovat ho, nejíst nekvalitní potraviny, které tělo zanáší.Tibetský sběr, 10 dní pauza, Ženský čaj. 10 dní detoxikační náplasti. 10 dní EŽ, 20 dní EB, 10 dní EŽ, pak celou dobu EB. Soli - koupele, sprchy, pryč s toxiny z těla. Chilly gel na problémové partie. A Slaviton. Na zklidnění i podporu hubnutí.

A výsledek? -15 kg, spokojená, vyrovnaná, ZDRAVÁ a sebevědomá žena ve 3.měsíci těhotenství.

................................................................................................................................................................................................

A je to tu v Tiande máme hotový "baby boom" nestačím s obrovským nadšením číst kolik máme maminek v očekávání. Na tom by nebylo nic divného, pokud by se nejednalo o ženy, které měly s otěhotněním problém, nedařilo se.
Ale, program ženského zdraví, naše bylinné vložky a čaje to je prostě jednoduše řečeno zázrak ...
cituji: .... NAŠE ..... ČEKÁ MIMINKO... :-* a strašný výbuch smíchu střídavě s pláčem a nedalo se zastavit... Víš já, já já ti chci strašně moc poděkovat , za to co jsi nám poradila, že ty vaše TIANDE VLOŽKY DOKÁZALY "ZÁZRAK.."A chci se ti omluvit že jsem byla tak strašně skeptická a nevěřila ti že Tiande vložky mají takovou sílu... :-)
Víš tři roky po špitálech, tři roky různých vyšetření, někdy to až dcera psychicky už nedávala..Málem byl rozvod ze zoufalství.. :-(
A najednou přijede po třech měsících a u oběda mi řekne "BABIČKO..."??????

Kopírování snímků a textů není dovoleno a bude považováno za porušení autorských práv.